Rachunek bankowy indywidualny - gdzie tanio założyć?

Problemy ogólne związane z Androidem

Rachunek bankowy indywidualny - gdzie tanio założyć?

Postprzez martkaj » 11:59 19 sie 2018

Gdzie możliwie tanio założyć jakiś rachunek bankowy, który będzie można wygodnie użytkować w połączeniu ze smartfonem - tak aby wygodnie się przeglądało na 5 calowym wyświetlaczu. Możecie polecić coś w tym zakresie?
martkaj

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: HTC One
Operator: Play

Re: Rachunek bankowy indywidualny - gdzie tanio założyć?

Postprzez tath » 09:43 20 sie 2018

Cóż, możliwości z tego zakresu jest całkiem dużo.
W zasadzie to każdy bank posiada w swojej ofercie możliwość sciągnięcia aplikacji, do zarządzania swoim kontem bankowym. Fajnie to wygląda zwłaszcza w takich bankach jak mBank, ING Bank Śląski czy Allior Bank. Zwłaszcza w tym ostatnim przypadku warto sprawdzić jak to wygląda w praktyce. Proponuję poczytać jeszcze na temat ewentualnych opłat związanych z prowadzeniem rachunku. Tutaj https://konto-w-banku.pl/konto-alior-ba ... we-oplaty/ znajduje się specyfikacja.
tath

Reklama

Postprzez brulek » 10:34 20 sie 2018

Nie mam pojęcia - jestem bardzo niezadowolona z moich rachunków bankowych. Wszystkie które kiedykolwiek wypróbowałam nie przyniosły mi satysfakcji. Cóż, może po prostu jestem wymagającym klientem?
brulek

Reklama

Postprzez indounto » 15:01 20 sie 2018

W sumie teraz chyba każdy bank ma jakąś aplikację mobilną. To jest super, bo teraz jest mnóstwo rzeczy, które ułatwiają w płatnościach. Szczególnie BLIK jest przyjemny. W końcu nie muszę wyciągać karty, żeby zapłacić w sklepie za zakupy czy wypłacić pieniądze z bankomatu. A osobiście mam konto w WBK i sobie chwalę.
indounto

Telefon: Huawei Mate 10 Pro
Operator: Play

Reklama

Powrót do Pomoc ogólna