jaka najlepsza?

Re: jaka najlepsza?

Postprzez vika » 09:46 11 lip 2018

Najlepszą ofertę na mobilny internet ma Otvarta. Za pakiet 100 Gb plus 200 Gb wychodzi tylko 39,99 zł, umowa jest bezterminowa, za niewielką dopłatą jest możliwość otrzymuje się stały adres IP.
vika

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Postprzez nawanka » 19:02 29 lip 2018

Ja ze względu na to że sporo czasu spędzam w domu to zdecydowałam się na internet od https://www.upc.pl/internet/kup-internet/ . Według mnie to jest najelpsza oferta internetu do domu, bo nie trzeba jakoś przeprowadzać kilku czy kilkunastu rozmów przez telefon, bo ja np sieć miałam już założoną następnego dnia
nawanka

Reklama

Postprzez rafal2232a » 10:40 30 lip 2018

Za bardzo nie pomogę panu w tym wątku bo się mało znam.
rafal2232a

Reklama

Postprzez irenka » 09:03 06 wrz 2018

ooo vika ja też mam internet w sieci Otvarta :) Jest jak najbardziej ok, dla mnie najważniejsze jest to, że łącze jest stabilne i z zasięgiem nie ma żadnych problemów ( działają na nadajnikach plusa ). Poza internetem mają też fajną ofertę jeśli chodzi o abonamenty telefoniczne :)
irenka

Reklama

Postprzez sontus » 10:41 06 wrz 2018

Rzeczywiście Otvarta wydaje się chyba najlepszą siecią aktualnie. Sam postanowiłem skorzystać i nie narzekam. Z zasięgiem nie mam żadnych problemów, a internet, na którym w zasadzie najbardziej mi zależy, śmiga aż miło.
Umysły są jak spadochrony – działają tylko gdy są otwarte.
sontus

Telefon: HTC Dream
Operator: Otvarta

Reklama

Postprzez noculx » 09:14 10 wrz 2018

Jeżeli o Internet w komórce chodzi to wszystkie sieci w których byłam do tej pory mają bardzo korzystne oferty. Pod tym względem, myślę, działają bez zarzutów.
noculx

Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Play