Prezent

Pogaduszki, zabawy, luźne tematy niekoniecznie o Androidzie

Prezent

Postprzez fusia » 15:20 21 cze 2018

Witam wszystkich. :) Moja mama za 3 tygodnie obchodzi urodziny. Będzie kończyć 50lat. Z tej okazji chciałabym jej sprawić jakiś wyjątkowy prezent. Co myślicie o skórzanym portfelu? Będzie się nadawał?
W końcu kupiłem naszyjnik na https://modernsilver.eu/, jakość jak najbardziej na plus. Dodatkowo na 50 dodałem grawer. :D
Ostatnio edytowano 15:51 26 cze 2018 przez fusia, łącznie edytowano 1 raz
fusia

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Prezent

Postprzez Leszczu » 17:50 21 cze 2018

Na taki okrągły jubileusz musisz wymyślić coś oryginalnego jak skok ze spadochronem :)
Leszczu

Reklama

Postprzez ParanoidAndroid » 19:39 21 cze 2018

Na taką okrągłą rocznicę warto by było może coś większego? Jakiś voucher, ciekawa wycieczka?
ParanoidAndroid

Reklama

Obat Herbal Asli

Postprzez babacang » 02:14 29 lip 2018

Banyaknya obat-obat herbal dipasaran membuat kita bingung untuk memilih mana obat herbal yang alami, tanpa efek samping, dan asli.Obat herbal sekarang banyak dicari para konsumen untuk mengatasi berbagai macam masalah.Seperti bagaimana cara melangsingkan badan/cara menghilangkan lemak-perut, gangguan tidur/insomnia, sampai memperbesar alat kelamin pria.

Berikut merupakan contoh obat herbal yang alami yaitu seperti obat wsc biolo untuk melangsingkan badan secara alami,obat tidur alami / obat bius alami / obat bius cair untuk mengatasi insomnia, serta ada juga klg pills obat pembesar penis untuk pria.

WSC biolo adalah obat pelangsing badan UNTUK PRIA DAN WANITA yang terbuat dari bahan alami pilihan yang berkhasiat. Memiliki kandungan utama Cassia seed, daun Lotus, Mulberry. dan bahan berkhasiat lainnya. Dipadukan dengan ilmu kedokteran dari China, bahan-bahan alami tersebut dipadukan hingga menjadi sebuah produk bernama WSC biolo SLIMMING CAPSULE

Sebagai obat pelangsing Badan Untuk Pria Dan Wanita Dengan Kandungan Bahan HERBAL Alami ( Slimming Capsule ). WSC
biolo di jual Dengan Harga Terjangkau Dengan Kwalitas Terbaik Khusus Untuk membantu Melangsingkan Tubuh Yang Berlemak Perut, Paha, Lengan Dan Pinggul Serta Betis, Dalam Waktu Relatif singkat. Membantu menurunkan Berat Badan Secara IDEAL, obat pelangsing biolo WSC Di Ramu Dan di racik para Ahli Terkemuka obat pelangsing Dengan teknology Secara Modern, Bekerja Secara Intent Untuk menurunkan Berat Badan relatif Cepat, Alami Dan sudah melalui uji Secara Kliniks,

Sedangkan klg herbal Adalah suplemen Khusus berupa obat pembesar penis Yang Di Racik Dan Di Ramu para Ahli Terkemuka dengan Teknologi SECARA modern Bekerja Intent & teruji kliniks Untuk Membantu Mengatasi Keluhan Pria dan menjadi obat kuat alami yang terpecaya. Meningkatkan Stamina Gairah Serta SEBAGAI formula Harian Pengganti vitalitas Untuk Mengatasi Disfungsi PADA ereksi Dan Tambah Durasi Hubungan Intim, Serta Jadikan Ukuran Penis “BESAR DAN PANJANG” Dengan Hasil Yang Memuaskan.Adapun obat herbal lain yang alami dan tanpa efek samping seperti obat bius

Jadi sebagai konsumen kita harus bisa mengetahui perbedaan wcs biolo asli dan palsu serta mengetahui ciri klg palsu supaya kita tidak tertipu dan bisa menghindari obat palsu yang tidak diketahui efek yang akan ditimbulkan.

Semua produk obat herbal asli kita bisa cari melalui toko bagus baik di internet maupun toko wilayah terdekat yang sudah terjamin, untuk info lebih lanjut tentang ini, klik disini.
babacang

Reklama

Postprzez ola_z_printu » 10:51 03 sie 2018

Na prezent dla mamy warto wybrać coś sentymentalnego. Taka właśnie jest fotoksiążka, możesz zaprojektować ja z Waszych wspólnych zdjęć. Jeśli podoba Ci się mój pomysł, zapraszam do Printu https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/prezent-dla-mamy
ola_z_printu

Reklama

Postprzez defu » 15:42 03 sie 2018

co sądzicie o prezentach w postaci jakiś ciekawych ubrań?
defu

Reklama

Postprzez mariuszkol » 15:36 02 paź 2018

Jak dla mnie prezent w postaci takiej biżuterii jest okey :) tym bardziej jak nie robimy takich podarunków często to ta osoba odczuje, że jest to wyjątkowa rzecz. Fajnie z tym grawerem, jednak inną wartość nabiera materia gdy dodamy do niej swoją kreatywność i jakiś znak - wtedy nabiera wartości :o :o

https://energyre.pl/bezplatna-wycena-in ... ltaicznej/ :evil:
mariuszkol

Reklama

Postprzez kwiatuszek123 » 18:24 23 paź 2018

ja zawsze w ramach dodatku podarowuje kosze okolicznościowe fajna opcja zamiast kwiatków
kwiatuszek123

Reklama

Postprzez retor » 15:53 24 paź 2018

Ostatnio przeglądałem sobie internet w poszukiwaniu prezentu dla mamy i wpadłem na takie kosze z kwiatami - https://www.roseduchateau.com/pl/produkty/okazje/dla-mamy.html. Co sądzicie, żeby dać coś takiego w prezencie mamie na urodziny? Mi się to wydaje bardzo ciekawe ale nie jestem jeszcze do końca przekonany tak więc czekam na słowa zachęty :D
retor

Reklama

Postprzez ReniaKR » 21:27 24 paź 2018

Ja nigdy nie wiem co dać na prezent
ReniaKR

Reklama

Postprzez grenad » 00:32 07 gru 2018

Od siebie zaproponuje coś bardziej tradycyjnego ;) a mianowicie kwiaty.. juz kilka razy zamówiłem przez internet i kwiatowa przesyłka dostarczyla ladny bukiet na podany adres (raz nawet na wieś trafili :D) generalnie sie nie zawiodlem, jesli ktos chce wyslac fajny bukiecik warto z nich skorzystac, sa naprawde tani i profesjonalni
pozdrawiam!
grenad

Reklama

Postprzez Gibran4 » 11:39 08 gru 2018

Wiadomo że zalezy też dla kogo planujecie kupić prezent :) jeżeli macie obdarować jakąś kobiete to mysle ze propozycje od http://www.sklep.savpol.pl świetnie się sprawdzą. Mają oni bardzo duży wybór akcesoriów cukierniczych i dekoracji. Na pewno w każdej kuchni się przydzadzą.
Gibran4

Telefon: HTC

Reklama

Powrót do Off Topic