huawei p10 dual sim ciągłe wgrywanie softu

ROMy na platformę Android

huawei p10 dual sim ciągłe wgrywanie softu

Postprzez seitedo » 10:38 09 kwi 2018

Witam. Mam fona P10 dual sim. Od kilku tygodni jestem na sofcie VTR-L29C432B360 8.0.0.360, który zainstalowałem przez FF. Wczoraj chciałem wgrać nowszy: VTR-L29C432B365 - Europa - 8.0.0.365_update.zip. Odblokowałem BF (bo mimo że miałem kod to jakoś nie chciałem tego robić), wgrałem TWRP i zrobiłem nim kopię zapasową. Wgrałem na kartę soft VTR-L29C432B365 - Europa - 8.0.0.365_update.zip, i przez TWRP chciałem go wgrać. Niestety nie udało się, telefon zrestartowałem i parę godzin był urzywany w normalny sposób. Dla pewności chciałem przywrócić system ze zrobionej wcześniej kopii i przywrócić do ustawień fabrycznych. Przy tej operacji, jak telefon się podnosił, przeszedł wszystkie wcześniejsze ustawienia i na końcu, jak zdążyłem zauważyć, przy punkcie konfiguracji jako nowy, ekran zaczął mrugać i telefon się restartuje, zaczynając operację od początku. Dochodzi do konfiguracji i znowu restart. Pytanie: czy ma ktoś linka do softa: VTR-L29C432B360? Może uda mi się wgrać go od nowa przez "3 palce"?
Z innego telefonu (huawei P8) udało mi się ściągnąć przez FF plik VTR-L29C432B360 - update.zip podpisanego dla VTR-L29C432. Czy wystarczy teraz wrzuciić go na kartę SD do katalogu dload i wgrać poprzez TWRP do mojej P10?
A może z tego pliku update.zip wyciągnąć plik update.app, wgrać na SD do kat.dload i spróbować instalacji przez 3 palce? Co o tym sądzicie? Proszę o jakieś sugestie aby ożywić telefon. Pozdrawiam.
seitedo

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: huawei p10 dual sim ciągłe wgrywanie softu

Postprzez angelika0707 » 16:40 27 kwi 2018

Może warto zostawić ten temat specjaliście? Wydaje mi się, że to jest najlepsze możliwe rozwiązanie :)
Poszedłbym za tobą na koniec świata... Żeby sprawić, abyś poczuła moją miłość.
angelika0707

Reklama

Postprzez edek223was » 09:57 28 kwi 2018

Tak samo myślę żeby cały temat zostawić specjaliście który się w tym specjalizuje

Reklama

Postprzez jabcook » 16:30 02 maja 2018

Nie mam doświadczenia w tym obszarze tematycznym. Dlatego nie będę mógł pomóc...
świat wcale nie jest naszym przyjacielem
jabcook

Reklama

Postprzez garbatykamel » 03:52 09 lip 2018

Rece opadaja na to co przedmowcy pisali. Pytanie czy arigancja, czy moze brak wiedzy? Proponuje zainstalowac Stock recovery, usunie twrp ale z poziomu recovery "oryginalnego" zainstaluje Tobie pierwotna wersje androida, ta ktora miales przed rootem. Mozesz go wydobyc z HWOTA dla twojego modelu, rozpakuj update zip, nastepnie przez huawei extractor na twoim PC(ODZNACZ W OPCJACH TRZY PIERWSZE "PTASZKI" OD GORY) wyekstraktuj update.app i ze wszystkich pozycji zaznacz RAMDISK RECOVERY. odpal wiersz albo odrazu uruchom w fastboot mode, i wpisujesz
fastboot flash recovery_ramdisk recovery_ramdisk.img
fastboot reboot
odpal do stockowego juz recovery i wybierasz factory reset z instalacja nowego sys, plik sciaga okolo 2.4gb.
2 opcja to samemu mozesz zrobic lustro z HWOTA, ktore juz masz(dlatego wole hwota, zeby nie aciagac za kazdym razem systemu jak cos spierdziele), ale musisz zmienic w skrypcie podajze dwie rzeczy, pelno tego na *da.de*elop*rs, po angielsku, jak kolega nie zna.to google translator i da rade, zaufaj
garbatykamel

Telefon: VTR-L29 8.0.0.369(C420)
ROM: stock rooted with Magisk

Reklama

Postprzez Notspital4s » 17:15 11 wrz 2018

Nie mam za bardzo doświadczenia w tym obszarze. Raczej nie będę w stanie pomóc.
Miłość zniesie wszystko
Notspital4s

Reklama

Postprzez vittvox » 14:06 14 wrz 2018

Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w tym obszarze. Dlatego też raczej ciężko będzie mi pomóc...
Umrzeć za swoje przekonania religijne to najgorsza rzecz, jaką człowiek może zrobić ze swoim życiem.
vittvox

Reklama

Powrót do ROMy