brak na karcie microsd folderu "Android"

Dotrzyj do celu z Androidem

brak na karcie microsd folderu "Android"

Postprzez mumingr » 19:19 23 lis 2018

Witam Szanownych Miłośników androida

Bardzo proszę o pomoc. Mam nawigację Wayteq x995 z androidem 4.4.2. Problem polega na tym, że na karcie pamięci nie chce utworzyć folderu "Android", stosowałem miękki i twardy reset, przywracałem ja do ustawień fabrycznych ale jest uparta i za nic tego folderu nie chce utworzyć. Udało mi się ją zrootować i zainstalować SDFix: KitKat Writable MicroSD ale nic to nie dało. Pobrałem Root Checker zainstalowałem, sprawdziłem i pięknie wyświetlił na zielono, że wszystko jest OK i navi jest zrootowana.
Karta sformatowana w PC na fat32. Po sformatowaniu kary i włożeniu do nawi uruchomiłem NextApp SDfix, pojawił sie niebieski powitalny ekran, kliknąłem kontynuuj i pojawił się sekundę pomarańczowy ekran i po chwili pojawił się zielony z adnotacją No Action Required. Zapomniałbym dodać, że na karcie mikrosd dalej brak folderu "Android".
mumingr

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: xiaomi mi4c
Operator: njumobile

Re: brak na karcie microsd folderu "Android"

Postprzez mumingr » 13:42 28 lis 2018

Witam wszystkich ponownie.

Problem z brakiem folderu Android na karcie SD został rozwiązany przez suport nawigacji Wayteq, poradzili zainstalować ze sklepu Google Play aplikację Sygic: Voucher Edition i przy instalacji wskazać kartę pamięci. Po instalacji i pierwszym uruchomieniu na karcie powstał folder Android.
mumingr

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: xiaomi mi4c
Operator: njumobile

Reklama

Powrót do Nawigacja