Gdzie w Poznaniu mogę zrootować telefon?

ROMy na platformę Android
lukasz914
Telefon: Samsung galaxy ace
Operator: plus
Gdzie w Poznaniu mogę zrootować telefon?

Post autor: lukasz914 » 01:05 20 cze 2013

Witam... mam taki problem

Otóż od kilku miesięcy jestem posiadaczem LG swift l7... Telefon spoko, jednakże problem jest z tym że wolnej pamięci w telefonie jest jedynie 2,5 gb i nie wiedzieć czemu w telefonach lg nie ma możliwości zapisu jakiegokolwiek programu na karcie pamięci, przez co pamięć znika w oczach... No i telefon się strasznie zmulił przez te pare miesięcy, a zająłem ledwo 1,2 gb pamięci telefonu. Czytałem na różnych forach aby zrootować telefon. Wtedy podobno będę mógł powywalać te różne pierdoły od producenta które mi są w ogóle niepotrzebne, a inne programy przenieść na karte pamięci... Problem polega na tym iż na tych samych forach ostrzegają że jak coś popsuje to telefon moge nieodwracalnie uszkodzić i gwarancja mi tego nie obejmie.... Szczerze mówiąc wole zapłacić te 40 zł w jakimś komisie czy serwisie gsm i niech mi zrobią ludzie którzy na co dzień w tym siedzą... No tak, tylko komisów i serwisów troche jest, ale gdzie będę miał pewność że nic mi nie popsują? Znacie jakieś godne zaufania serwisy gsm które robią rooty w telefonach? Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś adresy i namiary ;-)))

TimothyElume
Telefon: 87348895552
Operator: TimothyElume
Kontakt:
Gdzie w Poznaniu moge zrootowac telefon

Post autor: TimothyElume » 23:15 03 lut 2019

Witam . Jak w temacie gdzie w Poznaniu moge kupić kółka 80mm /81A oczywiście w dobrej cenie no i ile mniej wiecej kosztują ,może ktoś wie?
DziД™ki

[url=https://www.sportzfuel.com/]https://www.sportzfuel.com/[/url]

Awatar użytkownika
sasiad20
Telefon: -
ROM: -
Operator: -
Re: Gdzie w Poznaniu mogę zrootować telefon?

Post autor: sasiad20 » 19:38 07 lut 2019

Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty. Wielu trudności w ten sposób można uniknąć.

Większość ludzi żyje w nieświadomości i jest kontrolowana przez rozmaite automatyzmy

Awatar użytkownika
PeterCh
Re: Gdzie w Poznaniu mogę zrootować telefon?

Post autor: PeterCh » 20:33 07 lut 2019

Według mnie warto popytać znajomych w tej materii. Na pewno będą w stanie pomóc.

Kiedy ludzie muszą żyć jak szczury w ciemnościach pod ziemią, szybko zapominają o litości, tak samo jak o mleku i miodzie.

ODPOWIEDZ