Nawigacja Orange dla klientów ofert mix i na kartę

Mesjash
Spec
Spec
Posty: 744
Rejestracja: 18:50 12 lis 2010
ROM: Windows Phone 8
Nawigacja Orange dla klientów ofert mix i na kartę

Post autor: Mesjash » 18:24 01 cze 2011

Od 1 czerwca z usług inteligentnej nawigacji w telefonie mogą korzystać wszyscy klienci Orange, w tym również klienci ofert mix i na kartę. Każdy nowy użytkownik może wypróbować usługę za darmo, przez pierwsze 30 dni.
Nawigacja Orange to usługa inteligentnej nawigacji GPS w telefonie komórkowym. Jedną z jej największych zalet jest wykorzystanie zaawansowanej technologii Community Traffic Online, która na bieżąco pobiera, gromadzi i przetwarza dane o sytuacji na drogach - spowolnieniach ruchu, robotach drogowych czy wypadkach. Dzięki temu system diagnozuje, gdzie i kiedy pojawiają się korki oraz gdzie i kiedy można poruszać się po drogach płynnie. Uwzględniając te dane wytycza skróty i dojazdy znane tylko miejscowym kierowcom. W efekcie użytkownik korzystający z Nawigacji Orange w telefonie komórkowym jest prowadzony trasami omijającymi miejsca utrudnień drogowych i dojeżdża do celu od 10 do 50% szybciej niż używając standardowej nawigacji.

Nawigacja Orange jest dostępna dla wszystkich klientów w ofertach abonamentowych, mix oraz na kartę. Użytkownicy aktywujący usługę po raz pierwszy, mogą ją przetestować przez 30 dni za darmo. Do wyboru jest kilka wariantów użytkowania usługi:
- 7 dni: 10,07 zł (kod aktywacyjny NF7)
- 1 miesiąc: 25,19 zł (kod aktywacyjny NABO)
- 12 miesięcy: 150,68 zł (kod aktywacyjny NF12)
- 24 miesiące: 245,99 zł (kod aktywacyjny NF24)
Cena pakietu obejmuje koszty transmisji GPRS koniecznej do funkcjonowania aplikacji w telefonie.

Aby skorzystać z usługi wystarczy wysłać SMS aktywacyjny o treści odpowiedniej dla wybranej oferty. W przypadku klientów ofert Delfin, Pelikan, Pantera w Orange SMS należy wysłać pod numer 351, dla pozostałych ofert pod numer 6284.

Użytkownicy Nawigacji Orange mogą korzystać z niej również do nawigacji pieszej oraz planowania i śledzenia przejazdów środkami komunikacji publicznej. Trasę podróży można prześledzić na mapie i zapoznać się z jej szczegółowym planem. Aplikacja informuje o numerach linii autobusowych i tramwajowych, kolejkach podmiejskich, z których można skorzystać a także liczbie przystanków i przesiadek czy cenach biletów. Funkcja nawigacji środkami komunikacji miejskiej jest już dostępna w Bydgoszczy, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Wrocławiu i Warszawie.

źródło: media2.plEufemia1841
Posty: 5
Rejestracja: 09:07 10 gru 2013
Telefon: HTC Desire X
Operator: 5
Re: Nawigacja Orange dla klientów ofert mix i na kartę

Post autor: Eufemia1841 » 13:46 29 sty 2014

Mnie wykiwali z tą nawigacją... Nawet nie dostałam żadnej informacji, że mi wyłączyli ją, a tu taki rachunek..;/

____________________
Myślę, że znalazłeś/aś http://ogrodokracja.blogx.pl/ Sprawdź czym prędzej, bo promocji nastał czas.henhed
Posty: 1
Rejestracja: 18:42 07 wrz 2019
Re: Nawigacja Orange dla klientów ofert mix i na kartę

Post autor: henhed » 18:43 07 wrz 2019

hej hje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post