jaka najlepsza?

Re: jaka najlepsza?

Postprzez Wszeciech88 » 12:06 26 lut 2015

To bardzo okej : ) Ale to miesięcznie załadowujesz za te 50 zł ? Trochę dużo no ale faktycznie jak sporo dzwonisz i wchodzisz na neta to może Ci się przydać. Ja też mam telefon w playu i właśnie miesięcznie na niego wydaję 30,75 zakładałęm jakoś 2 lata temu i po prostu jestem zadowolony bo w tym mam aż 300minut.
Wszeciech88

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: Nokia 301
Operator: 4

Postprzez MCPATTY2785 » 08:26 24 cze 2015

Ja jestem w sieci play od ładnych kilku lat i zazwyczaj byłem zadowolony czasami tylko problem był z jakością połączeń. Ale od czasu gdy działają na nadajnikach wszystkich sieci jest dość dobrze nawet bardzo dobrze. Czasem są problemy ale tylko wtedy gdy jest logowanie na LTE
MCPATTY2785

Telefon: Samsung I9105 Galaxy S II Plus
Operator: 3

Reklama

Postprzez MCPATTY2785 » 08:29 24 cze 2015

A jeśli chodzi o płatności to są chyba najlepsi w swojej profesji to znaczy najtańsi. Za każdym razem kiedy kończy mi się umowa to robię rozeznanie u innych operatorów i nikt mi jeszcze nie zaproponowała coś lepszego. Ani opłaty abonamentowej ani telefonu
MCPATTY2785

Telefon: Samsung I9105 Galaxy S II Plus
Operator: 3

Reklama

Postprzez bjuwka » 13:10 26 cze 2015

Przy końcu umowy najlepiej powiedzieć temu co do Ciebie dzwoni (zawsze ktoś zadzwoni przed końcem umowy), że chcesz usłyszeć ich nowej oferty. Pamiętajcie tylko, żeby odpalić sobie stronę waszego operatora, żeby widzieć oferty przygotowane dla nowych klientów i nie dać się zrobić w bambuko ;)
bjuwka

Telefon: w100i
ROM: tak
Operator: plus

Reklama

Postprzez verdell2618 » 19:00 29 cze 2015

No tak trzeba być bardzo ostrożnym. Na samym początku tej paplaniny trzeba się człowieka zapytać coś takiego - Czy mamy z waszą firmą jakąś umowę ? czy żadnej umowy z waszą firmą nawet nie mamy. Trzeba to akurat przemyśleć i trzeba uważnie słuchać co ten telemarketer ma do powiedzenia.
verdell2618

Telefon: Sony Xperia T
Operator: 2

Reklama

Postprzez MonikaJusta » 10:15 02 lip 2015

Play jest bardzo tani, ale często jest problem z zasięgiem. Mam u nich zarówno telefon jak i internet mobilny i z internetem mobilnym często są problemy w małych miastach.
MonikaJusta

Reklama

Postprzez idelaine1139 » 09:20 03 lip 2015

Teraz tylko PLay :) jak się ma jeszcze znajomych w PLay to jest jeszcze lepiej i jeszcze za lepszą kwotę można sobie dzwonić :D przede wszystkim odradzam sieć Plus - nie ma żadnych ciekawych promocji i ta sieć nic fajnego nie oferuję, zdzierają tylko kasę z klientów hyhy
idelaine1139

Telefon: Apple iPhone 4S
Operator: 2

Reklama

Postprzez Saakwera » 15:08 03 sie 2015

Ja mam darmowe minuty i smsy w play i do tego internet mobilny z mobilnym routerem.
Saakwera

Reklama

Postprzez Waggnerr » 15:47 19 sie 2015

Najlepszy operator, to bez wątpienia play. Ma najlepsze i najtańsze pakiety. Jedyny minus, to zasięg.
Waggnerr

Reklama

Postprzez Plasteg » 10:52 26 sie 2015

Faktycznie play ma bardzo słaby zasięg, ale za to ma bardzo niskie ceny i z tego względu należę do tej sieci. Telefony też są w dobrych cenach.
Plasteg

Reklama

Postprzez WormsArmagedon » 12:36 02 lis 2015

Tylko Play :) 10 Giga internetu za 15 zł miesięcznie :) i darmowe rozmowy oraz SMS-y za 10 zł do wszystkich :)

demontaż SMD
Ostatnio edytowano 16:18 10 lis 2016 przez WormsArmagedon, łącznie edytowano 1 raz
WormsArmagedon

Reklama

Postprzez wodeckowo » 23:57 04 lis 2015

ja zrezygnowałam tydzień temu. Przeszłam do innej sieci i wybrałam umowę bez telefonu. Kupiłam telefon w promocyjnej cenie na electro.pl i nawet jak przeliczałam jego koszt na 24 miesiące to wyszłam zdecydowanie do przodu z kasą na tym biznesie..;) polecam tak robić.
wodeckowo

Reklama

Postprzez Antyelektrostatyk » 12:05 16 lis 2015

mam play tanio i jestem zadowolony i 10 gb internetu posiadam ;)

maszyna BGA
Ostatnio edytowano 16:03 09 lis 2016 przez Antyelektrostatyk, łącznie edytowano 1 raz
Antyelektrostatyk

Reklama

Postprzez uzyfor » 11:42 28 sie 2016

Ma ktoś z was doświadczenia z Play dla firm?
uzyfor

Reklama

Postprzez Drakhtul » 12:13 29 sie 2016

Play to moj jedyny operator jakiego uzywalem to sie raczej nie moge wypowiedziec.
nie.
Drakhtul

Telefon: Fajny
ROM: 2013
Operator: Play

Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Play