jaka najlepsza?

jaka najlepsza?

Postprzez aurelka.1992 » 15:46 25 kwi 2014

Piszę w temacie ogólnie o Play, bo jestem użytkowniczką. Jaki wg Was jest najlepszy operator? Play jest najlepszy, ma najlepszą ofertę, telefony. Tylko wkurza mnie, że czasem zasięg gubi ... ;/. Czym to może być spowodowane? Może to być wina telefonu, czy po prostu sieć tak ma?
aurelka.1992

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: jaka najlepsza?

Postprzez Bogdanor » 17:37 26 kwi 2014

Według mnie to tylko wina telefonu, co łatwo sprawdzić przekładając kartę sim do innego aparatu.

Mobilnie.
Bogdanor

Telefon: Galaxy Tab 3

Reklama

Postprzez Bodzio89 » 09:48 28 kwi 2014

ciężko powiedzieć bo przecież często jest tak że jak play gubi zasięg to korzysta z anten innych operatorów wtedy wyświetla mi się play(plus)
Bodzio89

Reklama

Postprzez telekrowa.pl » 11:51 13 maja 2014

Masz wątpliwości to porównaj oferty na telekrowie :)

http://telekrowa.pl/komorki-tablety/oferta/#!offers2/

a tutaj link do telefonu z abonamentem ;]

http://telekrowa.pl/komorki-tablety/abonament-z-telefonem/#!offers2/typ-umowy,1/

Pozdrawiamy !
My porównujemy, Ty oszczędzasz !
telekrowa.pl

Reklama

Postprzez marekskym » 17:30 15 maja 2014

potwierdzam też mam częste problemy z zasięgiem w sieci play nawet już przekładałem kartę do innego telefonu i też nic nie pomogło
Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych - www.lemon.jupe.pl
Firma logistyczno-transportowa www.import-światowy.pl
marekskym

Telefon: Samsung galaxy s2
Operator: play

Reklama

Postprzez emanuel » 17:06 22 lip 2014

Bogdanor napisał(a):Według mnie to tylko wina telefonu, co łatwo sprawdzić przekładając kartę sim do innego aparatu.

Mobilnie.

kiedyś miałem w Orange. W środku miasta musiałem rozmawiać przy parapecie. Teraz mam play i jest ok.
Albo inna sytuacja. Kiedy w górach znajomy skręcił nogę. Orange - brak zasięgu. Ale z plusa dało się dodzwonić do TOPR.
Ręczniki dla pracowników.
emanuel

Telefon: Note 3
Operator: play

Reklama

Postprzez Hardpunk » 13:21 25 lip 2014

A ja się "przejechałem" na wyborze play. Wszyscy moi znajomi go zachwalali, naczytałem się pochlebnych opinii, takich jak tu - http://cafejka.com/ciekawostki/polska/508-jaka-sie%C4%87-kom%C3%B3rkowa-taryfy-play-oraz-t-mobile.html a po zakupie okazało się, że mam baardzo słaby zasięg. Taryfy mają nawet ok ale z zasięgiem to jakaś paranoja. Ludzie nie mogą się do mnie dodzwonić.
Hardpunk

Telefon: Samsung Galaxy

Reklama

Postprzez Iwona07 » 08:38 30 lip 2014

aaa też tak mam i nie wiem co mam na to poradzić... myślałam że to wina tel albo karty sim
Iwona07

Reklama

Postprzez SZEFLEOMA1076 » 12:34 16 sty 2015

Znajomi polecają tą sieć chyba najbardziej z tego względu, że jak ktoś już do niej wejdzie to ma się do niego za darmo minuty i chyba smsy też. Ja to się do tej sieci nie mogę przekonać bo tam jest jakoś dziwnie z tymi pakietami smsów oraz to, że jak ktoś do mnie dzwonili nie z play to płaci trochę drogo.
SZEFLEOMA1076

Telefon: Samsung I9300 Galaxy S III
Operator: 2

Reklama

Postprzez PROSUNNI81 » 13:22 22 sty 2015

Nikt o tym nie piszę i jakoś nie wspomina ale właśnie teraz to najlepsza sieć to chyba vigin mobile w bardzo małej cenie można tam sobie załadować konto i także kupić pakiety. Ja korzystam z tej sieci i nie wydaję dużo na miesiąc a mam na kartę. Nie wiem właśnie dlaczego tak mało osób korzysta z tej sieci, pewnie dlatego, że nie ma reklam dużo w tv.
PROSUNNI81

Telefon: LG Nexus 4 E960
Operator: 3

Reklama

Postprzez SUSANAMISTRZ99 » 15:42 23 sty 2015

Moim zdaniem właśnie jest najlepszy play czy to na abonament czy na kartę po prostu nie ma lepszej oferty. Jak załaduję konto kwotą chyba 50 zł to już przez pierwszy miesiąc bez żadnych pakietów mam darmowe minuty przez cały okrągły miesiąc do mojej sieci. Często dzwonie i mam znajomych w tej sieci to właśnie ta oferta mi się przydaje bo później korzystam z jakiś pakietów.
SUSANAMISTRZ99

Telefon: Sony Xperia S
Operator: 4

Reklama

Postprzez dalissa » 13:04 04 lut 2015

Mi tam nigdy nie gubił zasięgu i nie przełącza sie na inną sieć a mieszkam na wsi. Mój szwagier za to po zakupie w miescie nie mogl zlapac zasięgu-w koncu wrócił do poprzedniego operatora.
dalissa

Reklama

Postprzez BestJeanne2569 » 21:47 10 lut 2015

No to trochę źle miał ale powiedz do jakiego operatora wrócił i który właśnie jest lepszy ? Ja to nie wiem czy przechodzić do tej sieci właśnie z tego powodu, że ona jest dobra jeśli się ma dużo znajomych w tej sieci..bo jeśli mało to oni muszą bardzo dużo zapłacić by się do Ciebie dodzwonić lub sms wysłać hee
BestJeanne2569

Telefon: HTC One X
Operator: 2

Reklama

Postprzez szpika88 » 16:15 17 lut 2015

Jesli chodzi o zasieg to dajcei spokój.Ja czasami jade przez mały laseklub małą miescine i nagle zrywa połączeniue.Normalne.NIe.Dla mnie to skandal.
szpika88

Reklama

Postprzez annarak1 » 11:19 24 lut 2015

Ja jestem w PLAY ;) konto ładuje za 50zł/msc i mam sms do wszystkich bez limitu, net LTE i rozmowy z play bez limintu
http://uwodzeniekobiet.com.pl/jak-uwiesc-kobiete/ jak uwieść kobietę - szkolenie stacjonarne
rentacar katowice wypożyczalnia samochodów na terenie Katowic
annarak1

Reklama

Następna strona

Powrót do Play