[Promocja] Doładowania i startery za kody z nakrętki

[Promocja] Doładowania i startery za kody z nakrętki

Postprzez Mesjash » 13:31 04 maja 2011

W środę - 4 maja 2011 roku - startuje promocja komórkowej sieci Play oraz napojów Fanty i Sprite’a. Konsumenci za kody umieszczone pod nakrętką napojów mogą otrzymać doładowania i startery Play.
W ramach akcji klienci Play korzystający z ofert Play Fresh, Play Karta i Nowy Play na Kartę mogą za kody spod nakrętek odbierać doładowania 2 zł. Aby dostać doładowanie należy kod spod nakrętki wysłać z numeru Play na numer 790 300 600. W ciągu maksymalnie 3 dni konto klienta zostanie zasilone kwotą 2 zł. Miesięcznie można w ten sposób doładować konto na 16 zł.

Ci, którzy nie mają jeszcze telefonu na kartę w Play mogą odebrać darmowy starter Play Fresh, z którym przez 10 dni będą rozmawiać i SMS-ować za darmo w Play. Promocyjny starter można otrzymać wysyłając SMS na numer 790 300 900 w treści wpisując kod spod nakrętki Fanty lub Sprita. W ciągu 72h wysyłany jest elektroniczny kupon zwrotny, który upoważnia do odebrania startera w Punkcie Sprzedaży Play. Limit przyznawanych starterów dla jednego numeru biorącego udział w promocji to 9.

Aby wziąć udział w promocji "Startery i doładowania Play za kody" należy zarejestrować swój numer telefonu na stronie www.cocacola.pl/play (rusza 4 maja). Promocja trwa do 31 grudnia 2011 roku lub wyczerpania nagród.
Mesjash

Spec

Podziękował : 15
Otrzymał podziękowań: 96
ROM: Windows Phone 8

Re: [Promocja] Doładowania i startery za kody z nakrętki

Postprzez Antyelektrostatyk » 12:08 16 lis 2015

Ostatnio edytowano 16:04 09 lis 2016 przez Antyelektrostatyk, łącznie edytowano 1 raz
Antyelektrostatyk

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Reklama

Postprzez Raissa.rai » 19:49 08 gru 2015

A wiecie do kiedy trwa obecna promocja z doładowaniami spod nakrętek? Bo wiem że znowu można w ten sposób doładowywać telefon ale nie za bardzo wiem kiedy kończy się promocja, a tak się składa że mam spoooro nakrętek z nieużywanymi kodami więc mogę to wykorzystać. Szukałam w internecie ale nie mogę znaleźć jednoznacznej informacji. Będę wdzięczna za jakiekolwiek wieści. pozdrawiam
Raissa.rai

Reklama

Postprzez lova.ova1 » 13:31 09 lut 2016

Nie mamy pojęcie, myślę, że można to sprawdzić w internecie....

----------------------------------------------------------------------------
jagoda acai
lova.ova1

Telefon: i9100
Operator: play

Reklama

Postprzez Nastssia » 12:34 27 kwi 2016

Aktualnie nie ma tej promocji. Pewnie prowadzą ją w maju tak jak w tamtym roku.
Nastssia

Reklama

Postprzez Heniek1298 » 14:54 11 maja 2016

najlepiej jest mieć abonament i mieć święty spokój :)

Ostatnio edytowano 13:32 09 lis 2016 przez Heniek1298, łącznie edytowano 1 raz
Heniek1298

Telefon: Apple 6s
Operator: Play

Reklama

Postprzez Pellahar » 14:20 07 lip 2016

Najlepiej, ale też najdrożej. Ja wolę mieć na kartę, płacić mniej i miec gratisy z nakrętek :)
Pellahar

Reklama

Powrót do Play