Darmowa nawigacja NaviExpert z kwartalnikiem Play

Darmowa nawigacja NaviExpert z kwartalnikiem Play

Postprzez Mesjash » 13:33 06 kwi 2011

Expert Play, nowy magazyn dla abonentów komórkowej sieci Play trafił do salonów operatora w całym kraju. Z tej okazji NaviExpert przygotował niespodziankę dla wszystkich klientów.
Kwartalnik Exper Play prezentuje nie tylko najnowsze telefony i ofertę Play, ale także artykuły, które zainteresują każdego miłośnika mobilnych technologii. Magazyn dostępny jest w punktach sprzedaży sieci Play i na stronie internetowej.

NaviExpert postanowił uatrakcyjnić najnowszy numer magazynu specjalną promocją
dla abonentów Play (na 17 stronie kwartalnika) w postaci nowej wersji nawigacji NaviExpert Play umożliwiającej darmowe korzystanie z nawigowania pieszego oraz środkami komunikacji miejskiej przez 12 miesięcy. Dzięki temu użytkownicy przez cały rok będą mogli korzystać z usługi planowania podróży transportem publicznym, sprawdzą szacunkowy koszt biletów na wybranej trasie oraz liczbę przystanków i miejsca przesiadek.

Prezentem dla zmotoryzowanych jest nawigacja samochodowa, z której można bezpłatnie korzystać przez 7 dni od pobrania aplikacji. Co ciekawe, użytkownicy mają możliwość pobrania kolejnego po Dżoanie, zabawnego głosu lektora Ziomusia.

Źródło: media2.pl
Mesjash

Spec
 
Posty: 745
Podziękował : 15
Otrzymał podziękowań: 96
ROM: Windows Phone 8

Powrót do PlayKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

  • Reklama
ANDROID-FORUM.PL
">