[Informacja] Play wprowadza nowe telefony do oferty

Mesjash
Spec
Spec
ROM: Windows Phone 8
[Informacja] Play wprowadza nowe telefony do oferty

Post autor: Mesjash » 11:02 28 sty 2011

Sieć Play, czwarty gracz na polskim tynku telefonii komórkowej, wprowadza do swojej oferty nowe telefony komórkowe - Sony Ericsson Cedar, HTC Gratia, Samsung Galaxy 551.

Sony Ericsson Cedar oferuje użytkownikom wiele możliwości szybkiego i łatwego przeglądania Internetu, dzięki funkcjom takim jak 3G HSDPA, a także zapewnia szybki dostęp do serwerów poczty elektronicznej i portali społecznościowych. Aparatem fotograficznym 2 Mpix można uwiecznić każdą chwile i przesłać zdjęcie wiadomością MMS lub wysłać na portal społecznościowy - Facebook. Telefon posiada wejście typu jack 3,5 mm oraz aplikacje Track ID do rozpoznawania muzyki.
(bez Andka, więc nie daję screena)

Kolejna propozycja to HTC Gratia. Działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android z interfejsem HTC Sense. Posiada dotykowy ekran 3,2’’ wykonany w technologii pojemnościowej z funkcją Multi-touch. Wykorzystuje interfejs Sense - prosty w obsłudze, doskonale wyglądający i pełen aplikacji takich jak: Facebook, Twitter, Pogoda, Akcje, Footprints, Android Market czy typowo biznesowych jak obsługa poczty korporacyjnej, Wi-Fi router czy otwieranie plików Office Mobile. Smartfon wyposażony jest w aparat fotograficzny 5.0 Mpix, GPS z A-GPS oraz szybką transmisje danych.

Obrazek

Trzecia nowość to Samsung Galaxy 551. Działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 2.2. Posiada duży dotykowy wyświetlacz TFT 3,2” z funkcją multi-touch oraz klawiaturę QWERTY. Smartfon wyposażony jest we wszystkie nowinki technologiczne takie jak GPS, aparat fotograficzny 3.0 Mpix oraz DLNA - umożliwia łączenie się z innymi urządzeniami poprzez Wi-Fi - np. z telewizorem. Dla zapewnienia łatwiejszej obsługi smartfon wyposażony jest w nowatorski interfejs użytkownika TouchWizz 3.0 oraz aplikacje społecznościową Social Hub pozwalającą integrować portale społecznościowe takiej jak: Facebook czy Twitter. Jako jeden z pierwszych telefonów został wyposażony w aplikację OnetPlay która umożliwia szybki dostęp do informacji oraz rozrywki.

Obrazek

Źródło:

Kod: Zaznacz cały

http://media2.pl/telekomunikacja/74170-play-wprowadza-nowe-telefony-do-oferty.html

kruszon
Re: [Informacja] Play wprowadza nowe telefony do oferty

Post autor: kruszon » 13:47 28 wrz 2011

jakie są wasze opinie na temat tego Samsung Galaxy 551 ? Chcę go kupić ale jeszcze się waham

reklama internetowa - reklama internetowa

barbra76
Telefon: Sony Xperia tipo
Operator: 2

Post autor: barbra76 » 22:36 08 sty 2014

Jest super, świetnie się pisze na nim.

TheMarica2853
Telefon: Apple iPhone 4S
Operator: 5

Post autor: TheMarica2853 » 19:12 03 mar 2014

Niby telefon nie jest az taki zły bateria trzyma długo i fajny w obsłudze, ale smsy pisze sie na nim beznadziejnie niestety ...

NajTara70
Telefon: Samsung S7710 Galaxy Xcover 2
Operator: 3

Post autor: NajTara70 » 12:54 10 mar 2014

Ciekawe co nowego wprowadzą w tym roku. Ciągle są jakieś nowe modele na rynku i coraz większe haha:D Gdzieś widziałam zdjęcie przedstawiające jakie telefony były kiedyś, a jakie są tworzone teraz.

PROTERRA82
Telefon: Sony Xperia Z
Operator: 5

Post autor: PROTERRA82 » 13:49 10 kwie 2014

TheMarica2853 pisze:Niby telefon nie jest az taki zły bateria trzyma długo i fajny w obsłudze, ale smsy pisze sie na nim beznadziejnie niestety ...
Co to znaczy długo wg. Ciebie? Szukam telefonu który będzie działał przez ok. 5dni. W moim przekonaniu to jest długo. Zakładając oczywiście że rozmawiam nie więcej niż pół godziny dziennie i piszę sporo smsów

modnin
Kontakt:

Post autor: modnin » 10:19 11 kwie 2014

Jaki to ma być telefon ? Samrtphona raczej nie znajdziesz takiego , bateria w takich telefonach nie trzyma 5 dni przy takim użytkowaniu o którym piszesz.

ZEFIRYNWRO2811
Telefon: LG Optimus L3 II
Operator: 2

Post autor: ZEFIRYNWRO2811 » 18:05 11 kwie 2014

przeszedłem do tej sieci jakiś czas temu. najbardziej podoba mi się możliwość dzwonienia i wysyłania wiadomości wewnątrz sieci za darmo. o wiele mniej kasy idzie i można ze znajomymi utrzymywać kontakt

znamtwojehaslo
Telefon: samsung s4

Post autor: znamtwojehaslo » 19:15 21 kwie 2014

Przeglądając dziś ofertę Play stwierdzam, że nie są już wcale tacy super-tani... Fakt, wybór telefonów mają największy, ale ceny nowości są ogromne!
Widać t-mobile zbiera potężne żniwo za eksploatacje ich nadajników :)

rado987

Post autor: rado987 » 09:09 22 kwie 2014

Według mnie Play dalej trzyma dobry poziom i mają dobre ceny telefonów jak i abonamentu. Do t-mobile nie jestem przekonany.

Pawelek91
Operator: play

Post autor: Pawelek91 » 14:07 07 maja 2014

ja mam drugi nr w orange ale nie jestem z niego zadowolony, Przedłużyłem umowę w play na bardziej korzystnych warunkach i zostanę tylko u tego operatora

telekrowa.pl

Post autor: telekrowa.pl » 11:41 13 maja 2014

Proponujemy porównać nowe oferty na profesjonalnej porównywarce ofert na telekrowa.pl

http://telekrowa.pl/komorki-tablety/oferta/#!offers2/

Pozdrawiamy !

My porównujemy, Ty oszczędzasz !

Saakwera
Kontakt:

Post autor: Saakwera » 15:07 03 sie 2015

Play ma fają ofertę, ale niestety nie telefonów. Telefony są drogie, jest mały wybór.

dorian55

Post autor: dorian55 » 12:19 15 lip 2018

Może telefony w play są drogie , ale są o wiele lepsze niż w innych sieciach według mnie.Sam mam play od ośmiu lat i nie narzekam.

ODPOWIEDZ