[Informacja] Play wprowadza nowe telefony do oferty

[Informacja] Play wprowadza nowe telefony do oferty

Postprzez Mesjash » 11:02 28 sty 2011

Sieć Play, czwarty gracz na polskim tynku telefonii komórkowej, wprowadza do swojej oferty nowe telefony komórkowe - Sony Ericsson Cedar, HTC Gratia, Samsung Galaxy 551.

Sony Ericsson Cedar oferuje użytkownikom wiele możliwości szybkiego i łatwego przeglądania Internetu, dzięki funkcjom takim jak 3G HSDPA, a także zapewnia szybki dostęp do serwerów poczty elektronicznej i portali społecznościowych. Aparatem fotograficznym 2 Mpix można uwiecznić każdą chwile i przesłać zdjęcie wiadomością MMS lub wysłać na portal społecznościowy - Facebook. Telefon posiada wejście typu jack 3,5 mm oraz aplikacje Track ID do rozpoznawania muzyki.
(bez Andka, więc nie daję screena)

Kolejna propozycja to HTC Gratia. Działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android z interfejsem HTC Sense. Posiada dotykowy ekran 3,2’’ wykonany w technologii pojemnościowej z funkcją Multi-touch. Wykorzystuje interfejs Sense - prosty w obsłudze, doskonale wyglądający i pełen aplikacji takich jak: Facebook, Twitter, Pogoda, Akcje, Footprints, Android Market czy typowo biznesowych jak obsługa poczty korporacyjnej, Wi-Fi router czy otwieranie plików Office Mobile. Smartfon wyposażony jest w aparat fotograficzny 5.0 Mpix, GPS z A-GPS oraz szybką transmisje danych.

Obrazek

Trzecia nowość to Samsung Galaxy 551. Działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 2.2. Posiada duży dotykowy wyświetlacz TFT 3,2” z funkcją multi-touch oraz klawiaturę QWERTY. Smartfon wyposażony jest we wszystkie nowinki technologiczne takie jak GPS, aparat fotograficzny 3.0 Mpix oraz DLNA - umożliwia łączenie się z innymi urządzeniami poprzez Wi-Fi - np. z telewizorem. Dla zapewnienia łatwiejszej obsługi smartfon wyposażony jest w nowatorski interfejs użytkownika TouchWizz 3.0 oraz aplikacje społecznościową Social Hub pozwalającą integrować portale społecznościowe takiej jak: Facebook czy Twitter. Jako jeden z pierwszych telefonów został wyposażony w aplikację OnetPlay która umożliwia szybki dostęp do informacji oraz rozrywki.

Obrazek

Źródło:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników:
Musisz się zarejestrować, aby zobaczyć co jest tutaj napisane.
Mesjash

Spec

Podziękował : 15
Otrzymał podziękowań: 96
ROM: Windows Phone 8

Re: [Informacja] Play wprowadza nowe telefony do oferty

Postprzez kruszon » 13:47 28 wrz 2011

jakie są wasze opinie na temat tego Samsung Galaxy 551 ? Chcę go kupić ale jeszcze się waham
reklama internetowa - reklama internetowa
kruszon

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 1

Reklama

Postprzez barbra76 » 22:36 08 sty 2014

Jest super, świetnie się pisze na nim.

Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: Sony Xperia tipo
Operator: 2

Reklama

Postprzez TheMarica2853 » 19:12 03 mar 2014

Niby telefon nie jest az taki zły bateria trzyma długo i fajny w obsłudze, ale smsy pisze sie na nim beznadziejnie niestety ...
TheMarica2853

Telefon: Apple iPhone 4S
Operator: 5

Reklama

Postprzez NajTara70 » 12:54 10 mar 2014

Ciekawe co nowego wprowadzą w tym roku. Ciągle są jakieś nowe modele na rynku i coraz większe haha:D Gdzieś widziałam zdjęcie przedstawiające jakie telefony były kiedyś, a jakie są tworzone teraz.
NajTara70

Telefon: Samsung S7710 Galaxy Xcover 2
Operator: 3

Reklama

Postprzez PROTERRA82 » 13:49 10 kwi 2014

TheMarica2853 napisał(a):Niby telefon nie jest az taki zły bateria trzyma długo i fajny w obsłudze, ale smsy pisze sie na nim beznadziejnie niestety ...

Co to znaczy długo wg. Ciebie? Szukam telefonu który będzie działał przez ok. 5dni. W moim przekonaniu to jest długo. Zakładając oczywiście że rozmawiam nie więcej niż pół godziny dziennie i piszę sporo smsów
PROTERRA82

Telefon: Sony Xperia Z
Operator: 5

Reklama

Postprzez modnin » 10:19 11 kwi 2014

Jaki to ma być telefon ? Samrtphona raczej nie znajdziesz takiego , bateria w takich telefonach nie trzyma 5 dni przy takim użytkowaniu o którym piszesz.
modnin

Reklama

Postprzez ZEFIRYNWRO2811 » 18:05 11 kwi 2014

przeszedłem do tej sieci jakiś czas temu. najbardziej podoba mi się możliwość dzwonienia i wysyłania wiadomości wewnątrz sieci za darmo. o wiele mniej kasy idzie i można ze znajomymi utrzymywać kontakt
ZEFIRYNWRO2811

Telefon: LG Optimus L3 II
Operator: 2

Reklama

Postprzez znamtwojehaslo » 19:15 21 kwi 2014

Przeglądając dziś ofertę Play stwierdzam, że nie są już wcale tacy super-tani... Fakt, wybór telefonów mają największy, ale ceny nowości są ogromne!
Widać t-mobile zbiera potężne żniwo za eksploatacje ich nadajników :)
znamtwojehaslo

Telefon: samsung s4

Reklama

Postprzez rado987 » 09:09 22 kwi 2014

Według mnie Play dalej trzyma dobry poziom i mają dobre ceny telefonów jak i abonamentu. Do t-mobile nie jestem przekonany.
rado987

Reklama

Postprzez Pawelek91 » 14:07 07 maja 2014

ja mam drugi nr w orange ale nie jestem z niego zadowolony, Przedłużyłem umowę w play na bardziej korzystnych warunkach i zostanę tylko u tego operatora

Za ten post autor Pawelek91 otrzymał podziękowanie od:
insedofeeloro
Pawelek91

Otrzymał podziękowań: 1
Operator: play

Reklama

Postprzez telekrowa.pl » 11:41 13 maja 2014

Proponujemy porównać nowe oferty na profesjonalnej porównywarce ofert na telekrowa.pl

http://telekrowa.pl/komorki-tablety/oferta/#!offers2/

Pozdrawiamy !
My porównujemy, Ty oszczędzasz !
telekrowa.pl

Reklama

Postprzez Saakwera » 15:07 03 sie 2015

Play ma fają ofertę, ale niestety nie telefonów. Telefony są drogie, jest mały wybór.
Saakwera

Reklama

Postprzez Karol91 » 10:51 13 lip 2018

Ciekawe
Karol91

Reklama

Postprzez dorian55 » 12:19 15 lip 2018

Może telefony w play są drogie , ale są o wiele lepsze niż w innych sieciach według mnie.Sam mam play od ośmiu lat i nie narzekam.
dorian55

Reklama

Następna strona

Powrót do Play