Darmowa nawigacja NaviExpert z kwartalnikiem Play

Mesjash
Spec
Spec
Posty: 744
Rejestracja: 18:50 12 lis 2010
ROM: Windows Phone 8
Darmowa nawigacja NaviExpert z kwartalnikiem Play

Post autor: Mesjash » 13:33 06 kwie 2011

Expert Play, nowy magazyn dla abonentów komórkowej sieci Play trafił do salonów operatora w całym kraju. Z tej okazji NaviExpert przygotował niespodziankę dla wszystkich klientów.
Kwartalnik Exper Play prezentuje nie tylko najnowsze telefony i ofertę Play, ale także artykuły, które zainteresują każdego miłośnika mobilnych technologii. Magazyn dostępny jest w punktach sprzedaży sieci Play i na stronie internetowej.

NaviExpert postanowił uatrakcyjnić najnowszy numer magazynu specjalną promocją
dla abonentów Play (na 17 stronie kwartalnika) w postaci nowej wersji nawigacji NaviExpert Play umożliwiającej darmowe korzystanie z nawigowania pieszego oraz środkami komunikacji miejskiej przez 12 miesięcy. Dzięki temu użytkownicy przez cały rok będą mogli korzystać z usługi planowania podróży transportem publicznym, sprawdzą szacunkowy koszt biletów na wybranej trasie oraz liczbę przystanków i miejsca przesiadek.

Prezentem dla zmotoryzowanych jest nawigacja samochodowa, z której można bezpłatnie korzystać przez 7 dni od pobrania aplikacji. Co ciekawe, użytkownicy mają możliwość pobrania kolejnego po Dżoanie, zabawnego głosu lektora Ziomusia.

Źródło: media2.plAwatar użytkownika
bonson111
Posty: 13
Rejestracja: 07:51 19 wrz 2019
Telefon: Huawei P20
Operator: Play
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:
Re: Darmowa nawigacja NaviExpert z kwartalnikiem Play

Post autor: bonson111 » 09:03 23 paź 2019

I to jest skierowane dla wszystkich klientów Play czy tylko dla nowych, bo to czasem jest tak, że że się reklamują a jak jest to jest.


...


ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post