Last Day on Earth Poradnik i Auto Chess Mobile Poradnik dla Was!

Gry na platformę Android
Regulamin forum
1. Każdy wątek w tytule musi zawierać poprawną nazwę aplikacji i tylko tę nazwę. Wersja aplikacji lub informacja o jej dostępności w Android Markecie za darmo musi być podana w poście.
2. W każdym temacie musi być zamieszczony krótki opis w języku polskim oraz screenshot.
3. Pliki muszą być zamieszczone na serwerze zgodnym z regulaminem ogólnym forum oraz należy podać dokładną wersję aplikacji w opisie.
4. Każdy link musi być w znaczniku

Kod: Zaznacz cały

[hide]Tutaj ma być link[/hide]
.
5. Zamieszczenie plików nie jest obowiązkowe, jeśli aplikacja znajduje się w Android Market za darmo. Powinna mieć wtedy prefix [Android Market] . Nie jest wtedy wymagana wersja aplikacji.
6. Nowszą wersję aplikacji wrzucamy w tym samym wątku w kolejnym poście oraz raportujemy post, aby moderacja dodała link do pierwszego posta.
7. Każdy upload nie zgodny z tym regulaminem będzie usuwany po 48 godzinach (jest to czas na poprawę dla autora).

Regulamin ogólny
Awatar użytkownika
jkBbB
Posty: 19
Rejestracja: 00:50 17 cze 2019
Telefon: S7 EDGE
Operator: PLAY
Kontakt:
Last Day on Earth Poradnik i Auto Chess Mobile Poradnik dla Was!

Post autor: jkBbB » 08:32 18 cze 2019

Cześć ludziska!

Ostatnio bardzo prężnie zacząłem wypowiadać się w aspekcie gier na Android tutaj na forum. Jako, że regularnie obracam się w świecie Androida postanowiłem nieco napisać Wam o dwóch według mnie mega dobrych grach. Jedną z nich będzie Last Day on Earth: Survival, tytuł ponad czasowy, pierwsze testy były już na poczatku 2017 roku. Sztos gierka survivalowa oraz Auto Chess Mobile, czyli coś świeżego, ale jednocześnie niebywałego.

Sprawa jest prosta, w przypadku Last Day on Earth poradnik został napisany z myślą o początkowych graczach, którzy nie do końca wiedzą o co chodzi w grze. Z racji tego, że gra nie ma polskiej wersji językowej nie do końca rozumiejąc nie wiedzą jak zdobyć podstawowe przedmioty. W poradniku mówię m.in. o tym: Jak zdobyć wodę? Jak zdobyć psa? Jak odzyskać utracone konto? Jak zacząć od nowa? Jak zdobyć stal? Odpowiadam też na szereg innych pytań.

A propos Auto Chess Mobile poradnik też skierowany jest do początkujących graczy, ale także napisałem oddzielny artykuł Auto Chess Mobile Build poradnik, w którym już dla bardziej obeznanych opisuję najskuteczniejszą strategię gry, która na dzień dziś jest po prsotu OP.

Jak macie jakieś pytania śmiało walcie, odpowiem na wszystko. :D Pozdrawiam!


Hobbystycznie piszę tutaj o grach na Androida: http://androidgames.pl/category/gry-na-androida


ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post