Punkty badań po wybadaniu całego drzewka

Gry na platformę Android
Regulamin forum
1. Każdy wątek w tytule musi zawierać poprawną nazwę aplikacji i tylko tę nazwę. Wersja aplikacji lub informacja o jej dostępności w Android Markecie za darmo musi być podana w poście.
2. W każdym temacie musi być zamieszczony krótki opis w języku polskim oraz screenshot.
3. Pliki muszą być zamieszczone na serwerze zgodnym z regulaminem ogólnym forum oraz należy podać dokładną wersję aplikacji w opisie.
4. Każdy link musi być w znaczniku

Kod: Zaznacz cały

[hide]Tutaj ma być link[/hide]
.
5. Zamieszczenie plików nie jest obowiązkowe, jeśli aplikacja znajduje się w Android Market za darmo. Powinna mieć wtedy prefix [Android Market] . Nie jest wtedy wymagana wersja aplikacji.
6. Nowszą wersję aplikacji wrzucamy w tym samym wątku w kolejnym poście oraz raportujemy post, aby moderacja dodała link do pierwszego posta.
7. Każdy upload nie zgodny z tym regulaminem będzie usuwany po 48 godzinach (jest to czas na poprawę dla autora).

Regulamin ogólny
Tomsm
Posty: 2
Rejestracja: 10:39 24 kwie 2019
Punkty badań po wybadaniu całego drzewka

Post autor: Tomsm » 09:04 09 maja 2019

Co dzieje się z punktami badań które są naliczane na jakiś aktualnie odkrywany pojazd lub samolot jeżeli mamy odkryte całe drzewko i nie mamy już co badać?
Czy te punkty się gdzieś odkładają i jak pojawi się jakiś nowy pojazd w drzewku to są do naszej dyspozycji czy po prostu grając danym w pełni odkrytym drzewkiem możemy jedynie podnosić umiejętności załóg natomiast to co byłoby badane po prostu przepada?
Tag: Download ringtones free: https://downloadringtones.mobi/
ODPOWIEDZ