Gry Gameloft HD

Gry na platformę Android
Regulamin forum
1. Każdy wątek w tytule musi zawierać poprawną nazwę aplikacji i tylko tę nazwę. Wersja aplikacji lub informacja o jej dostępności w Android Markecie za darmo musi być podana w poście.
2. W każdym temacie musi być zamieszczony krótki opis w języku polskim oraz screenshot.
3. Pliki muszą być zamieszczone na serwerze zgodnym z regulaminem ogólnym forum oraz należy podać dokładną wersję aplikacji w opisie.
4. Każdy link musi być w znaczniku

Kod: Zaznacz cały

[hide]Tutaj ma być link[/hide]
.
5. Zamieszczenie plików nie jest obowiązkowe, jeśli aplikacja znajduje się w Android Market za darmo. Powinna mieć wtedy prefix [Android Market] . Nie jest wtedy wymagana wersja aplikacji.
6. Nowszą wersję aplikacji wrzucamy w tym samym wątku w kolejnym poście oraz raportujemy post, aby moderacja dodała link do pierwszego posta.
7. Każdy upload nie zgodny z tym regulaminem będzie usuwany po 48 godzinach (jest to czas na poprawę dla autora).

Regulamin ogólny
DSV
Administrator
Administrator
Posty: 314
Rejestracja: 21:00 10 wrz 2010
Telefon: Galaxy S / Xperia U
ROM: 4.0.3 / 2.2.1 / v35.0.02
Operator: Plus
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Gry Gameloft HD

Post autor: DSV » 21:03 21 lut 2013

Obrazek 9mm HD
Opis:
Teraz i ty możesz zagrać w 9mm na Android i wcielić się w Johna "Loose" Kannona – dowódcę specjalnej jednostki policyjnej, która nie obawia się naginać prawa, by oczyścić ulice.

Kiedy jednak ekipa Johna zabija miejscowego barona narkotykowego i przejmuje milion dolarów w gotówce, zbiry wkraczają na wojenną ścieżkę. Kannon ma tylko jedno wyjście - rozprawić się z polującym na niego gangiem. Prawo nie ma tu nic do rzeczy - to walka o przetrwanie.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/JtdpUGJsPb/9mm-hd

Obrazek Asphalt 5 HD
Opis:
Asphalt 5 HD to zręcznościowa gra wyścigowa autorstwa firmy Gameloft, producenta takich tytułów jak Driver San Francisco, Gangstar Rio: City of Saints oraz The Amazing Spider-Man.

W Asphalt 5 HD twórcy oddali do dyspozycji graczy blisko 30 samochodów i motocykli najsłynniejszych producentów na świecie. Dwunastoma unikatowymi trasami (np. St. Tropez, Aspen i Las Vegas) można ścigać się za kierownicą m.in. najszybszych modeli Ferrari, Lamborghini, Audi i Ducati. Tory posiadają wiele skrótów, przeszkód i odgałęzień. Na większości z nich odbywa się także normalny ruch uliczny
.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/SEg9MXLAXQ/asphalt-5

Obrazek Asphalt 6 HD
Opis:
Kolejna część znanych wyścigów samochodowych.
Cechy gry:
42 modele samochodów
tryb online/local multiplayer do 6 graczy
12 tras w jakości HD
tryb kariery, 55 eventów
opcje tuning samochodu


Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/B9qItISwHc/asphalt-6

Obrazek Asphalt 7 HD
Opis:
W Asphalt 7 : Heat mamy możliwość pokierowania 60 rodzajami aut, ścigania się na 15 trasach, wzięcia udziału w 15 ligach, a to wszystko w obrębie 150 wyścigów

Instalacja:
1. zainstaluj APK
2. Skopiuj folder com.gameloft.android.ANMP.GloftA7HM do Android/obb
3. Rozpakuj rara z patchem do Android/obb/com.gameloft.android.ANMP.GloftA7HM
4, Uruchom grę za pierwszym razem z włączonym internetem.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/EPrLBezUaK/asphalt-7

Obrazek Assassin's Creed™ - Altaïr's Chronicles
Opis:
Podczas rozgrywki ponownie wcielamy się w Altaira. Znów trafiamy do czasów Trzeciej Krucjaty, lecz tym razem akcja gry przenosi nas jeszcze dalej w przeszłość. W tamtym okresie młody zabójca nie jest jeszcze członkiem żadnego bractwa. Zadaniem gracza jest odnalezienie sekretnego obiektu, który ponoć ma moc zakończenia wojen nękających Ziemię Świętą. Fabuła pozwala nam poznać więcej szczegółów z historii Altaira. Miłośnicy białego zabójcy znajdą tu wiele smaczków nawiązujących do pierwotnej gry. Podczas przygód zwiedzimy cztery różnorodne miasta.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/xyCvE8v3lr/assassins-creed-altairs-chronicles

Obrazek BackStab HD
Opis:
W grze wcielamy się w mężczyznę o imieniu Henry Blake, który mieczem pragnie odzyskać sprawiedliwość za zmarnowane życie. BackStab HD opiera się na schemacie zaczerpniętym z poprzednich gier Gameloftu, np. Sacred Odyssey: Rise of Ayden - czyli biegamy po wyznaczonym obszarze (w tym wypadku wyspie), wykonujemy zadania, przy okazji tłukąc niezliczoną liczbę przeciwników, wykorzystując do tego różne combosy. Gra posiada piękną grafikę w pełnym 3D, dzięki czemu gra się naprawdę przyjemnie.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/vi83Qvjc1T/backstab-hd

Obrazek Block Breaker 3: Unlimited
Opis:
Znacznie więcej, niż zwykłe zbijanie cegiełek.
Łap premie, przerzucaj przełączniki i korzystaj z portali, by dotrzeć do nowych obszarów, na samej górze.


Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/Fz-uOZ1qqC/block-breaker-3%3A-unlimited

Obrazek Brothers In Arms® 2 Global Front
Opis:
Przenieś się na najbardziej niebezpieczne pola bitew drugiej wojny światowej.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/Q0GR3y02jB/brothers-in-arms%28r%29-2-global-front-hd

Obrazek Dungeon Hunter
Opis:
Dungeon Hunter to produkcja, która powinna szczególnie przypaść do gustu fanom gier takich jak Diablo. Jest to Hack’n'Slash w świetnej oprawie audiowizualnej. Oczywiście środowiska, które będziemy przemierzać jedną z trzech klas postaci są w 3D.
Musisz rozproszyć ciemność w swoim królestwie, odkryć swoją pamięć o tragicznych wydarzeń i walki ze złem. Dungeon Hunter HD epopeja w mrocznym świecie fantasy, najlepsza gra RPG akcji.


Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/n559Zuvhxo/dungeon-hunter-hd

Obrazek Dungeon Hunter 2
Opis:
Bohaterem drugiej odsłony Dungeon Hunter jest młody książę, uwięziony przez własnego brata bliźniaka. Rozpoczyna wyprawę mającą na celu uwolnienie świata od Zła, które opanowało jego rodzinę.
Gra wciąż jest tytułem action-RPG, w którym na drodze naszego bohatera stają setki kreatur pragnących jego zguby. W drugiej części dodano szereg usprawnień, w tym możliwość rozgrywki wieloosobowej w trybie kooperacji.


Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/ZLnPQBN9RU/dungeon-hunter-2-hd

Obrazek Dungeon Hunter 3
Opis:
Dungeon Hunter 3 to najnowsza produkcja Gameloftu w popularnym ostatnimi czasy modelu freemium. Na gracza czeka 16 aren gwarantujących doskonałą zabawę na 5 poziomach trudności. Do dyspozycji będzie również rozbudowany system mikrotransakcji, które pozwalają ulepszyć postać.W trzeciej część Dungeon Hunter można wybrać postać spośród 4 nowych klas (władca wojny, astromanta, oszust lub szaman). Po raz pierwszy w historii tej serii da się też wybrać płeć bohatera.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/dXzOZ77Wy/dungeon-hunter-3

Obrazek Eternal Legacy
Opis:
Odkryj potężny świat, pełen filmowych lokacji 3D, w tej dynamicznej grze role-playing, będącej następcą kultowych tytułów z tego gatunku. Interesująca fabuła zrzuca na twe barki ogromną odpowiedzialność: jako Astrian, musisz uratować krainę Algoad od zniszczenia i odtworzyć więź pomiędzy ludźmi i przyrodą. Czekają na ciebie dziesiątki godzin odkrywania i walki w niesamowitych plenerach. Rozmawiaj z postaciami, których głosy zostały w pełni nagrane: mogą one dołączyć do twojej drużyny, zdradzić ci tajemnicę i nie tylko. Ekscytujący system walki turowej pozwoli ci stoczyć niezapomniane boje!

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/_5oaSqDOG9/eternal-legacy-hd

Obrazek Fast and Furious 5 / Fast Five the Movie: Official Game
Opis:
Fast Five to kolejna ścigałka od Gameloftu, tym razem bazowana na słynnej serii filmów Fast & Furious. Graficznie gra prześciga wszystkie dotąd gry wyścigowe na platformę Android (Asphalt). W grze mamy do wyboru kilka typów wyścigów takich jak Drift czy Drag. Gra zawiera naprawdę bardzo dużo nowości, dlatego najlepiej jak obejrzycie filmik podany pod opisem.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/Nl7-5UcGk-/fast-five-hd

Obrazek Fishing Kings HD
Opis:
Złap tony ryb w przeróżnych miejscach na świecie, dzięki jednej z najlepszych symulacji łowienia ryb na Androida.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/qHEMa0swao/fishing-kings-hd

Obrazek Gangstar: West Coast Hustle
Opis:
Wcielamy się w rolę młodego gangstera, który próbuje dostać się na szczyty przestępczego świata, pracując kolejno dla wszystkich co bardziej liczących się w Los Angeles grup przestępczych. Jest to połączenie strzelaniny z grą samochodową. Po mieście poruszamy się różnego rodzaju wozami, które można ukraść lub kupić, część misji polega też po prostu na popisywaniu się umiejętnościami kierowcy.
Los Angeles wprost tętni życiem. Grafika prezentuje ogromne miasto w pełnym 3D. Charakterystyczną cechą gry jest także dowolność w systemie sterowania: można wybrać jedną z kilku opcji, od wykorzystania akcelerometru, do obracania analogową kierownicą.


Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/NjvfKjE-ef/gangstar-west-coast-hustle-hd

Obrazek Gangstar: Miami Vindication
Opis:
Zanurz się w życie gangów Miami i żyj w szybkim tempie przygodą ulic najdzikszego z miast Ameryki. Gangstar Miami Vindication cechuje najbardziej pamiętna historia, jaka kiedykolwiek zagościła na telefonach, rozgrywająca się w gorących lokacjach na terenie całego miasta, wewnątrz i na zewnątrz. Pokonaj wrogi gang Armada, uwolnij swojego młodszego brata i zostań królem Miami! Ciesz się nowymi niesamowitymi pojazdami, począwszy od zwykłych samochodów i motocykli, a na nartach wodnych, a nawet helikopterze skończywszy!

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/vFD9QgyoeH/gangstar-miami-vindication-hd

Obrazek Gangstar Rio: City of Saints
Opis:
Po raz pierwszy w historii, możesz odkrywać fascynujące i niebezpieczne Rio de Janeiro bez żadnych ograniczeń. Weź odwet na tych, którzy chcieli cię zabić i zostawić na pastwę śmierci. Z nową twarzą i nowym powodem do życia, wnikniesz w szeregi swojego starego gangu i dowiesz się, kto za tym stoi. Dzięki niezliczonym, wyzywającym misjom oraz nowej broni, dostępnemu czołgowi i plecakowi odrzutowemu, staniesz się znaną postacią półświatka największego miasta Brazylii.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/YE5Rs3WXM1/gangstar-rio-city-of-saints

Obrazek GT Racing: Motor Academy
Opis:
GT Racing: Motor Academy to typowa wyścigówka z mnóstwem tras i samochodów do wyboru. Wchodząc w menu gry aż cieszy widok tak wielu aut do wyboru. Głównym zadaniem, jakie musimy wykonać zaczynając grę, to zdobycie czterech klas licencyjnych: C, B, A oraz S. Każda z nich pozwala nam wziąć udział w innego rodzaju wyścigach.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/rkiT4oXhtM/gt-racing%3A-motor-academy

Obrazek Hero of Sparta HD
Opis:
Twój los leży w Twoich rękach. Walcz jak prawdziwy Spartanin aby uniknąć tragicznej śmierci podczas podróży do Wyspy Wyroczni, Atlantydy, a nawet czeluści Świata Podziemia.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/0mQhGqTaAR/hero-of-sparta-hd

Obrazek James Cameron's Avatar
Opis:
Gra na podstawie znanego filmu Jamesa Camerona Avatar.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/8ZRT_lgw4/james-cameron%27s-avatar-hd

Obrazek Let's Golf!
Opis:
Golf w barwnej grafice z ciekawymi postaciami.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/ojNDmob8Je/lets-golf!

Obrazek Let's Golf! 2
Opis:
Pierwszy Let’s Golf! był ogromnym sukcesem Gameloftu, co zaowocowało stworzeniem jeszcze lepszej części drugiej. Niby sportowa, ale chyba bardziej zręcznościowa zabawa na polu golfowym naprawdę wciąga. W trakcie rozgrywki wcielamy się w jedną z ośmiu w pełni trójwymiarowych postaci, z których każda charakteryzuje się innym zestawem umiejętności. Przed nami 108 dołków w sześciu różnych częściach świata, całość okraszona świetną, cukierkową grafiką.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/-UlBvAmJb7/lets-golf!-2


Obrazek Let's Golf! 3
Opis:
Najbardziej ekscytująca odyseja golfowa świata powraca z nowymi opcjami, na które czekałeś! Każdy może dołączyć do zabawy i przeżyć swoją golfową przygodę. Stwórz swoją postać i rzuć wyzwanie znajomym i rywalom z całego świata – rozegraj turnieje golfowe, jakich jeszcze nie widziałeś.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/BPzLBxgfYW/lets-golf%21-3

Obrazek Modern Combat: Sandstorm
Opis:
Modern Combat to świetny FPP osadzony we współczesnych realiach.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/vAUZBswSTW/modern-combat%3A-sandstorm

Obrazek Modern Combat 2: Black Pesagus
Opis:
Kontynuacja najlepszej strzelanki od Gameloftu. Wciel się w żołnierza i walcz na różnych frontach w nowoczesnej wojnie.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/O2CiLuNfnJ/modern-combat-2-black-pesagus

Obrazek Modern Combat 3: Fallen Nation
Opis:
**PocketGamer: “Genialne połączenie grafiki, intensywnej akcji i solidnego trybu dla wielu osób.”
Najlepsza i najbardziej realistyczna seria gier FPS na smartfony powraca - jeszcze bardziej dynamiczna i przedstawiająca bitwę o wolność Stanów Zjednoczonych - dla jednego lub więcej graczy.


Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/kFbscd7Qki/modern-combat-3-fallen-nation

Obrazek Modern Combat 4: Zero Hour
Opis:
Czwarta część prawdopodobnie najlepszej serii fps na androida. W Modern Combat 4: Zero Hour znacznie poprawiono grafikę. Już poprzednia część wyglądała naprawdę dobrze, jednak MC4 prezentuje jeszcze wyższy poziom. Ponadto ulepszone zostały też animacje postaci oraz system poruszania się. Ma on pozwalać na płynniejszą i szybszą grę. Ujawniono również, że w kampanii dla jednego gracza będziemy się wcielać w przedstawicieli obu stron konfliktu - to nowość w serii, aczkolwiek z obserwowaniem akcji z różnych perspektyw można się już było spotkać w grach FPS na konsole.

1. Zainstaluj apk
2. Skopiuj folder "com.gameloft.android.ANMP.GloftM4HM" do Android/obb
3. Uruchom grę (za pierwszym razem z włączonym internetem)

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/3hfvAbpieW/modern-combat-4%3A-zero-hour

Obrazek N.O.V.A.
Opis:
Nova to FPS od Gameloft. Gra przenosi nas na orbitę gdzie rozwalamy stada kosmitów. Gra posiada bardzo ładną oprawę graficzną.

Pobierz

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/C_xG-0RhG1/nova

Obrazek N.O.V.A. 2
Opis:
Near Orbit Vanguard Alliance jedna z najbardziej popularnych pozycji FPS. Pierwsza część szybko wskoczyła na najwyższe listy przebojów. Teraz czas na jej nową odsłonę.
N.O.V.A. 2 posiada tryb multiplayer i 10 nowych map - na każdej z nich będzie mogło zagrać równocześnie 10 zawodników. Oczywiście pojawią się również nowe rodzaju broni a AI przeciwników ulegnie poprawie.


Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/SrMGJh6gOl/nova-2

Obrazek N.O.V.A. 3
Opis:
Po latach wygnania ludzkość wkońcu wraca na Ziemię! Zanurz się z nowym standartem FPS na iOS i Android.

INSTRUKCJA
1. Zainstaluj apk
2. Skopiuj folder com.gameloft.android.ANMP.GloftN3HM do Android/obb
3. Uruchom grę (za pierwszym razem z włączonym internetem)

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/B6qUCDAzks/nova-3

Obrazek Order & Chaos Online
Opis:
Order & Chaos Online to gra MMORPG full-3D. Jest bardzo podobna do World of warcraft z PC.

1. Zainstaluj APK
2. Skopiuj folder "com.gameloft.android.ANMP.GloftMMHM" do Android/obb
3. Uruchom grę, (pobierze jeszcze 15mb)

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/kbhlzHXqF1/order-%26-chaos-online

Obrazek Oregon Trail HD
Opis:
The Oregon Trail Gameloftu znakomicie oddaje realia Dzikiego Zachodu. Wędrówka osadników do dalekiej ziemi obiecanej nie była usłana różami, a wielu spośród nich ginęło na niebezpiecznym szlaku.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/KbJJMnQsga/oregon-trail-hd

Obrazek Real Football 2010
Opis:
Przygotuj się na nowy sezon futbolowy i walcz o puchar w grze Real Football, nowym wzorcu dla gier piłkarskich na komórki. Wybierz jedną spośród 245 drużyn z 8 lig i wyszukaj praktycznie wszystkich zawodników. Odkryj liczne nowe i unikatowe tryby gry. Poprowadź swoją drużynę do mistrzostwa, wymieniaj i zatrudniaj nowych zawodników lub zmień sposób gry dzięki trybowi Wejście Legendy. W tym trybie możesz grać jako swój ulubiony piłkarz przez cały mecz i zarządzać swoją profesjonalną karierą futbolową.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/VhmZrgY_MB/real-football-2010

Obrazek Real Football 2011
Opis:
Przygotuj się na nową dawkę realistycznych wrażeń piłkarskich!
Zobacz nową,świetną grafikę i animację,doświadcz jak to jest być mistrzem piłki nożnej jak David Villa i poprowadź swój ulubiony zespół razem z jego wszystkimi prawdziwymi zawodnikami do zwycięstwa.
Liczne tryby gry zapewniają długie godziny zabawy.
Możesz nawet wyzwać znajomych w trybie multiplayer przez Bluetooth i piąć się w górę globalnego rankingu.

-Całkowicie odnowiona grafika i animacja z realistycznymi piłkarzami,stadionami i efektami świetlnymi.
-Wybierz z pośród 245 drużyn z 9 lig z nazwiskami wszystkich prawdziwych graczy dzięki licencji FIFPro.
-Zagraj z przyjaciółmi przez Bluetooth i pnij się na czoło rankingu RF League w sezonie.
- Zagraj w jeden z różnych trybów gry: Historyczne wyzwania pozwolą ci przeżyć wydarzenia z historii piłki nożnej, lub Zostań Legendą i kontroluj 1 gracza przez kolejne sezony.
-Odblokuj osiągnięcia wykonując niesamowite wyczyny!Potrafisz strzelić 5 goli w meczu?
-Odpowiadaj na pytania podczas ładowania.


Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/w8_tr228Rw/real-football-2011


Obrazek Real Football 2012
Opis:
Real Football powraca w nowym sezonie i rozpoczyna nową erę piłki nożnej na smartfonach! Dołącz do największej społeczności fanów piłki nożnej na komórkach! Twórz i dziel się zawartością, taką jak np. własne koszulki, korzystając z edytora. Ciesz się doskonałą grą piłkarską na smartfonie, dzięki wielu ulepszeniom i najbardziej kompletnym opcjom zorientowanym na społeczność.

Pobierz: Darmowa

Kod: Zaznacz cały

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftR2HM

Obrazek Real Football 2013
Opis:
W tym roku twarzą Real Football został Radamel Falcao, kolumbijski snajper występujący na co dzień w Atletico Madryt. Fani piłki nożnej z pewnością kojarzą jego super formę z czasów występów w FC Porto – 41 bramek w 50 meczach.
Oprócz Falcao w grze znajdziemy 3000 innych piłkarzy, których oficjalne zdjęcia (nowość w serii) pojawią się na kartach ze statystykami. Real Football 2013 powstał w hiszpańskim oddziale Gameloftu i ma zaskoczyć graczy rozbudowanym trybem managerskim.
Gra pozwola zbudować graczom klub od zera. Od prostej szatni i drewnianych trybun, po luksusowe ośrodki treningowe oraz własny szpital dla kontuzjowanych zawodników. Ten aspekt gry z pewnością jest znakiem firmowym RF 2013.


Pobierz: Darmowa

Kod: Zaznacz cały

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftR3HM

Obrazek Sacred Odyssey: Rise of Ayden
Opis:
Gra to typowa Action RPG, w której wcielamy się w bohatera – w tym przypadku jest to Ayden – który wędruje po świecie i spełnia dobre uczynki, o jakie poproszą go bogowie i niezależni bohaterowie spotkani na drodze. Za wykonane zadania otrzymujemy zapłatę, często w przedmiotach, które mogą przydać nam się w dalszej części przygody.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/NslZ5venee/sacred-odyssey%3A-rise-of-ayden

Obrazek Shadow Guardian
Opis:
Shadow Guardian HD jest hitem przeniesionym z iOS na Androida. W grze poczujemy klimat filmów jak Tomb Raider, Indiana Jones. Niezwykle dopracowane animacje, dzięki którym postacie dosłownie ożywają na ekranie.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/Z0FzH64LfJ/shadow-guardian

Obrazek Shark Dash
Opis:
Shark Dash jest kolejną wariacją na temat Angry Birds, podobnie jak w grze od Rovio tak i tutaj będziemy ‚strzelać’ zwierzakami. W tym przypadku ptaki zastąpione zostaną przez gumowe zabawki rekiny i to właśnie na różne sposoby sterując nimi rozwiązujemy kolejne łamigłówki w obrębie wanny wypełnionej wodą oraz licznymi przeszkodami a także obowiązkowymi żółtymi kaczuchami, które jak się można domyśleć będą stanowiły odpowiedniki świń z Angry Birds.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/B2LfWx82kL/shark-dash

Obrazek Shrek Kart
Opis:
Kolejna odsłona gier z serii Shrek, tym razem wyścigi.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/I6wvWQQ4oZ/shrek-kart-hd

Obrazek Six-Guns
Opis:
Wcielamy się w kowboja i już w pierwszej misji rabujemy damę przed bandziorami. W Six-Guns nie tylko będziemy strzelać do łobuzów jest też wątek z zombi. Dużego plusa trzeba też dać autorom za jazdę koniem która jest naprawdę fajnie dopracowana o czym przekonacie się gdy przy pościgu za kimś przyjdzie wam do niego strzelać.

Pobierz: Darmowa

Kod: Zaznacz cały

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftSXHM
http://replik.pl/f/stankovi23/mkprx0Ik7Z/six-guns

Obrazek Spider-Man: Total Mayhem
Opis:
Ciesz się ultra dynamiczną rozgrywką z ponad 20 kombinacjami ciosów, wykorzystujących zwinność i moce Spider-Mana.
Wpadłeś w zasadzkę? Uruchom specjalny atak Spideya Ostateczną Kombinację Pajęczyny i odrzuć niebezpieczeństwa!
Zmierz się z sześcioma najtwardszymi przeciwnikami Spider- Mana w grze pełnej chaosu: Sandman, Rhino, Electro, Venom, dr Octopus i Zielony Goblin!
Unikatowy styl graficzny - żywe kolory i niesamowite animacje - w tym zwolnione tempo. Świat Ultimate Spider- Man ożywa w twoich dłoniach.
Odwiedź 12 poziomów w unikatowych miejscach Nowego Jorku, Zwiedzaj miasto, jak sam Spider-Man! Wspinaj się po ścianach, skacz, ślizgaj na pajęczynie lub przeskakuj z dachu na dach.
Odblokuj czarny kostium i odwiedź wszystkie poziomy korzystając z nowych mocy zasilanych przez tajemniczego symbiontę.


Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/syuwTDrSdI/spider-man%3A-total-mayhem

Obrazek Star Battalion
Opis:
Latamy statkiem kosmicznym i ostrzeliwujemy wrogów.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/a0I1eXDfe/star-battalion

Obrazek Starfront: Collision
Opis:
Futurystyczna strategia czasu rzeczywistego, oszałamiająca grafika, multiplayer.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/DEmsVvq1pv/starfront%3A-collision

Obrazek The Adventures of Tintin
Opis:
Odwiedź ekscytujący świat Przygód Tintina w oficjalnej grze na podstawie filmu na platformę Android! Skarby i przygody czekają na tych, którzy chcą odkryć Tajemnicę Jednorożca!

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/XW6El9oJbx/the-adventures-of-tintin

Obrazek The Amazing Spider-Man
Opis:
The Amazing Spider-Man to oficjalna gra promująca nowy film z człowiekiem-pająkiem w roli głównej. Wciel się w Petera Parkera i zwiedź 5 dzielnic Nowego Yorku, skacząc, latając czy wspinając się po ścianach. Do wykonania ponad 25 misji.

Instrukcja:
1. Zainstaluj grę.
2. Skopiuj folder "gameloft" na kartę
3. Uruchom (za pierwszym razem z włączonym internetem)

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/9DuN-TXlk2/the-amazing-spider-man

Obrazek The Dark Knight Rises
Opis:
Po 8 latach nieobecności Bruce Wayne powraca do akcji jako Batman. Czeka na niego tajemnicza Selina Kyle i śmiertelny przeciwnik Bane, który stara się kawałek po kawałku zniszczyć dziedzictwo Batmana.
Poznaj wszystkich sojuszników Batmana i pomóż im odbudować siły by ochronić Gotham przed Bane’em.
Daj się zauroczyć historii dzięki podobieństwom do wszystkich głównych bohaterów filmu takich jak: Catwoman, komisarz Gordon i Lucius Fox.


Instrukcja:
1. Zainstaluj grę.
2. Skopiuj folder "com.gameloft.android.ANMP.GloftKRHM" do Android/obb
3. Uruchom (za pierwszym razem z włączonym internetem)

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/ymTbG2sTsj/the-dark-knight-rises

Obrazek The Settlers
Opis:
The Settlers HD gra strategiczna którą zna chyba każdy... W grze mamy do wyboru Rzymian, Wikingów oraz Majów, którzy konkurują lub współpracują ze sobą w celu osiągnięcia różnych celów.
Głównym celem gry jest zdobywanie nowych gruntów, zapewnienie dostaw surowców oraz stworzenie najbardziej rozbudowanego mocarstwa. Kilka ścieżek prowadzi do sukcesu - można uczestniczyć w wymianie handlowej, tworzyć sojusze oraz prowadzić swoją armię na wojnę.


Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/c1rcs_bRP8/the-settlers

Obrazek Tom Clancy’s Rainbow Six®: Shadow Vanguard
Opis:
RainbowSix znakomity FPS, teraz także na urządzenia z Androidem. Weź udział w intensywnych misjach oryginalnego RainbowSix, z ulepszoną i urozmaiconą rozgrywką. Wraz z 3 nowymi członkami, poprowadź jednostkę RainbowSix poprzez 11 misji umiejscowionych na całym świecie, aby zapobiec zagrożeniu terrorystycznemu na skale globalną. Każdy poziom wykorzystuje bardzo dynamiczny system taktyk w czasie rzeczywistym, który sprawdzi twój spryt i umiejętności. Wspólnie z dwójką przyjaciół, możecie sprostać wyzwaniu i ukończyć całą grę w trybie Co-op albo zmierzyć się z najlepszymi liderami jednostki na całym świecie, na 5 nowych, emocjonujących mapach w trybie multiplayer.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/zwD4oz74Uy/tom-clancy%27s-rainbow-six%28r%29%3A-shadow-vanguard

Obrazek Tom Clancy's H.A.W.X
Opis:
Akcja Tom Clancy's H.A.W.X. przenosi gracza do roku 2012. W trwającym nieustannie wyścigu zbrojeń coraz większą rolę zaczynają odgrywać prywatne korporacje militarne.

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/O8HIfgYW9I/tom-clancys-hawx

Obrazek Tom Clancy's Splinter Cell Conviction™
Opis:
Wcielamy się w agenta który oczywiście musi wyeliminować wrogów.
Gra posiada bardzo dobrą grafikę oraz świetne motywy z np. Matrixa. Do przejścia 11 poziomów w 8 różnych lokalizacjach.


Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

http://replik.pl/f/stankovi23/ah7pgQUCHD/tom-clancys-splinter-cell-conviction

Obrazek UNO HD
Opis:
Zagraj w klasyczną grę karcianą #1 z przyjaciółmi i rodziną na swoim telefonie z systemem Android! Słynna na cały świat gra karciana została wiernie odtworzona na komórkę, także z nowymi opcjami i ekscytującymi zasadami. Przeżyj szaloną zabawę z UNO™: łącz kolory lub wartości ulubionych kart lub rzuć sobie wyzwanie i weź udział w rozgrywkach o podwyższonej trudności w trybie turniejowym. Zmierz się z przyjaciółmi w niesamowitych pojedynkach dla wielu osób, dostępnych przez 24 godziny na dobę przez połączenie Wi-Fi. Gra w UNO™ nigdy nie była tak zabawna i prosta, a więc koniecznie pozbądź się swoich kart jako pierwszy!

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftUFHM&hl=pl
http://replik.pl/f/stankovi23/e0gM4x8X0I/uno

Obrazek Wild Blood
Opis:
Król Artur został oszukany przez wiedźmę Morganę i za jej namową otworzył bramy do piekieł, z których wychynęły demony. Jako sir Lancelot musimy pozbyć się potworów i spróbować powstrzymać Artura i Morganę, a także uratować Ginewrę, która została uwięziona na magicznej wyspie Avalonu.

Pobierz: Folder gameloft przenieś na kartę pamięci.

Kod: Zaznacz cały

apk i sd:
http://replik.pl/f/stankovi23/hTSpk5z-uz/wild-blood

Mirrory SD:
http://www.putlocker.com/file/6E155DC04AD8D4AA
http://4upfiles.com/o1dqxsklqu6e
http://hugefiles.net/78sjhrvnwndq
http://BillionUploads.com/2qiaa45spgcpjakobiny
Posty: 3
Rejestracja: 14:02 30 gru 2013
Re: Gry Gameloft HD

Post autor: jakobiny » 14:06 30 gru 2013

ja jestem od dawna wierna Asphaltowi :D super jest ta gierka, z każdą wersją fajniejsza ;)Kulpit
Posty: 4
Rejestracja: 13:54 04 lut 2014
Re: Gry Gameloft HD

Post autor: Kulpit » 16:03 04 lut 2014

wow dziękiMaritza81
Posty: 3
Rejestracja: 09:20 17 gru 2013
Telefon: Sony Xperia Z
Operator: 2
Re: Gry Gameloft HD

Post autor: Maritza81 » 11:53 06 lut 2014

Dzięki za paczkę gier. Właśnie tego szukałem, każdą grę można pobrać osobno a wszystko w jednym miejscu.

____________________
Wyciągamy do Ciebie rękę http://www.adasnabudowie.e-blogi.pl/ wejdż!
Ostatnio zmieniony 18:07 28 kwie 2015 przez Maritza81, łącznie zmieniany 2 razy.MarhtaEuro2900
Posty: 4
Rejestracja: 08:21 17 gru 2013
Telefon: LG Optimus L3 E400
Operator: 5
Re: Gry Gameloft HD

Post autor: MarhtaEuro2900 » 12:53 06 lut 2014

Ja tam mam ski jumping oraz budowanie mostów, nie ma chyba nic lepszego :D dostępne oczywiście w google play.

____________________
Myślę, że znalazłeś/aś gry na xboxa Sprawdź czym prędzej, bo promocji nastał czas.
Ostatnio zmieniony 11:55 29 kwie 2015 przez MarhtaEuro2900, łącznie zmieniany 1 raz.Sertlon
Posty: 4
Rejestracja: 16:03 14 lut 2014
Re: Gry Gameloft HD

Post autor: Sertlon » 16:16 14 lut 2014

a jak się nazywa ta z budowaniem mostów? Lubiłem w taką grę grać na kompieKorfanty
Posty: 4
Rejestracja: 10:17 03 cze 2014
Telefon: LG Swift
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:
Re: Gry Gameloft HD

Post autor: Korfanty » 15:20 10 cze 2014

GameLoft zawsze mi się zacinał na komórce. Nie lubię :(adronko
Posty: 3
Rejestracja: 16:20 14 lip 2014
Kontakt:
Re: Gry Gameloft HD

Post autor: adronko » 16:23 14 lip 2014

Tak samo zawsze miałem problemy z tą gra cały czas zacinka:)Sniegson
Posty: 3
Rejestracja: 19:46 08 sty 2015
Re: Gry Gameloft HD

Post autor: Sniegson » 19:50 08 sty 2015

Świetne te gry od Gameloftu, ale fakt, że trzeba mieć dobry telefon żeby w niektóre pograc:)redmode88
Posty: 3
Rejestracja: 14:41 13 mar 2015
Telefon: Samsung
Operator: Orange
Re: Gry Gameloft HD

Post autor: redmode88 » 14:45 13 mar 2015

Jeśli chodzi o gry Gameloft - są naprawdę świetnie przemyślane, uwielbiam je :) Polecam wszystkim gierkę 'The River Test', gra logiczna, ale jaka wciągająca :) można ją zainstalować na róznych telefonach, nawet na Blackberry. Oby więcej takich propozycji :)heaven0nearth
Posty: 3
Rejestracja: 14:06 22 mar 2015
Telefon: Samsung Galaxy Ace 2
Operator: Plus
Re: Gry Gameloft HD

Post autor: heaven0nearth » 14:40 22 mar 2015

Redmode, ściągnęłam sobie The River Test i faktycznie, genialna gra :D Trochę trzeba myśleć, ale satysfakcja po przejściu poziomu świetna. Naprawdę warto! Przemyślana i ciekawa gierka. Ściągajcie;)cranberris
Posty: 3
Rejestracja: 22:30 31 mar 2015
Telefon: Samsung Galaxy A
Operator: Orange
Re: Gry Gameloft HD

Post autor: cranberris » 14:59 10 kwie 2015

Ja polecam grę Minion Rush :) nie wiem, czy jest taka popularna, w każdym razie bardzo wciągająca. biega sie takim wesolym minionkiem i zdobywa punkty :Dgumka1985
Posty: 3
Rejestracja: 06:51 11 kwie 2015
Telefon: nokia
Re: Gry Gameloft HD

Post autor: gumka1985 » 06:56 11 kwie 2015

Hej.
Ja też polecam Minion Rush, świetna gierka na telefon. pozdrawiam :Dxaarek89
Posty: 5
Rejestracja: 15:58 14 sty 2016
Telefon: Nokia Lumia
Operator: Orange
Re: Gry Gameloft HD

Post autor: xaarek89 » 16:08 14 sty 2016

Mam problem z Jelly Splash - nie chce się zainstalować na moim smarcie. Czy wiecie, co może być tego przyczyną?miczal
Posty: 7
Rejestracja: 07:49 20 paź 2015
Re: Gry Gameloft HD

Post autor: miczal » 09:45 26 sty 2016

A masz najnowszego Androida? sprawdź też czy Ci się miejsce w pamięci wewnętrznej nie skończyło.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post