Playbook: Interactive Story Games

Gry na platformę Android
Regulamin forum
1. Każdy wątek w tytule musi zawierać poprawną nazwę aplikacji i tylko tę nazwę. Wersja aplikacji lub informacja o jej dostępności w Android Markecie za darmo musi być podana w poście.
2. W każdym temacie musi być zamieszczony krótki opis w języku polskim oraz screenshot.
3. Pliki muszą być zamieszczone na serwerze zgodnym z regulaminem ogólnym forum oraz należy podać dokładną wersję aplikacji w opisie.
4. Każdy link musi być w znaczniku

Kod: Zaznacz cały

[hide]Tutaj ma być link[/hide]
.
5. Zamieszczenie plików nie jest obowiązkowe, jeśli aplikacja znajduje się w Android Market za darmo. Powinna mieć wtedy prefix [Android Market] . Nie jest wtedy wymagana wersja aplikacji.
6. Nowszą wersję aplikacji wrzucamy w tym samym wątku w kolejnym poście oraz raportujemy post, aby moderacja dodała link do pierwszego posta.
7. Każdy upload nie zgodny z tym regulaminem będzie usuwany po 48 godzinach (jest to czas na poprawę dla autora).

Regulamin ogólny
majica85
Posty: 111
Rejestracja: 09:35 04 kwie 2016
Telefon: android
ROM: externy
Operator: externy
Playbook: Interactive Story Games

Post autor: majica85 » 10:53 04 kwie 2019

https://play.google.com/store/apps/deta ... a.playbook<- ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

Czy jesteś gotowy na coś zupełnie nowego ?! Dajemy nowe znaczenie grom symulacyjnym i interaktywnym z fabułą - twoja kolej, aby dokonać właściwego wyboru. W prawo lub w lewo; czarny lub biały - wybór decyduje o kształcie opowieści. Miłość, zbrodnia, dramat, przygoda i horror - to tylko niektóre gatunki, które napotkasz na drodze do odkrycia tajemnic i zagadek. Szukaj ukrytych przedmiotów i wskazówek, które mogą otworzyć nowe drzwi.
P.S. Dla wszystkich miłośników mody przygotowaliśmy wiele opcji odzieży, fryzur i makijażu.

Obrazek

Czy chcesz być pierwszym, który dowie się o aktualizacjach i naszej najnowszej grze w „PLAYBOOK”? Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć link z wiadomości prowadzącej do Google Play i kliknąć zielony przycisk „REJESTRACJA”. ✅
Reszta zależy od nas - wyślemy Ci powiadomienie, gdy gra będzie gotowa do pobrania. Zarejestruj się już dziś, ponieważ czekają na Ciebie nowe historie i liczne niespodzianki!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post