Square vs Circle The Endless War

Gry na platformę Android
Regulamin forum
1. Każdy wątek w tytule musi zawierać poprawną nazwę aplikacji i tylko tę nazwę. Wersja aplikacji lub informacja o jej dostępności w Android Markecie za darmo musi być podana w poście.
2. W każdym temacie musi być zamieszczony krótki opis w języku polskim oraz screenshot.
3. Pliki muszą być zamieszczone na serwerze zgodnym z regulaminem ogólnym forum oraz należy podać dokładną wersję aplikacji w opisie.
4. Każdy link musi być w znaczniku

Kod: Zaznacz cały

[hide]Tutaj ma być link[/hide]
.
5. Zamieszczenie plików nie jest obowiązkowe, jeśli aplikacja znajduje się w Android Market za darmo. Powinna mieć wtedy prefix [Android Market] . Nie jest wtedy wymagana wersja aplikacji.
6. Nowszą wersję aplikacji wrzucamy w tym samym wątku w kolejnym poście oraz raportujemy post, aby moderacja dodała link do pierwszego posta.
7. Każdy upload nie zgodny z tym regulaminem będzie usuwany po 48 godzinach (jest to czas na poprawę dla autora).

Regulamin ogólny
Moshimoshi_ent
Posty: 2
Rejestracja: 21:52 18 sty 2019
Square vs Circle The Endless War

Post autor: Moshimoshi_ent » 19:42 05 mar 2019

Druga już gra od Moshi Moshi ent, która tym razem została wykonana z myślą o prostocie i większej akcji. Darmowa gra na Androida jest idealna jako przerywnik od codziennych czynności, a odblokowywanie kolejnych broni przynosi niemałą satysfakcje. Sterujemy kulą, wokół której porusza się wybrana broń (każda ma inne właściwości!) i niszczymy pojawiające się bloki, aby zdobyć jak najwięcej punktów. Jesteś gotów na nieskończoną przygodę?

Link do gry - https://play.google.com/store/apps/deta ... 6IN2z6BlNo

ObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post