Postaw na milion

Gry na platformę Android
Regulamin działu
1. Każdy wątek w tytule musi zawierać poprawną nazwę aplikacji i tylko tę nazwę. Wersja aplikacji lub informacja o jej dostępności w Android Markecie za darmo musi być podana w poście.
2. W każdym temacie musi być zamieszczony krótki opis w języku polskim oraz screenshot.
3. Pliki muszą być zamieszczone na serwerze zgodnym z regulaminem ogólnym forum oraz należy podać dokładną wersję aplikacji w opisie.
4. Każdy link musi być w znaczniku
Kod: Zaznacz cały
Kod ukryty dla gości. Zarejestruj się aby zobaczyć treść tego kodu.
.
5. Zamieszczenie plików nie jest obowiązkowe, jeśli aplikacja znajduje się w Android Market za darmo. Powinna mieć wtedy prefix [Android Market] . Nie jest wtedy wymagana wersja aplikacji.
6. Nowszą wersję aplikacji wrzucamy w tym samym wątku w kolejnym poście oraz raportujemy post, aby moderacja dodała link do pierwszego posta.
7. Każdy upload nie zgodny z tym regulaminem będzie usuwany po 48 godzinach (jest to czas na poprawę dla autora).

Regulamin ogólny

Postaw na milion

Postprzez simplicitygames » 12:25 23 mar 2018

Witam wszystkich,
Chcielibyśmy zaprezentować i zachęcić do pobierania naszej najnowszej gry - "Postaw na milion".

Na samym początku dostaniesz do ręki wielkie pieniądze!
Teraz jedyną przeszkodą czyhająca na Ciebie w drodze do ich zatrzymania będą bezwzględne zapadnie - radzimy nie stawiać gotówki na błędnych odpowiedziach.
Każda Twoja pomyłka to mniej forsy w kieszeni, ale będąc rozważnym i strategicznie ją rozmieszczając, zachowasz jej znaczną część dla siebie!

Poczuj unikalny klimat gry o wielkie pieniądze, oddający emocje które potrafi dać gra w prawdziwym teleturnieju!

Poziom pytań wzrasta wraz z podróżą przez specjalnie wykreowany na potrzeby przygody świat - ale tylko ludzie z grubym portfelem mogą iść dalej i dalej. Bądź jednym z nich!

Odkryj nowe typy pytań: muzyczne i obrazkowe, a wszystko to całkowicie po polsku!

Jeśli uwielbiasz produkcje takie jak Milionerzy, Najsłabsze ogniwo, Postaw na Milion, czy Koło Fortuny, to jest to quiz dla Ciebie!

Produkcja od twórców gry Fortuna na Okrągło!

Link Google Play: http://bit.ly/PNM-Android

Screeny:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
simplicitygames

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Postaw na milion

Postprzez aleksander332aas » 10:34 30 cze 2018

Bardzo często gram w tą grę i uważam ją za najlepszą grę 2018 roku
aleksander332aas

Reklama

Postprzez diunia » 17:17 09 lip 2018

Uwielbiam takie gry! Wszelkie quizy i gry wiedzowe już dawno pobrałam na swój telefon :D
Szkoda, że nie można przy tym wygrywać prawdziwych pieniędzy :( Może podreperowałabym nieco swój budżet.
diunia

Reklama

Postprzez edward443 » 16:05 17 paź 2018

Grałem kiedyś w tą grę i nigdy nie dochodziłem do końca. Sam nie wiem dlaczego.
edward443

Reklama

Powrót do Gry