[Android Market] Checkout

Gry na platformę Android
Regulamin działu
1. Każdy wątek w tytule musi zawierać poprawną nazwę aplikacji i tylko tę nazwę. Wersja aplikacji lub informacja o jej dostępności w Android Markecie za darmo musi być podana w poście.
2. W każdym temacie musi być zamieszczony krótki opis w języku polskim oraz screenshot.
3. Pliki muszą być zamieszczone na serwerze zgodnym z regulaminem ogólnym forum oraz należy podać dokładną wersję aplikacji w opisie.
4. Każdy link musi być w znaczniku
Kod: Zaznacz cały
Kod ukryty dla gości. Zarejestruj się aby zobaczyć treść tego kodu.
.
5. Zamieszczenie plików nie jest obowiązkowe, jeśli aplikacja znajduje się w Android Market za darmo. Powinna mieć wtedy prefix [Android Market] . Nie jest wtedy wymagana wersja aplikacji.
6. Nowszą wersję aplikacji wrzucamy w tym samym wątku w kolejnym poście oraz raportujemy post, aby moderacja dodała link do pierwszego posta.
7. Każdy upload nie zgodny z tym regulaminem będzie usuwany po 48 godzinach (jest to czas na poprawę dla autora).

Regulamin ogólny

[Android Market] Checkout

Postprzez rabbithole » 13:55 02 paź 2017

Cześć,
jestem programistą java. Po godzinach bawię się Unity i zrobiłem swoją pierwszą samodzielną gierkę na Androida pt. Checkout.

W grze bawisz się różnymi klockami - sześcianami, ostrosłupami, pięciościanami itp. Na każdym klocku szukasz specjalnego znaku. Im więcej klocków "obsłużysz", tym więcej dostaniesz gwiazdek. Gwiazdki wymieniasz na nowe skórki, w które możesz ubrać swoje klocki. Gra jest na czas, więc trzeba się spieszyć z obracaniem figur.

To, co grę wyróżnia:
- szybka i wciągająca rozgrywka
- dopracowana grafika i miłe dla oka kolory
- jest darmowa

Bardzo liczę na Wasz feedback! :) Chętnie dowiem się, jak się w Checkouta gra osobom spoza mojego kręgu znajomych, którzy już się nauczyli w nią grać i ich odczucia nie do końca są miarodajne :D Od siebie dodam, że nie spotkałem się na Playu z tego typu rozgrywką, ta gra nie jest niczyim klonem, więc tym bardziej będzie mi miło, jeśli napiszecie mi, co myślicie.

Checkout można pobrać stąd: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.RabbitHole.Checkout.
Oficjalna strona gry Checkout: http://www.checkout-game.com/

new screen480x800.png
new screen5_480x800.png
new screen4_480x800.png
new screen3_480x800.png
new screen2_480x800.png
rabbithole

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Powrót do Gry