[Android Market] Labirynt

Gry na platformę Android
Regulamin działu
1. Każdy wątek w tytule musi zawierać poprawną nazwę aplikacji i tylko tę nazwę. Wersja aplikacji lub informacja o jej dostępności w Android Markecie za darmo musi być podana w poście.
2. W każdym temacie musi być zamieszczony krótki opis w języku polskim oraz screenshot.
3. Pliki muszą być zamieszczone na serwerze zgodnym z regulaminem ogólnym forum oraz należy podać dokładną wersję aplikacji w opisie.
4. Każdy link musi być w znaczniku
Kod: Zaznacz cały
Kod ukryty dla gości. Zarejestruj się aby zobaczyć treść tego kodu.
.
5. Zamieszczenie plików nie jest obowiązkowe, jeśli aplikacja znajduje się w Android Market za darmo. Powinna mieć wtedy prefix [Android Market] . Nie jest wtedy wymagana wersja aplikacji.
6. Nowszą wersję aplikacji wrzucamy w tym samym wątku w kolejnym poście oraz raportujemy post, aby moderacja dodała link do pierwszego posta.
7. Każdy upload nie zgodny z tym regulaminem będzie usuwany po 48 godzinach (jest to czas na poprawę dla autora).

Regulamin ogólny

[Android Market] Labirynt

Postprzez tayschreen » 13:18 25 kwi 2017

Obrazek
Labirynt

Labirynt to prosta gra zręcznościowa, której celem jest znalezienie jedynej prawidłowej ścieżki prowadzącej od wejścia do znajdującego się w przeciwległym narożniku wyjścia. W grze dostępnych jest 5 typów rozgrywki, 2 rodzaje sterowania oraz wiele bonusów zwanych "Wspomagaczami". Wszystko to sprawia że Labirynt jest nie tylko prostą grą zręcznościową, ale połączeniem gry zręcznościowej, planszowej oraz logiczno-strategicznej. Całość osadzona została w prostym, klasycznym i przyjaznym dla oka interfejsie graficznym.

Link do gry w Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.progress.software.labyrinth
Link do filmiku promocyjnego na YT: https://www.youtube.com/watch?v=aWtrLQtPcc4

Sterowanie w grze odbywa się na dwa sposoby:
- Sterowanie Joystickiem polega na kliknięciu i przesuwaniu palca po wirtualnym joysticku, określając w ten sposób kierunek przemieszczania się piłki. Użytkownik sam określa rozmiar i położenie joysticka na planszy, sprawia to że sterowanie jest w pełni dostosowane do potrzeb gracza, zarówno prawo jak i leworęcznego.
- Sterowanie za pośrednictwem akcelerometru polega na fizycznym przechylaniu urządzenia, tak aby piłka toczyła się jak po płaszczyźnie. Akcelerometr jest w pełni konfigurowalny, użytkownik sam decyduje o kącie, przy którym piłka pozostaje w bezruchu, o czułości po której piłka zaczyna się toczyć oraz osiąga maksymalną prędkość. Dzięki temu można grać zarówno na siedząc, jak i leżąc.

W Labiryncie dostępnych jest 5 różnych typów rozgrywki (w tym 2 niespotykane w żadnej innej grze typu Labirynt):
- "Klasyczny labirynt", najprostszy typ gry, którego celem jest znalezienie wyjścia z labiryntu.
- "Wyścig z czasem", celem gry jest odnalezienie wyjścia w możliwie najkrótszym czasie, nie przekraczając maksymalnego dozwolonego czasu.
- "Wyścig" z trzema przeciwnikami. Wygrywa gracz, który jako pierwszy dotrze do wyjścia. Przeciwnicy poruszają się w przeciwnym kierunku, tj. od wyjścia do wejścia.
- UNIKALNY "Losowy labirynt", w którym co 10 sekund następuje przelosowanie planszy (jedynie początek i koniec labiryntu pozostają na swoich miejscach).
- UNIKALNY "Losowy wyścig" z trzema przeciwnikami, w którym co 10 sekund następuje przelosowanie planszy (jedynie początek i koniec labiryntu pozostają na swoich miejscach). Przeciwnicy poruszają się w przeciwnym kierunku, tj. od wyjścia do wejścia.

Jeżeli znalezienie wyjścia z labiryntu stanowi problem, skorzystaj z dostępnych w grze "Wspomagaczy" ułatwiających odnalezienie właściwej ścieżki:
- Teleport
- GPS
- Punkty orientacyjne
- Przyspieszenie
- Zatrzymanie przeciwników
- Przelosowanie labiryntu

Codzienne Wyzwania.
Jednoosobowa rozgrywka nie stanowi dla Ciebie wyzwania? Spróbuj zmierzyć się z innymi graczami z całego świata. Każdego dnia dostępne są 3 specjalne wyzwania umożliwiające sprawdzenie swoich umiejętności na tle innych graczy. Zasada jest prosta: najszybszy wygrywa.
W Codziennych Wyzwaniach nie jest wymagane zakładanie żadnego dodatkowego konta.

Screeny
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wymagania: Minimalna wersja Androida 4.4+

Jest to moja pierwsza aplikacja na androida, dlatego ciężko jest przebić się wśród innych gier dostępnych na rynku od lat. Tym bardziej proszę o pozytywne opinie i sugestie w jaki sposób ulepszyć Labirynt.
tayschreen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: [Android Market] Labirynt 2D

Postprzez tayschreen » 15:28 14 cze 2017

W najnowszej wersji:
- Dodany nowy rodzaj joysticka - krzyżak (dostępny w widoku konfiguracji joysticka).
- Możliwość wyboru narożnika startowego (lustrzane odbicie labiryntu).
- Zwiększona maksymalna prędkość piłki o 10%.
- Poprawiono płynność odświeżania gry.
- Dodano nagrody dla najlepszych graczy w "Codziennych Wyzwaniach".

Zapraszam do ściągania i błądzenia.

PS. Duże labirynty, o wysokim poziomie trudności są naprawdę trudne. To nie miała być kolejna prosta gierka, która sama się przechodzi.
tayschreen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Reklama


Powrót do GryKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

  • Reklama
ANDROID-FORUM.PL
">