Gra rozwijająca logiczne myślenie

Gry na platformę Android
Regulamin forum
1. Każdy wątek w tytule musi zawierać poprawną nazwę aplikacji i tylko tę nazwę. Wersja aplikacji lub informacja o jej dostępności w Android Markecie za darmo musi być podana w poście.
2. W każdym temacie musi być zamieszczony krótki opis w języku polskim oraz screenshot.
3. Pliki muszą być zamieszczone na serwerze zgodnym z regulaminem ogólnym forum oraz należy podać dokładną wersję aplikacji w opisie.
4. Każdy link musi być w znaczniku

Kod: Zaznacz cały

[hide]Tutaj ma być link[/hide]
.
5. Zamieszczenie plików nie jest obowiązkowe, jeśli aplikacja znajduje się w Android Market za darmo. Powinna mieć wtedy prefix [Android Market] . Nie jest wtedy wymagana wersja aplikacji.
6. Nowszą wersję aplikacji wrzucamy w tym samym wątku w kolejnym poście oraz raportujemy post, aby moderacja dodała link do pierwszego posta.
7. Każdy upload nie zgodny z tym regulaminem będzie usuwany po 48 godzinach (jest to czas na poprawę dla autora).

Regulamin ogólny
adamns1
Gra rozwijająca logiczne myślenie

Post autor: adamns1 » 08:34 25 sie 2018

Jaka według was jest najlepsza gra, jeżeli chodzi o rozwijanie logicznego myślenia?

Awatar użytkownika
ciemasAndriu23
Re: Gra rozwijająca logiczne myślenie

Post autor: ciemasAndriu23 » 13:06 12 lut 2019

Jeśli chodzi o rozwijanie logicznego myślenia to polecam nie granie, a programowanie:). Jeśli się w to wkręcisz to będziesz w stanie sam napisać jakąś prostą logiczną grę(gra będzie prosta - ale jej implementacja będzie wymagała logicznego, a zarazem abstrakcyjnego myślenia)

Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie

Awatar użytkownika
Shark777x

Post autor: Shark777x » 14:11 07 mar 2019

Jak dla mnie są to szachy i poker.

aron82
Telefon: HTC U11
Operator: Orange

Post autor: aron82 » 22:33 12 mar 2019

Ja również polecam wszystkim Pokera, gram od dawna. Gra która rozwija myślenie i zapewnia świetną zabawę. Do tego ma sporo elegancji a każdy facet powinien być choć odrobinę elegancki. Ciekawy artykuł dla początkujących i nie tylko. https://legalnybukmacher.net.pl/czy-pok ... e-legalny/

kocik

Post autor: kocik » 19:06 15 mar 2019

Myślę, że teraz pełno jest takich gier, ja najbardziej lubię jednak klasyczne szachy. Fajną rozrywką są też wszelkiego typu escape roomy na telefon - rozwijają logiczne myślenie. Mają różne fabuły więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie :)

http://www.dbadwokat.pl/o-mnie/

sacol

Post autor: sacol » 16:14 20 mar 2019

Jeżeli ogólnie chodzi o gry to ja serdecznie polecam gry internetowe automaty z siódemkami. Według mnie takie gry są bardzo ciekawe, wciągające i przede wszystkim dają bardzo dużo frajdy. Ostatnio grałem chyba całą noc, nie kłamię :D Tak się wciągnąłem, że następnego dnia ciężko było mi wstać

Gola121

Post autor: Gola121 » 22:51 23 mar 2019

Mi najbardziej podobają się przede wszystkim planszówki, przy których faktycznie trzeba trochę pomyśleć i bardziej wczuć się w klimat gry. Znalazłam nawet fajną stronkę, gdzie są zaprezentowane tego typu gry - http://ifun4all.com/. Szczególnie lubię, gdy są to gry logiczne wymagające układania strategii i odrobiny myślenia o tym, jaki powinien byc następny ruch i jakie działania podjąć. Do tego fajnie można w nie pograć ze znajomymi podczas wspólnych spotkań czy dać komuś w prezencie.

ODPOWIEDZ