Plus oswaja internet w ofercie mix

Re: Plus oswaja internet w ofercie mix

Postprzez hermanaw » 22:50 25 sie 2017

Ja zawsze szukam takich informacji w Internecie.
Tym, co chciałbym jej dać, jest bezpieczeństwo, które już nie istnieje, cała moja miłość, która nie ma żadnej wartości (...).
hermanaw

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Postprzez Czarodziej » 12:23 14 gru 2017

Internet w Plusie ale jaki, LTE? Bo ten to śmiga bardzo dobrze, jednak w przypadku braku zasięgu i 3G pojawiają się pierwsze problemy. Dodatkowo zdarzają się sytuację, iż mówią że zasięg jest super na ich mapie, a po czasie okazuje się odwrotnie. Zatem wierzcie tylko sobie jeżeli idzie o dobór operatora.
w tym kraju im mniej ktoś rozumie, tym większą ma władzę. Im mniej rozumie, tym lepiej.
Czarodziej

Reklama

Postprzez javiergarcia » 15:50 16 gru 2017

Miałem okazję korzystać z internetu w dużym mieście. Oczywiście zdania na temat jego atrakcyjności są podzielone, zresztą jak wszędzie gdy chodzi o internet mobilny. Częste przerwy i awarie to jeden z powodów dla których zrezygnowałem. Zupełnie inaczej to wygląda gdy patrzy się na smartfony, niż w przypadku hulania internetu w laptopie.
Kiedy miałem trzynaście lat, świat wydawał się prostszy
javiergarcia

Reklama

Postprzez Kozaak60 » 15:14 21 gru 2017

Plus jako pierwszy postawił na szybki rozwój internetu. Trzeba przyznać, iż w tym aspekcie ma przewagę nad konkurencją.
W deszczowe noce ledwo mogłem oddychać.
Kozaak60

Reklama

Postprzez tomaszka22a » 11:47 08 sty 2018

Ja jakoś nie potrafię się przekonać do pomysłu korzystania z internetu tylko przez sieć. W dzisiejszych czasach światłowody mogą osiągnąć niesamowitą prędkość przesyłania, plus mamy pewność, że nie urwie nam neta przypadkiem ;)
tomaszka22a

Reklama

Postprzez Dasza » 16:39 28 cze 2018

Moim zdaniem zanim jeszcze postawimy na jakąś konkretną ofertę internetu LTE, warto porównać kilka ofert. Jedną z fajniejszych, o ile nie najlepszą ofertę na naszym rynku posiada obecnie https://otvarta.pl/internet . Stawiając na Otvarta otrzymujemy bowiem pakiet 100gb + 100gb noc za 39,99zł, przy nader wygodnej, bezterminowej umowie. Dodatkowo możemy podwyższyć pakiet ze stałym adresem IP za jedyne 5 zł, a jednocześnie w przypadku nadajników sieci Plus nie musimy się obawiać o fajny zasięg.
Dasza

Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Plus