Plus modyfikuje ofertę

Plus modyfikuje ofertę

Postprzez Mesjash » 14:03 11 maja 2011

Konsolidacja wszystkich dotychczasowych submarek pod jedną marką Plus, nowe hasło "Daj o siebie zadbać" oraz modyfikacja ofert - to rezultaty nowego podejścia komórkowej sieci Plus do 14 mln klientów. Od 13 maja nowe taryfy.
Podczas środowej konferencji komórkowa sieć Plus przedstawiła szczegóły odświeżenia marki. Filozofia Plusa to dbanie o satysfakcję konsumenta, oferowanie wysokiej jakości usług i odpowiedniej obsługi. Sieć zapewnia, że nie tylko będzie odpowiadać na potrzeby klientów, ale będzie również kreować dla nich rozwiązania, które wyprzedzą oczekiwania i pozytywnie ich zaskoczą. Portfolio ofertowe da możliwość dopasowania rozwiązań do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Światowym trendem na rynkach nasyconych jest naturalne przechodzenie na markę monolityczną, dlatego wszystkie dotychczasowe marki zostają zastąpione jedną marką Plus.

Obrazek

Rezygnacja z dotychczasowych submarek i wprowadzenie łatwego nazewnictwa jest zgodne z postrzeganiem poszczególnych kategorii przez konsumentów i pozwoli na lepszą komunikację nowych propozycji ofertowych.

Wraz z nową strategią nastąpiło również uproszczenie ofert sieci Plus. Mechanika taryf jest taka sama we wszystkich ofertach, a podział wynika tylko ze sposobu dokonywania płatności (prepaid, mix, abonament). Skoncentrowane są one na najistotniejszych elementach, takich jak minuty do wszystkich i wybrane numery. Nowością jest usługa typu "Pay per call", czyli stała opłata za rozmowę bez względu na długość trwania połączenia. Dodatkowo wprowadzone zostaną rozwiązania wspierające korzystanie z mobilnego internetu: pakiety danych oraz taryfy smartfonowe z dużymi limitami transmisji danych i telefonami w atrakcyjnych cenach. Szczególne działania będą skierowane do dotychczasowych użytkowników sieci.

Źródło: media2.pl
Mesjash

Spec

Podziękował : 15
Otrzymał podziękowań: 96
ROM: Windows Phone 8

Re: Plus modyfikuje ofertę

Postprzez HiperLady75 » 11:40 13 kwi 2014

Dotychczas Plus był dla mnie najlepszą siecią i upierałam się przy tym, że nigdy z niej nie zrezygnuję. Teraz czekam tylko na wygaśnięcie umowy. Większość znajomych przeszło do Playa, kiedy chcę się z nimi skontaktować tracę horendalne sumy. Zniżki jedynie mam do Plusa.
HiperLady75

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: Samsung Galaxy Ace 2
Operator: 4

Reklama

Postprzez rols19 » 10:50 15 kwi 2014

Dla mnie Plus już od kilku lat bardzo słabo stoi. Kiedyś był najlepszy praktycznie ale teraz bardzo cicho o nich.
rols19

Reklama

Postprzez miland » 10:40 08 sie 2014

Plus do Playa wymięka..
miland

Reklama

Postprzez Trliveirs » 15:02 10 paź 2015

dokładnie miałem w plusie numer ladnych kilka lat może z 8-9 latek i jak przeszedłem do play od razu lepiej oferty ciekawsze już nie mówie o mixie z telefonem ale o pakietach które oferują są o wiele korzystniejsze
Trliveirs

Reklama

Postprzez bonifacy » 12:33 17 paź 2015

Trliveirs napisał(a):dokładnie miałem w plusie numer ladnych kilka lat może z 8-9 latek i jak przeszedłem do play od razu lepiej oferty ciekawsze już nie mówie o mixie z telefonem ale o pakietach które oferują są o wiele korzystniejsze

To zależy jakie kto ma oczekiwania. Jednej osobie bardziej przyda się pakiet internetowy z dużymi limitami transferu danych, ale drugiej, która nie korzysta z internetu, takie rozwiązanie będzie całkowicie nieprzydatne. Tak na dobrą sprawę to w każdej ofercie jest jakiś haczyk - wyższe opłaty z telefon w abonamencie, wyższe stawki za rozmowy i wiadomości tekstowe w miksach albo mocno ograniczone pakiety internetowe. Każda oferta ma jakieś minusy tak naprawdę. Szkoda, że ogólnie rzecz biorąc polscy operatorzy mają zazwyczaj mały wybór modeli telefonów.
bonifacy

Otrzymał podziękowań: 1

Reklama

Postprzez Wera » 14:07 19 paź 2015

Ja kiedyś miałam nr w Plusie, ale teraz to już historia, niezależnie od tego, jak bardzo będą się starać, czy plus czy Play i tak nie przebiją Nju. Mam tam już dwa numery i jestem zachwycona! Umowę podpisałam na czas nieokreślony, z MIESIĘCZNYM wypowiedzeniem, a nie trzy- czy sześciomiesięcznym... :/ poza tym mój rachunek za dwa telefony wynosi w miesiącu nie więcej niż 38 zł, a mogę w tym rozmawiać za darmo do wszystkich sieci i na stacjonarne, ile chcę i kiedy chcę, mam tam też Internet, ale nie wiem, jaki, bo akurat z tej opcji nie korzystam:-) :D Pokażcie mi podobna ofertę z Plusa i czy innego operatora :-)
Wera

Reklama

Postprzez murander » 08:27 25 sie 2016

Niemniej nadal plus ma najlepszy mobilny internet lte bez limitów. W żadnej innej sieci takiego nie spotkałem.
murander

Reklama

Postprzez mojamina » 20:38 28 paź 2016

i w koncu cos sie dzieje w tej sieci...
mojamina

Reklama

Postprzez aurelia19 » 11:42 09 lis 2016

:crazy:
aurelia19

Reklama

Postprzez Banan99 » 11:33 14 gru 2016

każdy to robi :D

podgrzewacza bga
Banan99

Reklama

Postprzez werka21 » 22:29 17 sie 2018

Witam. Polecam tą sieć i ich ofertę. Wcześniej byłam w play i działy się różne dziwne rzeczy. Zasięg też bezsprzecznie jest lepszy i są dodatkowe oferty dla przenoszących numer.

papilotki do muffinek
werka21

Reklama

Powrót do Plus