[Promocja]Simplus, mixPlus, 36.6: 20% więcej na wiosnę

[Promocja]Simplus, mixPlus, 36.6: 20% więcej na wiosnę

Postprzez Mesjash » 11:47 22 mar 2011

Z okazji wiosny komórkowa sieć Plus dla użytkowników ofert Simplus, mixPlus, 36.6 i Sami Swoi przygotowała promocję, w ramach której przyznawane są dodatkowe złotówki na rozmowy, SMS-y, MMS-y czy Internet.
Promocja "20% więcej do doładowania na www" obejmuje użytkowników Simplusa , 36i6 oraz mixPlusa, którzy w terminie od 21 do 25 marca 2011 roku dokonają zasilenia telefonu komórkowego kwota z przedziału od 50 do 99 zł.

Promocja dotyczy zasileń telefonów dokonanych przez Internet, na przykład za pomocą stron www operatora: www.zasilenia.simplus.pl (dla użytkowników Simplusa), www.zasileniamix.plus.pl (dla użytkowników mixPlus) i www.zasilenia.36i6.pl (dla użytkowników 36.6) oraz za pomocą internetowych serwisów transakcyjnych banków.

W ramach promocji, zasilenie telefonu jest premiowane zwiększeniem wartości konta o 20 proc. wartości dokonanego zasilenia do wykorzystania w dowolny sposób na wszystkie usługi telekomunikacyjne (m.in. na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci).

Promocją objęte są także zasilenia kont użytkowników Sami Swoi w przedziale od 40 do 99 zł dokonane za pomocą między innymi strony www.zasilenia.samiswoi.pl.

Źródło: media2.pl
Mesjash

Spec
 
Posty: 745
Podziękował : 15
Otrzymał podziękowań: 96
ROM: Windows Phone 8

Powrót do PlusKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
ANDROID-FORUM.PL
">