[Promocja]Stażowe - Bliski Numer w Simplusie za 1 zł

[Promocja]Stażowe - Bliski Numer w Simplusie za 1 zł

Postprzez Mesjash » 19:03 09 mar 2011

Komórkowa sieć Plus wprowadza promocję dla stałych użytkowników Simplusa, którzy klientami są przynajmniej od sześciu miesięcy. Za każdy Bliski Numer zapłacą oni tylko 1 zł miesięcznie.
Nowa promocja w Simplusie dotyczy osób korzystających z taryfy Twój Profil, w której klienci mogą mieć nielimitowane rozmowy i SMS-y z trzema osobami w Plusie. Dotychczasowa opłata za aktywację każdego Bliskiego Numeru na 30 dni wynosi 5 zł, natomiast w okresie promocji „Stażowe” stali klienci mają zniżkę i płacą 1 zł za każdy Bliski Numer.

Aby aktywować promocję trzeba spełnić łącznie następujące warunki: posiadać środki na koncie i ważne konto dla usług wychodzących, posiadać taryfę Twój Profil, mieć staż co najmniej sześciu miesięcy, liczony jako łączny okres korzystania z oferty Simplus i 36.6.

Promocję "Stażowe” klient aktywuje bezpłatnie wpisując kod *136*11*55# i naciskając zadzwoń. Aktywacja promocji powoduje: obniżenie do 1 zł opłaty za włączenie każdego Bliskiego Numeru (kod: *104*51*nr_tel#), lub obniżenie do 1 zł cyklicznej opłaty za przedłużenie Bliskich Numerów z których już korzysta.

Promocja Bliskich Numerów będzie trwała od 10 marca do 29 kwietnia 2011 roku. Po zakończeniu promocji „Stażowe” zniżka za aktywację Bliskich Numerów będzie wyłączona, a opłaty pozostaną* w wysokości określonej w regulaminie Promocji „Profil Bliskie Numery”.

Źródło: media2.pl

* - podobne naciąganie zapominalskich jak Czasoumilacze, więc radzę ustawić przypomnienie, aby wyłączyć dzień przed
Mesjash

Spec
 
Posty: 745
Podziękował : 15
Otrzymał podziękowań: 96
ROM: Windows Phone 8

Powrót do PlusKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

  • Reklama
ANDROID-FORUM.PL
">