Plus na kartę - stała opłata za rozmowę

Plus na kartę - stała opłata za rozmowę

Postprzez Mesjash » 16:08 12 maja 2011

Plus na kartę to nowa oferta komórkowej sieci Plus dla użytkowników telefonów w systemie pre-paid. Operator proponuje m.in. rozmowy w sieci za 29 groszy bez względu na czas ich trwania, darmowe numery czy pakiety SMS do wszystkich.
Nowa oferta Plus na kartę obowiązuje od 11 maja 2011 roku. Standardowy cennik taryfy Simplus to: 0,59 zł za minute połączenia do sieci stacjonarnych oraz dużych sieci komórkowych oraz 0,73 zł do sieci Play. Koszt wysłania SMS - 0,19 zł, koszt wysłania MMS - 0,40 zł. Jednak opłaty można obniżyć dzięki dodatkowym promocjom:

W ramach oferty "Stała opłata za rozmowę" abonent Simplus uiszcza opłatę 0,29 zł za całe połączenie głosowe bez względu na czas jego trwania do abonentów sieci komórkowej Plus (w tym do 36.6) z wyłączeniem numerów w usłudze Kwotoreduktor Stacjonarny. Opłata za usługę wynosi 2 zł (co 31 dni, aktywacja kodem: *136*11*01#) dla nowych użytkowników oraz 1 zł (jednorazowo, aktywacja kodem: *136*11*02#) dla stałych klientów ze stażem minimum 6 miesięcy.

Dzięki usłudze Tanio do wszystkich dużych sieci" (Plus, Era, Orange, stacjonarne) klienci mogą prowadzić rozmowy w cenie 0,29 zł z wszystkimi numerami dużych sieci komórkowych. Aktywacja usługi odbywa się za pomocą kodu *136*11*03#. Koszt aktywacji - 2 zł. Okres ważności usługi jest nieograniczony, pod warunkiem, że konto pozostaje w okresie ważności dla usług wychodzących.

Kolejna propozycja to "Wybrane numery". W tym przypadku dostępne będą dwie opcje usługi: "Wybrane numery w Plusie", czyli możliwość wyboru do pięciu numerów w Plusie i 36.6 z którymi użytkownik rozmawia za 0 zł. Opłata za jeden numer - 5 zł na 31 dni (aktywacja kodem *106*11*48nr_tel#). Z kolei w ramach "Wybrane numery w innych sieciach" użytkownik może wybrać pięć numerów (w sieciach Plus, Orange, Era, stacjonarne), z którymi koszt połączeń będzie obniżony do 19 groszy za minutę. Opłata za jeden numer - 5 zł na 31 dni (aktywacja kodem *106*12*48nr_tel#).

Przygotowano także Pakiety SMS. W cenie 5 zł klienci mogą aktywować pakiet 500 SMS-ów w Plusie (*121*11*01#, okres 31 dni), z kolei w cenie 10 zł można aktywować pakiet 500 SMS-ów do wszystkich sieci (*121*11*02#, okres 31 dni).

Internetowe pakiety na razie pozostają bez zmian. Użytkownicy starszych taryf Simplusa mogą migrować na nową taryfę przy pomocy kodu *147*10#.
Mesjash

Spec

Podziękował : 15
Otrzymał podziękowań: 96
ROM: Windows Phone 8

Re: Plus na kartę - stała opłata za rozmowę

Postprzez Batler » 13:25 12 cze 2013

ogolnie nie cierpie plusa
tylko na slasku kurs kadry katowice
Batler

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 1

Reklama

Postprzez Ecomaja98 » 22:33 12 gru 2013

Jak dla mnie ciekawe promocje.

Ostatnio edytowano 12:03 19 sie 2014 przez Ecomaja98, łącznie edytowano 2 razy
Ecomaja98

Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: Apple iPhone 5
Operator: 5

Reklama

Postprzez jackie2766 » 15:37 20 sty 2014

Jakoś wydaje mi się, że plus przestaje zabiegać o klientów, a sama promocja dość interesująca..

Ostatnio edytowano 11:32 17 mar 2014 przez jackie2766, łącznie edytowano 1 raz
jackie2766

Telefon: LG Optimus L7 P700
Operator: 4

Reklama

Postprzez deedee72 » 10:50 21 sty 2014

Nie zgodzę się z tym że plus nie zabiega o klientów.

Ostatnio edytowano 14:55 15 sty 2015 przez deedee72, łącznie edytowano 2 razy
deedee72

Telefon: HTC Desire X
Operator: 2

Reklama

Postprzez ECOSAMUAL86 » 16:12 22 sty 2014

Uważam, że to bardzo dobra oferta. Ja mam teraz całą rozmowę za 1 zl i się cieszę, a tu jest 0,29 zł. Konkurencja nie śpi i pobudza do działania.

Ostatnio edytowano 12:01 22 sie 2014 przez ECOSAMUAL86, łącznie edytowano 4 razy
ECOSAMUAL86

Telefon: Nokia Lumia 520

Reklama

Postprzez ECOSAMUAL86 » 16:15 22 sty 2014

Uważam, że to chyba nawet lepsza oferta niż dla Klientów abonamentowych. W abonamencie musisz przyjąć to co dostaniesz, a tu wybierasz sobie sam.
ECOSAMUAL86

Telefon: Nokia Lumia 520

Reklama

Postprzez ENan79 » 12:20 23 sty 2014

Ja uważam że wszystkie oferty na kartę są lepsze niż na abonament, od zawsze jestem na karcie

Ostatnio edytowano 18:12 25 mar 2014 przez ENan79, łącznie edytowano 1 raz
ENan79

Telefon: Sony Xperia T
Operator: 4

Reklama

Postprzez marta1 » 14:34 03 mar 2014

Mam plusa na kartę dokładnie mix, stała opłata za rozmowę jest spoko . Z zasięgiem problemu nie mam więc nie narzekam ale przydałyby się jeszcze jakieś minuty do wszystkich sieci albo sms ;).

Telefon: samsung galaxy

Reklama

Postprzez TheMarica2853 » 18:54 03 mar 2014

Tak ja tez mam ten problem... mam mix plusa i wszystko jest ok ale brakuje mi jakoś pakietów z darmowymi minutami do innych sieci
TheMarica2853

Telefon: Apple iPhone 4S
Operator: 5

Reklama

Postprzez lunapat » 10:37 17 sty 2019

fdres
lunapat

Reklama

Postprzez san.dra » 11:00 21 sty 2019

Osobiście bardziej preferuję oferty abonamentowe - są bardziej korzystne i nie trzeba cały czas pamiętać o doładowaniu karty (a to czasem naprawdę trudne). Także raczej nie wróciłabym do starej oferty.
san.dra

Reklama

Postprzez tancerkaR » 12:52 07 sty 2021

san.dra napisał(a):Osobiście bardziej preferuję oferty abonamentowe - są bardziej korzystne i nie trzeba cały czas pamiętać o doładowaniu karty (a to czasem naprawdę trudne). Także raczej nie wróciłabym do starej oferty.

to prawda, zwłaszcza że przy karcie zdarzają się niezłe nacięcia
tancerkaR

Telefon: xiaomi
ROM: android
Operator: orange

Reklama

Postprzez Armaciek » 14:07 07 sty 2021

To zależy od częstotliwości rozmów i smsów. Dla mnie najkorzystniej wychodzi karta, a każdy abonament do spora dopłata do biznesu. Nie rozumiem, na co się można naciąć.
Pesymizm to przywilej człowieka, który myśli.
Sprawdzona firma wykończeniowa z Zabrza
Armaciek

Telefon: Samsung Galaxy S9
Operator: Orange

Reklama

Następna strona

Powrót do Plus