T-Mobile na kartę: Rok ważności konta po każdej rozmowie

Mesjash
Spec
Spec
Posty: 744
Rejestracja: 18:50 12 lis 2010
ROM: Windows Phone 8
T-Mobile na kartę: Rok ważności konta po każdej rozmowie

Post autor: Mesjash » 18:55 04 paź 2011

Od 6 października 2011 roku wszyscy użytkownicy Tak Tak - T- Mobile na kartę otrzymają roczną ważność konta po każdym skorzystaniu z telefonu dzięki promocji "ROK ważności konta po każdej rozmowie".
Oznacza to wprowadzenie na polskim rynku zupełnie nowego standardu, w którym nie trzeba doładowywać konta, aby przedłużyć jego ważność. Promocja "ROK ważności konta po każdej rozmowie" jest bezpłatna oraz nie wymaga od użytkowników żadnych dodatkowych aktywacji. Wystarczy, że wykonają lub odbiorą połączenie, a ważność konta zostanie automatycznie przedłużone na rok.

Aby uprościć zasady promocji również wysyłanie i odbieranie SMS-a lub MMS-a oraz surfowanie po Internecie w telefonie będzie przedłużało ważność konta w Tak Tak - T-Mobile na kartę.TimothyElume
Posty: 6
Rejestracja: 09:18 28 sty 2019
Telefon: 87348895552
Operator: TimothyElume
Lokalizacja: Denmark
Kontakt:
T Mobile na karte Rok waznosci konta po kazdej rozmowie

Post autor: TimothyElume » 11:54 02 lut 2019

Od 25 pazdziernika usluga Nielimitowane rozmowy i SMS po doladowaniu jest dostepna takze dla uzytkownikow T-Mobile na karte.

Niestety po raz kolejny T-Mobile nie byloby soba, gdyby nie chcialo czegos zabrac i na czyms po cichu "oszukac". Przystapienie do promocji jest wiaze sie z wylaczeniem oferty Rok waznosci konta po kazdej rozmowie. Czas waznosci konta ustawiany jest zatem jedynie na 31 dni od dnia przystapienia do oferty "no limits", ktora z kolei potrwa jedynie do 28 listopada...

Rozczarowanie to malo powiedziane, niedlugo samo sprawdzenie stanu konta bedzie wylaczalo rok jego waznosci...


[url=https://www.sportzfuel.com/]https://www.sportzfuel.com/[/url]


ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post