SGS+, SGS, Neo V

Nie wiesz jaki telefon będzie dobry dla Ciebie? Chcesz pomocy w doborze telefonu? Pomożemy Ci

SGS+, SGS, Neo V

Postprzez areskul » 22:45 23 kwi 2012

Witam, mam problem z wyborem telefonu. Jestem raczej obeznany w 3 podanych modelach telefonow, lecz nie potrafie poradzic sobie z wyborem. Telefon sluzyl by mi najczesciej do gier, sluchania muzyki, internetu, a rzadziej do filmow, aparat mi jest obojetny bo nie robie zdjec na ogol. sgs+ ma gorszy ukald graficzny i martwie sie ze gry nie beda na nim smigac tak jak na jego starszej wersji (sgs).
Neo V ma problemy z restartami, o ktorych wszedzie glosno, a nie chcial bym stac sie posiadaczem wadliwego modelu, nie wiem natomiast jakie jest ryzyko, gdyz moj brat posiada neo v i wszystko jest w porzadku. sgs natomiast mnie nie powalil, gdyz jego parametry nie sa z gornej polki. Modele ktore odpadaja napewno to: arc s, iphon 3gs, optimus 2x, desire hd LG Swift Black P970, Samsung Galaxy Ace 2 i Sony Ericsson Xperia Ray. Cena modelu telefonu ma sie trymac w granicach 700-1000 zlotych. Telefon zakupie w sklepie z nowymi telefonami w Rudzie Slaskiej na ul. Niedurnego za pare dni. Przepraszam ze tyle sie rozpisalem i prosze o konkretne odpowiedzi zwiazane z tematem.
areskul

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: Spica

Re: SGS+, SGS, Neo V

Postprzez Viperoo » 22:31 29 maja 2012

Ja bym brał na twoim miejscu sgs+...
Obrazek Obrazek
na PM umawiam się tylko na randkę ! :o
Viperoo

Podziękował : 32
Otrzymał podziękowań: 58