Jak nosicie duze telefony?

Nie wiesz jaki telefon będzie dobry dla Ciebie? Chcesz pomocy w doborze telefonu? Pomożemy Ci

Jak nosicie duze telefony?

Postprzez itryon » 21:41 14 wrz 2017

Przyznam sie, ze obecnie uzywam bardzo antycznego telefonu o ekranie 3.5 cala. To nawet nie jest Android ale juz dotykowy. Taki rozmiar jest dla mnie OK bo nie zajmuje duzo miejsca w kieszeni. Przez pewien czas nosilem tez 4 calowy telefon firmowy ale on juz byl za duzy na moja kieszen. A teraz te telefony sa juz duzo wieksze. Jak sobie z tym radzicie? Faceci, bo kobiety wiadomo, nosza telefon w torebce. W moim przypadku w gre wchodzi raczej tylko noszenie w kieszeni. A jeszcze dodam, ze mam do wyprowadzania dwa husky, ktore nieraz potrafia pociagnac i kilka gleb juz zaliczylem. Boje sie, ze przy zetknieciu z gleba telefon sie polamie.
itryon

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Jak nosicie duze telefony?

Postprzez basIeent_a » 22:33 14 wrz 2017

To dość oryginalny pomysł, teraz produkują jeszcze większe telefony, nie wiem jaki jest tego sens...
basIeent_a

Reklama

Postprzez PanAro0203 » 16:57 22 wrz 2017

Ja też mam wiecznie problem, ale na szczęście służbowego po godzinach nie muszę nosić. Swój telefon mam mniejszy
PanAro0203

Telefon: samsung
ROM: 5.1.1
Operator: orange

Reklama

Postprzez słoneczna » 12:38 18 paź 2017

Ja właśnie znalazłam dla siebie telefon dobrej marki i w kolorze jaki lubię http://leasinglaptopa.pl/ProductDetails?filters=ACE9F5A15F48281D816604F671B363D633CF2BF6 Zastanawiam się też nad możliwością leasingu. Mogą z niego korzystać osoby indywidualne. Nie musiała bym od razu wykładać całej gotówki.
słoneczna

Reklama

Postprzez Geronimos » 16:53 18 paź 2017

Ja staram się kupować jak najmniejsze, szczerze to denerwują mnie te "cegły" w kieszeniach
Geronimos

Otrzymał podziękowań: 1

Reklama

Postprzez Basteq » 20:52 22 maja 2018

Ja niestety nie mogę w tym obszarze tematycznym pomóc... To nie jest mój obszar wiedzy...
Nie wprowadza się dyktatury po to, by chronić rewolucję; wznieca się rewolucję w celu narzucenia dyktatury.
Basteq

Reklama

Postprzez ikm22 » 10:15 27 maja 2018

A używacie etui na telefon?
ikm22

Telefon: 333444666

Reklama

Postprzez tath » 14:17 28 maja 2018

ikm22 napisał(a):A używacie etui na telefon?

Etui - dobra sprwa. Do tego jeszcze jakaś folia ochronna. Powiem tak, ten nie używa etui lub innej formy ochrony, komu jeszcze telefon nie upadł i ekran się nie rozbił.
Plusem jest to, że większość smartfonów ma bardzo podobny format, rozmiarówke, więc jest wiele etui o uniwersalnych kształtach i rozmiarach. W Manta mają dużo tego. Na https://manta.com.pl/product-category/a ... onow/etui/ można sprawdzić dokładnie, doczytać specyfikację.
tath

Reklama

Postprzez 101Taipei » 07:48 29 maja 2018

Dobrej jakości etui są w stanie zapewnić naprawdę solidną ochronę. Dzisiaj nawet na tablet kupić można jakiś solidny futerał. Ja sam posiadam przede wszystkim iPhona i iPada i w razie potrzeby etui kupuję na http://ideahd.pl/, bo wybór jest tam naprawdę spory. Etui na ogół fajnie wyglądają i są wytrzymałe.

:)
101Taipei

Reklama

Postprzez jureczek » 10:06 29 maja 2018

Nie ma telefonu który by się w kieszeni nie zmieścił.
jureczek

Reklama

Postprzez dominik44 » 11:04 15 cze 2018

Trzy lata temu miałem znajomego który nosił kilogramowego alcatela w kieszeni. dobrze że zmądrzał i kupił się teraz smartfona.
dominik44

Reklama

Postprzez tomaszka22a » 14:35 25 cze 2018

Najlepiej kup sobie pancerną obudowę :) i bez problemu możesz nosic telefon w kieszeni.Wejdź sobie na stronę: https://www.ceneo.pl/Pokrowce_i_etui_do ... rszawa.htm i poczytaj opinie które obudowy do telefonów są najbardziej polecane przez innych. Poczytaj jeszcze zakładke informacje techniczne.
tomaszka22a

Reklama

Postprzez HEKS » 11:55 26 cze 2018

W Internecie z całą pewnością uda się znaleźć porady w tym temacie. Wystarczy trochę poszukać ;)
Nie mam nic przeciwko mężczyznom, a tylko przeciwko głupim mężczyznom. Groźni są ludzie głupi, trzeba od nich uciekać.
HEKS

Reklama

Postprzez KokaMaradony » 10:39 27 cze 2018

Jeśli nie zależy ci na wyglądzie to znam ludzi którzy noszą kabury do telefonu na pasku... powtórzę, wygląda to nie za ciekawie :DD A tak to raczej mniejsze telefony noszone w kieszeni. Te 6, 7 i 7.5 calowe telefony raczej są robione z myślą o torebkach i noszeniu telefonu w ręku ^_^
Zobacz jak kiedyś walczono z trądzikiem http://tradzik-leczenie.info.pl/czym-byl-roaccutane/
KokaMaradony

Telefon: Huawei P20 Lite
Operator: T-mobile

Reklama

Postprzez hans234 » 13:34 27 cze 2018

Sądzę, że z całą pewnością przydatne będą te porady ;) Dzięki wielkie :)
Ale przecież możesz jeść Ciasteczka Babuni. One ci nie zaszkodzą. Zrobiła je Babunia. Babunia nie zrobiłaby ci krzywdy.
hans234

Reklama

Następna strona

Powrót do Jaki Telefon wybrać?