Samsung vs Huawei

Nie wiesz jaki telefon będzie dobry dla Ciebie? Chcesz pomocy w doborze telefonu? Pomożemy Ci

Samsung vs Huawei

Postprzez gnielka69 » 09:37 04 maja 2017

Postanowiła zrobić mała bitwę na argumenty które będą przedstawiane za jedną jak i drugą firmą. Chcę kupić telefon ale nie mogę zdecydować się której z firm. Proszę napiszcie swoje argumenty "za" i "przeciw" którejś z podanych w temacie firm.
Ja zacznę. Huawei bo cena jest bardziej przystępna. Równie mocne podzespoły co w telefonach Samsung ale za mniejsze pieniądze.
Teraz kolej na Was.
gnielka69

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: Motorola
Operator: Orange

Re: Samsung vs Huawei

Postprzez fajnymarek915 » 13:01 08 maja 2017

Wydajność podobna, cena po stronie Huawei, Aparaty po stronie Huawei, samsung więcej nowych funkcjonalności.

elektryk Gdynia
fajnymarek915

Reklama

Postprzez lawrenc » 14:10 10 maja 2017

samsung zdecydowanie :)
lawrenc

Operator: Orange

Reklama

Postprzez marcin80 » 11:35 16 maja 2017

Huawei osatnio ma bardzo dobre aparaty .
Polecamy profesjonalne rozliczanie pracy kierowców.
marcin80

Reklama

Postprzez JanKa » 11:11 18 maja 2017

Według mnie nie da się porównać marek ogólnie, bo każda z nich ma swoje lepsze albo gorsze modele. Samsung ma chyba na tyle wyrobioną markę, że nie musi już tak bardzo ulepszać swoich topowych modeli, bo ludzie i tak będą je kupować, więc Huawei może się bardziej starać pod tym względem. Porównajcie sobie najlepiej na jakiejś stronie z danymi konkretnych modeli, które rozważacie, np taki Huawei P10 i Samsung Galaxy S8. To są chyba ich najnowsze modele, więc powinni w nich dać z siebie jak najwięcej w nich, czyli można będzie porównać :)
JanKa

Telefon: iPhone6s
Operator: play

Reklama

Postprzez Kommenn » 22:52 22 maja 2017

Moim zdaniem lepszy jest Samsung. Uważam tak, bo sam mam Samsunga. Jeżeli chodzi o inne argumenty to ciężko mi cokolwiek powiedzieć.
Perspektywa śmierci to bardzo silna motywacja.
Kommenn

Reklama

Postprzez wolno222 » 22:31 30 maja 2017

sczerze mówiąc, to zarówno najnowży Huawei jak i Samsung S8 mają podobne parametry i jakościowo są zbliżone, z sympatii wybrał bym Samsunga
wolno222

Reklama

Postprzez Tokomasz » 14:27 13 sie 2017

Zdecdyowanie wole Samsunga. Lepsze parametry, wieksza wytrzymalosc i bardzo dobry aparat. Teraz marzy mi sie nowy Samsung Galaxy . Zobaczcie sami jaki ma parametry - https://www.ceneo.pl/50851290 Muszę go miec!
Tokomasz

Reklama

Postprzez KamaBlog » 11:54 17 sie 2017

oczywiście,ze samsug jesli nie chcesz,że zawieszał się co 5 min po pół roku użytkowania
KamaBlog

Reklama

Postprzez torra5 » 22:11 31 sie 2017

Jak dla mnie Samsung wygrywa wszystkie rankingi nie jest przede wszystkim tanią wersją czegoś dobrego. Sama się przymierzam do wyniamy telefonu na Sansunga Galaxy S7 nawet znalazłam w Media Markt na promocji https://zrabatowani.pl/media-markt ale może poczekam jeszcze trochę aż stanieją odrobinę ;)
torra5

Telefon: LG
ROM: 4
Operator: plus

Reklama

Postprzez dindel » 21:49 04 wrz 2017

ciezko powiedziec ktory lepszy !
dindel

Reklama

Postprzez rogire32 » 08:04 09 wrz 2017

chore to i tyle

Reklama

Postprzez juro342 » 10:54 14 wrz 2017

a co to jest za telefon

Reklama

Postprzez kryska90 » 13:44 27 wrz 2017

Moim zdaniem Huawei choć wybór nie jest prosty. Myśle, że w Huawei szybciej pojawia się nowatorskie rozwiązania w przystępnej cenie. Samsungi są drogie ale warte swojej ceny, niestety przez cenę nie wszystkich na nie stac. Moim zdaniem wygrywa Huawei.
kryska90

Telefon: Huawei 10
Operator: Ornage

Reklama

Postprzez martkaj » 07:42 29 wrz 2017

Zdecydowanie Huawei. Kiedys nie miałam przekonania do takich chińskich firm. Jednak Aktualnie firma zbiera bardzo dobre opinie, ich smartfony są naprawde dobrej jakości oraz są produkowane w fabrykach nie gorszej klasy niż smartfony Samsunga. Samsung to również bardo dobra firma, ale trzeba przyznać, że ich telefony tanie nie są. A Huawei o takich samych parametrach kupi się w cenie o wiele bardziej korzystnej:
http://mobismart.pl/ - na stronie znajduje się wiele porównań wiodących smartfonów. Polecam zajrzeć oraz poczytać opinie.
martkaj

Telefon: HTC One
Operator: Play

Reklama

Następna strona

Powrót do Jaki Telefon wybrać?