Galaxy S7 Edge czy Huawei Mate 9 Pro

Nie wiesz jaki telefon będzie dobry dla Ciebie? Chcesz pomocy w doborze telefonu? Pomożemy Ci

Galaxy S7 Edge czy Huawei Mate 9 Pro

Postprzez raven80 » 21:02 02 mar 2017

Witam,przedluzam umowe i zastanawiam sie nad tymi dwoma modelami.Tak naprawde nie ma nigdzie jakiegos pozadnego porownania tych telefonow.Jednej strony M9 pro lepszy procesor,wiecej ramu,lepsza bateria,z drugiej strony S7 edge lepszy aparat(tak mi sie zdaje)wodoszczelnosc.Moze ktos ma link do jakiegos rzetelnego porownania?Chetnie tez poczytam wasze uwagi na temat tych telefonow,moze ktos przesiadl sie juz z s7 na m9 pro?
raven80

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: Galaxy Note 2

Re: Galaxy S7 Edge czy Huawei Mate 9 Pro

Postprzez Salose » 11:36 03 mar 2017

Porównani tylko tych dwóch modeli chyba nie ma, zależy od twoich preferencji oczywiście, ale ja chyba postawiłbym na huaweia. Firma produkuje dobry sprzęt, a skoro ma lepszy procesor i więcej ramu + lepsza barteria to wolałbym go zamiast lepszego aparatu w samsungu. Dla mnie aparat nie jest wyznacznikiem, nie robię zdjęć takich, aby było to znaczące. Mi na pewno wystarczyłby aparat z huaweia, a procesor i ram to jednak podstawa
Domowe maseczki na zmarszczki przy nosie www.serum-na-zmarszczki.pl
Salose

Reklama

Postprzez adam507 » 08:18 06 mar 2017

według mnie lepszy jest huawei
adam507

Reklama

Postprzez jakub552 » 08:35 07 mar 2017

galaxy s7 edge jest lepszy
jakub552

Reklama

Postprzez Hefaj_stos » 14:54 09 mar 2017

Ja też mam zawsze problem z wybraniem telefonu chyba jak każdy :P dla tych którzy szukają czegoś tańszego, bardzo dużo osób chwali sobie huawei p9 lite
Hefaj_stos

Reklama

Postprzez Tokomasz » 15:16 12 paź 2017

A czemu myślisz tylko nad tymi dwoma modelami? Ja osobiście polecam wybrać Samsung Galaxy S8 . Używam go dużo, a nie wyładowuje się po przysłowiowych 5 minutach, ma świetny wyświetlacz, 4GB RAM i skaner linii papilarnych, który mi bardzo przypadł do gustu. Trzeba tylko mocno trzymać ten telefon, bo lubi się wyślizgiwać z rąk.
Tokomasz

Reklama

Powrót do Jaki Telefon wybrać?