Xiaomi czy coś innego?

Nie wiesz jaki telefon będzie dobry dla Ciebie? Chcesz pomocy w doborze telefonu? Pomożemy Ci

Xiaomi czy coś innego?

Postprzez Tomasz121 » 14:09 07 cze 2017

Cześć, stoję przed wyborem telefonu do 5 cali. Czy jest sens pchać się w chińskie cuda? Takiego xiaomi redmi 4a można już kupić za poniżej 400 zlotych, a ma bardzo dobry ekran i wnętrzności na tę półkę cenową. Może coś innego? Help!
Tomasz121

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: Samsung Galaxy mini 2

Re: Xiaomi czy coś innego?

Postprzez boraka » 23:19 18 cze 2017

Osobiście nie pchałabym się na taki telefon, podejrzewam, że nie nacieszysz się nim długo. Lepiej zainwestuj w sprawdzoną markę. Jeśli nie jesteś przekonany jaki smartfon wybrać to możesz sprawdzić sobie najpopularniejsze marki tutaj http://www.euro.com.pl/telefony-komorko ... -4-9.bhtml , również bez problemu możesz porównać parametry i uzyskać informacje o dodatkowych opcjach
boraka

Telefon: apple
ROM: ???
Operator: tmobile

Reklama

Postprzez Krabzonspor » 13:30 25 cze 2017

Ja nigdy nie zawiodłem się na Samsungach, ale każdy ma taką swoją markę, do której jest przywiazany.
Krabzonspor

Reklama

Postprzez Luzak Straszny » 14:43 02 lip 2017

w ogóle, słyszeliście, że Xiaomi podobno w Warszawie stacjonarny sklep otwiera w tym roku ?! wreszcie będzie można kupić ich telefony stacjonarnie :)
Luzak Straszny

Reklama

Postprzez rozalia » 10:22 13 lip 2017

Mój chłopak wybrał xaomi redmi 3s chyba dokładnie taki model, po 2 tygodniach trafił na serwis, ma problemy ze stabilnością oprogramowania. Podobne opinie słyszałam na temat modelu 4a - nad którym sama sie zastanawiałam.

Ja pracowała już na samsungach - po 3 miesiącach każdy się zawieszał, teraz mam HTC ale tez bez szału. Myśle ze moj kolejny wybór padnie na iphona, chce mieć w końcu stabilny pewny sprzęt.
Krótko i na temat - polecam sklep online mamisie.pl
rozalia

Telefon: HTC 620
ROM: 4.3
Operator: Play

Reklama

Postprzez kryska90 » 10:18 01 sie 2017

Osobiście uważam, że chińskie cudeńka warte są uwagi i swojej ceny ale nowe. Sama nie kupiłabym używanego smartphone'a. Jest wielu uzytkowników chińskich telefonów, którzy sobie chwalą. Jeśli miałbyś kupić coś droższego ale używanego wolę nowego chińczyka.
kryska90

Telefon: Huawei 10
Operator: Ornage

Reklama

Postprzez KamaBlog » 11:53 17 sie 2017

Kupiłam xiaomi jestem zachwycona! :)
KamaBlog

Reklama

Postprzez Bartosz123 » 09:37 22 sie 2017

Ja mam Xiaomi i jestem bardzo zadowolony. Chińczycy w tej chwili robią naprawdę świetną elektronikę, teraz nie ma ona już nic wspólnego z tanim badziewiem. Xiaomi co prawda kradnie trochę pomysłów od Apple (podobna stylistyka, właściciel, który jak Jobs nosi czarne golfy i adidasy), ale pakują w bebechy dobre parametry przy stosunkowo niskiej cenie. Pozwalają sobie na jej obniżkę, bo trochę rzadziej wypuszczają nowe modele i przez wolny czas skupiają się na serwisowaniu i aktualizowaniu dotychczasowych modeli.

Najnowsze modele są wysoko w rankingach wydajności. Przy niektórych modelach Xiaomi zostawia takiego Huaweia (też chińska marka) w czarnej dupie, który może ma dobry marketing, ale wkłada do środka w ramach procka beznadziejnego Kirina, a Xiaomi działa na mocniejszych SnapDragonach.

Swój mam już ponad dwa lata i nic mu nie jest - bateria początkowo przy intensywnym używaniu i ustawionej wysokiej wydajności wytrzymywała bite dwa dni. Teraz wytrzymuje jeden, ale wystarczy pogrzebać w ustawieniach i np. w podróży przełączyć się na tryb oszczędny. Ostatnio jechałem za granicę autokarem (prawie 30 godzin) i na trybie oszczędnym nie tylko słuchałem muzyki pół dnia, ale jeszcze komórka wystarczyła mi na dzień następny.

System jak do tej pory zwiesił mi się może dwa razy, a aplikacje śmigają typu GPS (nie wiem jak co bardziej wypasione gry, bo nie gram). W podstawowych funkcjach jak sms'y czy rozmowy też się nic nie dzieje.

Osobiście - polecam. Jak do tej pory nie serwisowałem telefonu ani razu i tak po prawdzie to nic nie zapowiada, żeby miał paść, a tak po prawdzie to powoli już mi się on... nudzi. No i postanowiłem, że następny telefon kupię sobie jakiejś rodzimej marki np. MyPhone. Słyszałem, że może nie są super jakości i składane tak czy siak w Chinach, ale uważam, że trzeba mimo wszystko wspierać polskie firmy i może przymknę oko na niedostastki.
Bartosz123

Reklama

Powrót do Jaki Telefon wybrać?