Desire S czy xperia arc??

Nie wiesz jaki telefon będzie dobry dla Ciebie? Chcesz pomocy w doborze telefonu? Pomożemy Ci
hibi
Telefon: lg
Operator: t-mobile
Desire S czy xperia arc??

Post autor: hibi » 21:12 28 wrz 2011

Witam!

Co wybrać desire S czy Xperia arc.Szukam telefonu do gier, płynnej pracy,świetnej czułości na dotyk,muzyki,filmów i internetu i do dzwonienia i sms oczywiście.Możecie coś innego zaprezentować jak aparat spełnia W/w wymagania.Proszę o szybką odp.

Ciechan55
Sponsor
Sponsor
Telefon: Samsung Galaxy S II
ROM: DarkyRom 2.3.4
Operator: Plus
Re: Desire S czy xperia arc??

Post autor: Ciechan55 » 23:34 28 wrz 2011

W zasadzie to te telefony różnią się producentem i nakładką na system. Myślę że dużej różnicy w pracy tych telefonów nie ma... Zarówno HTC jaki i Sony Ericsson mają procesor 1 GHz, Androida 2.3... Xperia Arc ma większy ekran przez co wygodniej się korzysta z internetu i filmy ogląda :) Nie wiem czy zależy tobie na aparacie. Jeżeli tak to Desire S ma tylko 5 megapikseli, a Arc ma ich 8. Co więcej dodać... wybór należy do ciebie ;)

Nic dodać nic ująć po prostu Ciechan.:)

kamilcod2
Telefon: motorola razr
Operator: t mobile

Post autor: kamilcod2 » 15:38 24 gru 2011

ja bym sony sony nie brał ....obecnie siedzę w UK i pracowałem w dużym serwisie telefonów ...ja naprawiałęm osobiście nokię ale obok była linia sony ...i mam kilku kolegów i tego modelu akurat naprawiają masę ....także htc polecam ...sam miałem htc disire ..obecnie mam motorole razr druid ...to śmiga wyśmienicie

Awatar użytkownika
Bianka_Del_Rio
Operator: Play

Post autor: Bianka_Del_Rio » 08:51 16 paź 2019

Troche odkop, ale tesknie za starymi Xperiami, to byly naprawde ładne i dobrze zrobione smartfony ;(

ODPOWIEDZ