Lucart franczyza - opinie

Rozmowy ogólne związane z Androidem nie pasujące do innych kategorii
FilipWol
Lucart franczyza - opinie

Post autor: FilipWol » 15:59 09 maja 2019

Witam,
Czy słyszeliście może o opcji franczyzy od LucArt, czyli otworzenie własnego sklepu motoryzacyjnego? Rozważam taką opcję biznesową i mam nadzieję, że mi pomożecie w skutecznym wyborze. Pozdrawiam!

Krzsiekk
Re: Lucart franczyza - opinie

Post autor: Krzsiekk » 23:24 12 maja 2019

Jak najbardziej jest to rozsądne podejście do biznesu, ponieważ na początku nie zawsze warto porywać się na kosztowny biznes którego nie znamy od podszewki. Tutaj masz jednak ogromne wsparcie z góry, przygotowany plan, pewnych dostawców itd. Możesz również pomyśleć nad współpracą z http://lucart.pl/zostan-franczyzobiorca/ ponieważ biznes motoryzacyjny świetnie się rozwija, a jeżeli jesteś pasjonatem to na pewno będziesz prowadził taki sklep z dużą satysfakcją i fajnymi wynikami finansowymi :)

roidum
Telefon: Sony Xperia Z2

Post autor: roidum » 14:54 18 maja 2019

Krzsiekk pisze:
23:24 12 maja 2019
Jak najbardziej jest to rozsądne podejście do biznesu, ponieważ na początku nie zawsze warto porywać się na kosztowny biznes którego nie znamy od podszewki. Tutaj masz jednak ogromne wsparcie z góry, przygotowany plan, pewnych dostawców itd. Możesz również pomyśleć nad współpracą z http://lucart.pl/zostan-franczyzobiorca/ ponieważ biznes motoryzacyjny świetnie się rozwija, a jeżeli jesteś pasjonatem to na pewno będziesz prowadził taki sklep z dużą satysfakcją i fajnymi wynikami finansowymi :)
Podzielam opinię poprzednika, ponieważ sam też trochę czasu poświęciłem na to aby dokładnie sprawdzić jak działa taka forma biznesu na zasadach franczyzy. Natomiast jako, że już zdecydowałem się na to sporo czasu temu i jak na razie sprzedaż idzie po naszej myśli więc każdego miesiąca jesteśmy na plus i co ważne jest to tendencja wzrostowa także z tak niskimi cenami za towar i wsparcie w zakresie reklamy przekłada się na fajne zyski.

JingleBell

Post autor: JingleBell » 12:40 19 maja 2019

Ja na przykład nie mam zdania na ten temat

MarciNN

Post autor: MarciNN » 21:34 24 maja 2019

Brzmi interesująco, ogólnie ten dział biznesu jakim jest franczyza w Polsce coraz lepiej się rozwija. Dlatego właśnie warto nad czymś takim pomyśleć i nie tracić czasu na budowanie własnej marki która w dzisiejszym czasie jest naprawdę ciężka do utrzymania i wymaga bardzo dużych nakładów finansowych.

Jalin

Post autor: Jalin » 08:21 28 maja 2019

Popieram Wasze zdanie, ponieważ sam wiem z doświadczenia jak ciężko jest teraz coś większego zbudować jeśli konkurencja jest tak duża bo utrzymanie się na rynku dwa lata to już jest coś. Dlatego od franczyzy jak najbardziej warto zacząć, tym bardziej jeśli jest to już znana i ceniona marka jak LucArt. Wszystkie informacje znajdziesz na ich stronie http://lucart.pl/ Dlatego skontaktuj się z nimi i daj znać, czy już ostatecznie się co do nich przekonałeś.

ODPOWIEDZ