Prezent dla męża

Rozmowy ogólne związane z Androidem nie pasujące do innych kategorii

Prezent dla męża

Postprzez dominika77 » 18:57 26 lis 2018

Ludzie uprawiający sport, chcą inwestować w coraz to różniejsze gadżety. Wybór takich rzeczy jest bardzo duży, dlatego jak chcemy kupić coś dla siebie czy dla bliskiej osoby to może zająć nam to sporo czasu. Myślę, ze kamera sportowa jest jednym z lepszych zakupów. Czytając ten artykuł https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... aka_wybrac , zauwazyłem że wybór jest spory ale coś takiego bardzo możne nam się przydać.
dominika77

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Prezent dla męża

Postprzez marekandroid » 22:16 26 lis 2018

troszkę świętego spokoju, wolny piątek, w sobotę spuszczenie ze smyczy i tak przez cały rok, to najlepszy prezent dla faceta :)
marekandroid

Reklama

Postprzez tymoteusz35 » 22:05 28 lis 2018

Ja akurat mam problem z kartą pamięci i przydałby mi się prezent w postaci nowego nośnika :) Także nie ma jednej recepty na prezent dla faceta. Swoją drogą może orientujecie się jakie marki uchodzą teraz za najlepsze? Byłem na stronie sklepu https://www.sferis.pl/karty-pamieci-do-smartfonow-2131 ale mają tam tego tyle, że już sam nie wiem, co wybrać.
tymoteusz35

Telefon: nokia
ROM: 3010
Operator: orange

Reklama

Postprzez funfactor » 16:16 29 lis 2018

a może zegarek? :)
to facetowi zawsze się spodoba.
Uronal na dolegliwości z trzymaniem moczu
funfactor

Reklama

Postprzez apka » 11:00 30 lis 2018

Moim zdaniem prezenty powinny być zawsze dobierane tak aby nie tylko spraweiały przyjemność ale też żeby były potrzebne. Na przykład kiedy refundacja okularów nie starcza na odpowiednie okulary to można dopłacić i kupić komuś porządny model
apka

Reklama

Postprzez urszula09 » 15:42 30 lis 2018

Najlepiej zapytać, co by chciał. A jak mówi, że nic to jakieś ubrania lub perfumy.
Poziom zanieczyszczeń powietrza w Krakowie.
Sprawdź tutaj!
urszula09

Reklama

Postprzez Ewa1990 » 14:22 04 gru 2018

Mój mąż gra w piłkę, więc zawsze jest co kupić
Ewa1990

Reklama

Postprzez Lala56 » 18:56 04 gru 2018

Może jakas elegancka koszula i krawat. Zawsze się przyda
Lala56

Reklama

Postprzez kom345 » 09:50 05 gru 2018

Ja swojemu mężowi dam w tym roku prezent niematerialny.Właśnie dowiedziłam się że jestem w ciąży a od roku marzyliśmy o dziecku.
kom345

Reklama

Postprzez marlenka879 » 18:18 05 gru 2018

Ojojoj, święta się zbliżają a ja nie mam jeszcze pomysłu na prezent :( Będę musiała poważnie się za to zabrać - bardzo nie lubię chodzić po sklepach, zwłaszcza w takim tłoku, ale cóż poradzić...
marlenka879

Reklama

Postprzez szok66 » 19:19 05 gru 2018

coś od serca :)
szok66

Telefon: samsung
ROM: 2gb
Operator: play

Reklama

Postprzez grenad » 00:31 07 gru 2018

Dojrzali mężczyźni docenią elegancki bukiet. poczta kwiatowa ma fajne kompozycje i dowożą nawet w weekendy, możesz dorzucić np. merci i super prezent gotowy :)
grenad

Reklama

Postprzez Tokomasz » 03:30 10 gru 2018

Dla faceta najlepiej jakiś gadżet. Co myślicie o słuchawkach bezprzewodowych https://www.ceneo.pl/Sluchawki/Komunika ... ouszne.htm ? Mój uwielbia słuchać muzyki jak pracuje albo jak robi w ogrodzie, więc mam nadzieję że mu się przydadzą, chyba wygodniejsze.
Tokomasz

Reklama

Postprzez Filippo9 » 17:14 10 gru 2018

Ja mam wrażenie, że moja żona ma bardzo łatwo sprawić mi prezent dzięki mojemu hbby jakim jest jazda na motorze. To nowe rękawice, szybka z kasku czy jakieś inne dodatki - zawsze się ucieszę. Ostatnio spodobały mi się rejestratory do jazdy motocyklem ze strony https://www.wideorejestratory24.pl/reje ... -motocykla i myślę, że właśnie taki znajdę pod choinką. Dziękuję kochanie!
Filippo9

Reklama

Postprzez Agnes77 » 12:41 11 gru 2018

Przyznam się, że długo myślałam czym zaskoczyć tutaj męża podczas świąt. Co kupić fajnego mu na prezent? Aż nie wpadłam na artykuł https://sklep-torebki.pl/blog/blog/2018 ... mezczyzny/ z które dowiedziałam się jakie modele portfeli skórzanych są teraz na czasie i czy warto taką rzecz kupić na prezent?
Agnes77

Reklama

Następna strona

Powrót do Dyskusja Ogólna