Atrakcje

Rozmowy ogólne związane z Androidem nie pasujące do innych kategorii

Atrakcje

Postprzez zuzros » 00:11 02 paź 2018

Moja siostra za kilka miesięcy będzie brała ślub i jeszcze wszystkiego nie zaplanowała. Doradziłem jej żeby wynajęła na przykład na http://lightring.pl/fotobudka/na-wesele/ fotobudkę ponieważ pamiętam jak na weselu mojego kolegi się przy tym bawiłem. Czy wy możecie podesłać pomysły na inne atrakcje na wesele?
zuzros

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Atrakcje

Postprzez agnieszka1266 » 08:52 02 paź 2018

o ile to moze byc atrakcja w jakikolwiek sposob to barman :D swietna opcja
agnieszka1266

Reklama

Postprzez nokia » 15:18 04 paź 2018

Tez sie świetnie bawiłam na imprezie, gdzie była fotobudka, brana zreszta stąd https://www.mimofoto.pl/ Podczas imprezy był tez od nich animator i kosze pełne atrakcji, kapelusze, okulary, pełno gadżetów do zdjęć. Nie widziałam nikogo, kto by sie źle bawił. To chyba najfajniejsza atrakcja z wszystkich dostepnych jakie widziałam.
nokia

Reklama

Postprzez haniula » 18:44 08 paź 2018

Prezenciki w formie podziękowania dla gości to może nie atrakcja ale są bardzo mile widziane, dobrze przemyślane oczepiny (zabawy na poziomie też istnieją), słodkości (nie tylko ciasto) i drink bar i będzie super impreza. Plus wspomniana wyżej fotobudka, ta atrakcja to myślę najlepsza rozrywka na obecnych weselach. Bardzo na czasie i niezmiennie popularna. Znajomy ma swoją fotobudkę i naprawdę na brak pracy nie narzeka. Zainwestował w porządny sprzęt marki Smove (robią super zdjęcia ich urządzenia i są naprawdę porządne jakościowo). Także jak sami w innych miastach wynajmujecie to radzę szukać właśnie ich urządzeń, to takie info z pierwszej ręki. Cenowo za wynajem to samo a sprzęt górna półka.
haniula

Reklama

Postprzez Patent » 10:55 16 paź 2018

Planując wesele warto pomyśleć o jakiś dodatkowych atrakcjach dla gości. Teraz bardzo modna jest fotobudka, dzięki której goście moga zrobić ciekawe i śmieszna zdjęcia. Fotobudkę możecie wypożyczyć od firmy Freak Fotobudka https://freakfotobudka.pl/pl/fotobudka-krosno/ . Firma dowozi i składa fotobudkę w miejscu przyjęcia. Do fotobudki dołączone sa różne gadżety.
Patent

Reklama

Postprzez Groszek13 » 13:48 16 paź 2018

Bardzo fajne pomysły tutaj podrzucacie ;)
Groszek13

Reklama

Postprzez riczard » 15:54 16 paź 2018

Groszek13 napisał(a):Bardzo fajne pomysły tutaj podrzucacie ;)

Też tak myślę :D
riczard

Reklama

Postprzez Hienio » 19:24 17 paź 2018

ja byłem raz na weselu z fotobudką i było super
Hienio

Reklama

Postprzez trace.x » 11:06 19 paź 2018

Fotobudka to naprawdę świetna opcja. Moja siostra również na swoim weselu zainwestowała w tego typu atrakcję i wszystkim bardzo się podobało.
trace.x

Reklama

Postprzez Zdzisio » 14:06 21 paź 2018

Mi na weselu bardzo podobała się fontanna z czekoladą
Zdzisio

Reklama

Powrót do Dyskusja Ogólna