Zakupy w sieci

Rozmowy ogólne związane z Androidem nie pasujące do innych kategorii

Zakupy w sieci

Postprzez lolek24 » 05:47 22 lis 2017

A co sądzicie o zakupach w sieci? Moim zdaniem to naprawdę rewelacja. Nie ma niczego fajniejszego niż zakupienie prezentów przed czasem. Na stronie internetowej https://www.otozegarki.pl/ znalazłam bardzo, ale to bardzo dużo ciekawych ofert. Wydaje mi się, że rodzice będą zadowoleni z zegarków, a chyba nigdy wcześniej nie widziałam tak pięknych sztuk w tak korzystnych cenach. Co o tym sądzicie? Bo dla dzieciaków to wiadomo, jakieś gry, jakieś zabawki - zawsze przejdzie, dorosłym wypada jednak podarować coś eleganckiego.
lolek24

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Zakupy w sieci

Postprzez lucja8989 » 12:09 22 lis 2017

To zależy też jaki masz budżet. Ja kupiłam zegarki w tamtym roku, ale nie odważyłam się kupić w sieci, tylko w sklepie stacjonarnym. W tym roku nie planuję szaleć z prezentami dla rodziców. Myślałam o ciepłych szlafrokach :)
lucja8989

Reklama

Postprzez Padme » 15:11 22 lis 2017

Ja również bardzo często robię zakupy w sieci i jestem zadowolony :D
Padme

Reklama

Postprzez Tomaotoma » 00:31 23 lis 2017

Od dawna sprzęt kupuję w sieci. Elektronikę, AGD i wszystko do komputerów. Na stronie https://www.morele.net/wiadomosc/laptop ... arto/4145/ znalazłem laptop do grania i mimo, że mój jest całkiem dobry, zaskoczyły mnie parametry, jakie się teraz stosuje.
Tomaotoma

Reklama

Postprzez Cezary78 » 18:42 23 lis 2017

ja też często robie zakupy w sieci , oszczędzam czas i pieniądze :)
Cezary78

Telefon: Motorola

Reklama

Postprzez słoneczna » 15:30 04 gru 2017

A mnie zaskoczyła ta oferta https://itnes.pl/notebooki-lenovo-thinkpad-l470/lenovo-thinkpad-l470-20j4002fpb.html Bardzo fajny unowocześniony notebook. Ma lepsza matrycę, baterie,klawiaturę i wzmocnioną obudowę. Zbliżają sie święta, więc to może być bardzo dobry prezent dla córki.
słoneczna

Reklama

Postprzez acerrmistrz » 22:16 04 gru 2017

Staram się unikać zakupów w sieci, bo nie lubię czekać na przesyłki
acerrmistrz

Reklama

Postprzez Biedron » 22:36 04 gru 2017

Bardzo fajna rzecz ! Moim zdaniem to przede wszystkim oszczędność czasu i większy wybór
Biedron

Reklama

Postprzez Albert107 » 13:14 05 gru 2017

To prawda, ja często robie zakupy przez internet. Uważam, że szkoda czasu chodzić po sklepach.
____
Zapraszamy do odwiedzenia strony z randkami: Randki UK
Albert107

Reklama

Postprzez nokian » 12:40 12 gru 2017

Zakupy w sieci to zbawienie jeżeli chodzi o mnie. Bardzo często zmawiam wszelakiego rodzaju rzeczy w sieci. Ostatnio wpadło mi w oko coś takiego https://lanomeble.pl/pl/c/Lozka-pietrow ... wysokie/70 Chciałaby kupić takie łóżko dzieciom pod choinkę, oprócz jakiś tam dodatkowych drobiazgów, zabawek, ciuchów itp.
nokian

Telefon: S5
Operator: Play

Reklama

Postprzez arko897 » 12:48 12 gru 2017

a kto kupuje teraz

Reklama

Postprzez Czarodziej » 12:29 14 gru 2017

Zakupy przez internet nie są już czymś dziwnym. Oczywiście wraz z rozwojem samego internetu, pojawiła się możliwość prowadzenia działań na takiej właśnie płaszczyźnie. Z początku nie byliśmy jednak do nich przekonani, dzisiaj nie jest zaskoczeniem fakt, iż wiele transakcji wykonujemy właśnie w taki sposób. Komfort, wygoda i możliwość wykonania zakupów w łatwy oraz bezproblemowy sposób, to chyba najważniejsze kwestie o jakich warto wspomnieć.
w tym kraju im mniej ktoś rozumie, tym większą ma władzę. Im mniej rozumie, tym lepiej.
Czarodziej

Reklama

Postprzez Dożyt » 17:08 14 gru 2017

Ja w ogóle nie kupuję w sieci, muszę zawsze przymierzyć i zobaczyć dany produkt przed zakupem
Dożyt

Reklama

Postprzez TopBoi33 » 19:58 17 gru 2017

Ja robię zakupy tylko w Internecie (oczywiście poza spożywczymi) i nie wyobrażam sobie inaczej :D
TopBoi33

Reklama

Postprzez nokian » 15:56 18 gru 2017

Jeżeli o mnie chodzi, to bardzo dużo robię zakupów w internecie. Ostatnio szukam czegoś ciekawego dla swojej żony u nich https://sklep.motiveandmore.pl/Poznaj-M ... ol-28.html Z racji że lada moment święta, także jestem na etapie poszukiwania odpowiedniego prezentu.
nokian

Telefon: S5
Operator: Play

Reklama

Następna strona

Powrót do Dyskusja Ogólna