Ciąża - przygotowanie

Rozmowy ogólne związane z Androidem nie pasujące do innych kategorii

Re: Ciąża - przygotowanie

Postprzez minionka123 » 14:19 28 sie 2018

Dobrze, że chcecie się przygotować, To niezwykle ważne. Ja polecam sprawdzić suplement https://supramen.pl/ , to bardzo dobry produkt, dla mężczyzn, który poprawia jakość i ilość plemników. Taki suplement wspiera mężczyznę, a raczej jego możliwość zapłodnienia kobiety :)
minionka123

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Postprzez słoneczna » 08:22 02 wrz 2018

Och pamietam jak się przygotowywałam do ciaży, było to bardzo dawno temu :) po porodzie pamietam że najgorsze były zaparcia i kolki u dziecka jest to bardzo cięzki okres dla rodziców, więc juz teraz polecam Ci zapoznać sie z artykułem https://www.mamazone.pl/artykuly/male-d ... noworodka/ Jest to bardzo dobry sposób na poznanie wielu ciekawych rzeczy zwiazanych noworodkami. Warto sie doedukować przed porodem aby byc gotowym na wszystko.
słoneczna

Reklama

Postprzez manila » 12:36 14 wrz 2018

Ja będąc w ciąży smarowałam brzuch olejkiem bio oil i dzięki temu nie mam rozstępów więc uważam że taka profilaktyka przed ciążą i w czasie ciąży jest ogromnie ważna
manila

Telefon: alcatel

Reklama

Postprzez evrina » 16:09 18 wrz 2018

Słuchajcie, a może macie jakieś swoje ulubione poradniki internetowe? Pomyślałam, że fajnie znaleźć coś w sieci i móc zawsze sprawdzić sobie to co nas interesuje. Natknęłam się przykładowo na taki blog dla przyszłych mam: http://www.bedziedziecko.pl/ Może któraś z Was już go kojarzy?
evrina

Reklama

Postprzez bodysek31 » 00:20 19 wrz 2018

Moim zdaniem najlepiej posłuchać rad sprawdzonych specjalistów...
bodysek31

Reklama

Postprzez rielri » 18:15 20 wrz 2018

do połowy brałam kwas a potem pregna plus
rielri

Telefon: huawei
ROM: 43
Operator: orange

Reklama

Postprzez mayczak » 20:56 27 wrz 2018

Aby dobrze przygotować się do ciąży, warto poczytać informacje na stronie https://plodnosc.pl/dziecko/ Znajdziemy tam mnóstwo informacji o samej płodności, staraniu się o dziecko oraz macierzyństwie. Dzięki tym wiadomościom dużo łatwiej jest przejść cały proces oraz urodzić i wychować w pierwszych tygodniach malucha.
mayczak

Reklama

Postprzez Mendzelejew001 » 12:24 16 paź 2018

Na pewno oprócz odpowiedniego przygotowania zdrowotnego trzeba też postawić na wyposażenie zarówno domu jak i artykuły dla dzieci :) Ja to już zaczęłam się interesować takimi rzeczami. Z tego co widziałam to sklep Nodik.pl ma bardzo duży wybór na artykuły pielęgnacyjne dla niemowlaków. Także zaopatrzy się tam każda mama w rzeczy niezbędne przy ciąży. Zainteresujcie się elektronicznymi nianiami, a także laktatorami i butelkami dla dzieci
Mendzelejew001

Reklama

Postprzez lucynkaa » 12:30 17 paź 2018

Wiele kobiet ma problem z zajsciem w ciąże i ja razem z meżem taki problem posiadamy, rozważamy możliwość jaką daje nam zapłodnienie in vitro chcemy mieć dzidziusia a jeżeli to ma być nasza ostatnia deska ratunku to czemu nie? to tylko pomoc plemnikom w zapłodnieniu. Mam nadzieje ze sie nam uda
lucynkaa

Reklama

Postprzez monites » 15:50 18 paź 2018

Ja większość czasu spędziłam na zakupach dla malucha :D
monites

Reklama

Postprzez nokia » 18:37 28 paź 2018

Samymi zakupami kobieta nie żyje ;) choć pewnie by chciała :D
Koniecznie badajcie się podczas ciąży. Poczytajcie o badaniach prenatalnych Nie wystarczą same witaminki :) Trzeba kontrolować, mądrze kontrolować :) Przedyskutować ze swoim lekarzem. Często jest tak, że jak pacjentka nie zacznie o tym mówić, to lekarz w ogóle tematu nie podejmuje.
nokia

Reklama

Postprzez lucynkaa » 20:20 12 lis 2018

Na pewno przyda Ci sie dobrej klasy laktator dzięki któremu będziesz w stanie odciagać pokarm lub pobudzisz laktacje. Dobrym laktatorem obecnie na rynku jest http://www.simed.pl/e-sklep/laktatory/l ... akta-mila/ Znajdziesz tutaj naprawdę wiele ciekawych ofert które powinny Ci sie bardzo spodobać. Ten tutaj ma dobrą cene ze względu na Vat 8%.
lucynkaa

Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja Ogólna