meble do sypialni

Rozmowy ogólne związane z Androidem nie pasujące do innych kategorii

meble do sypialni

Postprzez Zalewan1 » 21:10 24 lut 2015

Witam wszystkich na forum, trochę nie ta tematyka ale polećcie mi proszę jakiś dobry meblowy sklep internetowy, właśnie skończyliśmy remont naszego mieszkania i poszukujemy mebli do sypialni, wiem że w sklepach jest tego mnóstwo, ale w sklepach internetowych jest dużo taniej, a nie ma dla mnie różnicy czy zapłacę za transport czy za przesyłkę, dlatego zdecydowaliśmy się na zakup mebli przez internet większość naszych znajomych robi zakupy w taki sposób i są zadowoleni a meble są dobre jakościowo
Dbaj o dobry PR agencje public relations
Zalewan1

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 2
Telefon: Xperia S
Operator: Play

Re: meble do sypialni

Postprzez ReGeneva93 » 14:34 26 lut 2015

Moi rodzice robią akurat remont domu i uparli się na meble z sieci... mnie to nie do końca przekonuje. Niby wybór spory, ceny czasem niższe, ale czy nie lepiej obejrzeć takie meble osobiście? Zobaczyć jak wyglądają w rzeczywistości? Ja bym się chyba bał bubla, ale może się mylę...
ReGeneva93

Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: Samsung Galaxy Ace 2
Operator: 4

Reklama

Postprzez Artur91 » 16:51 26 lut 2015

Jak ja szukałem dobrych mebli do sypialni to wszystko czego chciałem znalazłem w IKEI mają przecież tam ogromny wybór i nawet całkiem fajne promocje
Artur91

Reklama

Postprzez Katrii » 22:39 28 lut 2015

Trochę bałabym się kupować meble przez internet, jakbym ich wcześniej nie widziała na żywo. Faktycznie są tańsze, ale zdjęcia są tak podrasowane, że wszystko wygląda dużo lepiej niż w rzeczywistości. Dlatego moim zdaniem najlepiej jest jednak coś najpierw obejrzeć w sklepie a potem ewentualnie taniej to zamówić przez internet.
Katrii

Operator: Play

Reklama

Postprzez Szefaneta83 » 10:54 02 mar 2015

Akurat z meblami do sypialni to być się nie obawiała kupować przez internet, bo przecież co tam potrzebne - szafa, komoda no i łóżko, a w nim najważniejszy materac. Ja najpierw bym się zorientowała co dokładnie chcę oglądając w sklepach stacjonarnych, a potem zamówiła przez internet np w http://kdcmeble.com/. Chociaż w internecie masz zdecydowanie większy wybór i mniej oklepanych stylizacji. Raczej przy takich meblach nie można się na nic "naciąć",bo przecież z czego jest wszystko wykonane jest napisane.
Ostatnio edytowano 10:24 09 mar 2015 przez Szefaneta83, łącznie edytowano 1 raz
Szefaneta83

Telefon: Nokia Lumia 920
Operator: 5

Reklama

Postprzez Ragel » 13:39 02 mar 2015

meble do sypialni ? na forum o tel ? serio ???
Ragel

Reklama

Postprzez lilytv83 » 16:57 02 mar 2015

Heheh niby kto pyta nie błądzi :) Mogę Ci doradzić tylko tyle, że my kupowaliśmy stelaż do łóżka przez internet i przyszedł dokładnie taki jak chcieliśmy, natomiast materac dobieraliśmy sobie już na miejscu, bo uważam, że to akurat trzeba dobrze dopasować. Szafa robiona na zamówienie, szafki przy łóżku też przez internet. Wszystko, sypialnia gotowa :)
lilytv83

Telefon: Nokia 500
Operator: 3

Reklama

Postprzez lemoniada » 12:18 13 lip 2015

Myślę, że możesz poszukać też czegoś ciekawego pośród mebli Billianiego. Na tej stronie nie ma akurat łóżek, ale są bardzo stylowe krzesła, którymi można podkręcić nieco aranżację całej sypialni.
lemoniada

Reklama

Postprzez Regges » 10:29 31 lip 2015

Niestety nie polecę, bo sama robię meble lub wykorzystuje do tego np. europalety.
Regges

Reklama

Postprzez Gaddwey » 12:56 06 sie 2015

W mojej sypialni z normalnych mebli mam tylko szafę i komode. Reszta jest zrobiona z palet.
Gaddwey

Reklama

Postprzez Wmankowska » 02:20 12 sie 2015

Ja nie mam mebli w sypialni. Mam tylko materac i wieszak z ikea.
Wmankowska

Reklama

Postprzez Plaszkowskaa » 09:19 13 sie 2015

W swojej sypialni mam meble antyczne, bo zostały mi po dziadkach i bardzo je lubię, Za kilka lat planuje je odnowić.
Plaszkowskaa

Reklama

Postprzez diorfi2 » 15:56 13 sie 2015

W sypialni najważniejsze jest łóżko, potem stolik nocny. w sumie nic innego nie jest potrzebne.
diorfi2

Reklama

Postprzez majkanikt » 14:29 14 sie 2015

W zasadzie masz rację. Chociaż moim zdaniem przydałaby się jeszcze duża szafa na ubrania, najlepiej z lustrem.
majkanikt

Podziękował : 1
Otrzymał podziękowań: 1

Reklama

Postprzez Ignaszka » 09:06 17 sie 2015

W mojej sypialni nie mam mebli. Jest tylko materac. Resztę mam w garderobie.
Ignaszka

Reklama

Następna strona

Powrót do Dyskusja Ogólna