Jak zmniejszyć rachunki za ogrzewanie?

Rozmowy ogólne związane z Androidem nie pasujące do innych kategorii

Re: Jak zmniejszyć rachunki za ogrzewanie?

Postprzez pieczarka » 18:52 21 lis 2020

Nie wiem jakie masz ogrzewanie ale jesli np na piec to znajdz tanszy opal. My szukalismy dosc dlugo by znalezc ten co mamy teraz od sobianka https://sobianek.pl/ ale jest najlepszy jakosciowo, dobrze trzyma i nie jest drogi
pieczarka

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Postprzez donnelly.patsy » 12:45 27 lis 2020

Może warto zastanowić się nad ogrzewaniem pompą ciepła, co jest bardzo wydajne, ponieważ do ocieplania przestrzeni wykorzystywana jest energia odnawialna, która skumulowana jest w powietrzu. Firma, która zajmuje się zakładaniem pomp ciepła w łódzkim https://erco-lodz.pl/ może pomóc nam w dobraniu odpowiedniego urządzenia w zależności od pomieszczenia i naszych potrzeb.
donnelly.patsy

Reklama

Postprzez balbina » 18:50 30 lis 2020

Może wymiana ogrzewania by tutaj pomogła? Odkąd zdecydowaliśmy się na remont instalacji i wybraliśmy ogrzewanie podłogowe od Uponor to rachunki za ogrzewanie znacząco zmalały. Co ważne, tego typu ogrzewanie jest bardzo wygodne w użytkowaniu i świetnie wpływa na zdrowie.
balbina

Reklama

Postprzez Kriss7258 » 20:48 01 gru 2020

Przede wszystkim trzeba mieć dobrą izolację. Jeśli ciepło nam gdzieś ucieka, to będziemy musieli ciągle dogrzewać. Trzeba poszukać źródła problemu.
Kriss7258

Reklama

Postprzez wilderman.christiana » 13:54 09 lut 2021

Na pewno warto zastanowić się nad energią odnawialną. Zastanawiam się nad inwestycją w turbiny wiatrowe już od dłuższego czasu https://www.sklepelektryka24.pl/turbiny-wiatrowe,86.html. Elektrownie wiatrowe małej mocy doskonale nadają się do zasilania we własną energię elektryczną: domków letniskowych, odległych domostw, obiektów gdzie doprowadzenie energii jest zbyt kosztowne. Montując takie elektrownie można całkowicie uniezależnić się od zakładów energetycznych.
wilderman.christiana

Telefon: iphone
Operator: Orange

Reklama

Postprzez waelchi.else » 17:53 09 lut 2021

Moje rachunki zmniejszyły się automatycznie wtedy, gdy wymieniłam okna na bardziej szczelne.
waelchi.else

Reklama

Postprzez jarvis.reilly » 12:47 18 lut 2021

Może warto zastanowić się nad jakąś bardziej ekologiczną formą ogrzewania.
jarvis.reilly

Reklama

Postprzez bogdaniec » 18:43 23 lut 2021

Ja po remoncie domu postawiłem na znacznie lepsze ocieplenie oraz nowe ogrzewanie. Tu wybrałem polskie Defro https://www.defro.pl/ na pellet z kotłem Gamma. Solidny system, intuicyjny w obsłudze, które cechuje się dużą wydajnością. Łącząc wszystko w skali roku po remoncie ma znacznie niższe koszty.
bogdaniec

Telefon: 606270398

Reklama

Postprzez yokarek » 18:34 11 maja 2021

Pisaliście sporo na temat fotowoltaiki więc zacząłem przeglądać firmy z moich okolic trafiłem na https://www.econowator.pl/ i zacząłem się zastanawiać nad instalacją takich paneli fotowoltaicznych. Duże grono osób twierdzi, że fotowoltaika to jeden z najlepszych przyszłościowych odnawialnych źródeł energii więc inwestycja wydaje się sensowna. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
yokarek

Reklama

Postprzez ljacobson » 16:59 12 maja 2021

Próbowałam już wielu sposobów jednak są one na nic...
ljacobson

Reklama

Postprzez Marek11 » 18:01 26 maja 2021

Może wybierzcie ogrzewanie gazowe? To świetne rozwiązanie. Polecam serdecznie amerigas opinie to nowy dostawca gazu płynnego na naszym rynku. Oni mają świetne oferty.
Marek11

Telefon: 797380467

Reklama

Postprzez tamara11 » 11:15 27 maja 2021

Może warto zdecydować się na wymianę formy ogrzewania, na coś bardziej opłacalnego.
tamara11

Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja Ogólna