Reklama

Rozmowy ogólne związane z Androidem nie pasujące do innych kategorii

Reklama

Postprzez Kanada » 22:42 12 lip 2018

Witajcie. Postanowiłam otworzyć własny punkt z tipsami. Szukam firmy która zaprojektuje mi ulotki. Czy waszym zdaniem nawiązanie współpracy z http://reklama-efekt.pl/ będzie dobrym pomysłem?
Kanada

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Reklama

Postprzez kasyaa » 13:38 14 lip 2018

Jeżeli szukasz dobrego sposobu na reklamę to polecam wam pozycjonowanie google Dzięki pozycjonowaniu google twoja firma będzie bardzo dobrze widoczna dla każdego klienta który wpisze w wyszukiwarkę jakąkowiek frazę związaną z Twoją firma. To najlepszy sposób na reklamowanie swojej firmy.
kasyaa

Reklama

Postprzez Mrówka » 08:59 16 lip 2018

Teraz bardziej efektywne są gadżety reklamowe. My sobie takie pokrowce na http://www.izisport.pl/produkty.html zamawiamy, do tego nadruk loga firmy i gotowe. Ulotki zwykle lądują w koszu niestety. :(
Mrówka

Reklama

Postprzez Mylik » 10:42 16 lip 2018

hmm ulotki - to podstawa i sa tanie, wiec na poczatek - jak znalazl. A co sadzisz o tym, aby dla stalych klientek - np po 4 wizycie - dawac jakies prezenty reklamowe? Np taka torba z nadrukiem - czyli z logo Twojej firmy i jej nazwa - fajny gadzet reklamowy, a na dodatek - biernie reklamujacy Twoja dzialalnosc?
Mylik

Telefon: samsung
ROM: nie wiem
Operator: play

Reklama

Postprzez Alone » 19:41 20 lip 2018

Kolportaż jak najbardziej... nie bez przyczyny zreszta jest to jedna z najskuteczniejszych i najsilniejszych chyba matod promocji, ktora jest znana od lat. Ogarnij sobie tylko wlasciwie punkty lokalizacacji, pomysl o ludziach do rozdawania - najlepiej profesjonalistach ktorzy pogadaja z klientem, beda otwarci i zaangazowani (tutaj namiar na agencje korona hostessy - ogarna ci cala ekipe w kazde miejsce niezaleznie od miasta)
Alone

Reklama

Powrót do Dyskusja Ogólna