wesele

Rozmowy ogólne związane z Androidem nie pasujące do innych kategorii

Re: wesele

Postprzez Slomeczka9 » 18:06 21 sie 2017

Ja tam wolałam sama wszystko organizować przy swoim weselu. Począwszy na rezerwacji sali po zrobienie zaproszeń :) Nie będę ukrywać, że w znalezieniu odpowiedniej sali bardzo pomógł nam katalog zawierający sale weselne. No cóż, wyszukanie samemu wszystkich sal weselnych w województwie byłoby dla nas dramatem :0 ale udało nam się znaleźć w tym katalogu wymarzoną salę, z której byliśmy bardzo zadowoleni.
Slomeczka9

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Postprzez WGLODNY » 14:58 29 sie 2017

Ja bym nie podjął się organizowania tak ważnych rzeczy przez internet...
WGLODNY

Reklama

Postprzez KarolchaA » 15:45 29 sie 2017

Ja również jestem nastawiona sceptycznie do organizowania wesela przez Internet. Wiadomo, niektóre rzeczy takie jak zamawianie dekoracji czy innych rzeczy odbywa się większości przez Internet, ale wybór sali czy zespołu lepiej zorganizować w tradycyjny sposób.
KarolchaA

Telefon: Samsung
Operator: Play

Reklama

Postprzez upadlybananek » 08:28 31 sie 2017

Ja bym jednak wolała zrobić wszystko sama niż zdawać się na organizatorów.
upadlybananek

Reklama

Postprzez Megalot » 13:44 31 sie 2017

A ja bym po prostu się przeszedł na wesele kogoś :D
Megalot

Reklama

Postprzez loenidass » 14:36 31 sie 2017

Z jednej strony chciałabym sama wszytsko zorganizować. Zaś z drugiej nie za bardzo odnajduję się w takich sprawach. Więc nie wiem prawdopodobnie pytałabym się kogoś o rady i zawsze z kimś szła załatwiać, ale tyle ile bym mogła to z rzuciła na Pana Młodego
loenidass

Reklama

Postprzez zlybananek » 13:52 01 wrz 2017

Jak wesele to tylko samemu!
zlybananek

Reklama

Postprzez paaula190 » 13:18 04 wrz 2017

Także uważam, że wesele warto zorganizować samodzielnie. Gdzie? Myślę, że jakimś hotelu, głównie z tego powodu, że mamy wtedy zapewniony nocleg dla gości. Gdybyście szukali jakiegoś w okolicy Warszawy, to powinniście zajrzeć do Hotelu Afrodyta http://www.afrodytaspa.pl/wesela - jest tam bardzo elegancko, gustownie, sala robi spore wrażenie.
paaula190

Reklama

Postprzez Marianosek » 11:39 05 wrz 2017

a ja stawiam na organizację przez profesjonalistów. Wszystko za Ciebie zrobią, przygotują, nabiegają się. Nie trzeba się niepotrzebnie jeszcze tym stresować. Rzecz jasna ważne, aby taka firma ściśle z Tobą współpracowała, bo inaczej to nie miałoby sensu. W końcu to Twoje wesele i Ty decydujesz co i jak ma wyglądać.
Marianosek

Reklama

Re: wesele - fryzjer Wrocław

Postprzez Asiek » 14:42 07 wrz 2017

Przy weselach zawsze jest dużo pracy i zawsze coś się nie układa. Przed weselem Pana młoda musi wyglądać jak najlepiej, dobrze udać się do salonu fryzjerskiego, żeby fryzjer Wrocław doradził nową fryzurę.
Kosmetyczka we Wrocławiu, gabinet urody
Asiek

Reklama

Postprzez Rildan » 10:06 10 wrz 2017

Zgadzam się, organizacja wesela to bardzo ciężka praca. Wiele zależy od wyboru odpowiedniej sali oraz orkiestry lub DJ'a. Osobiście z żoną podczas organizacji naszego wesele wybraliśmy zespół grający na żywo. O ile dobrze pamiętam był to tan http://www.zespolgem.pl/ i na prawdę świetnie się spisali. Zapewnili nam bardzo ładną oprawę audiowizualną, a dodatkowo sporo zabaw i konkursów, które bardzo fajnie urozmaicały przyjęcie :)
Rildan

Reklama

Postprzez KatarzynaJ » 00:25 12 wrz 2017

Wszystko przez internet? no co Ty, sale to trzeba obejrzeć, cateringu spróbować itp.
KatarzynaJ

Reklama

Postprzez AnnaMarie711 » 17:34 12 paź 2017

Też tak uważam, przez internet możecie tylko porównać sobie parę ofert, ale wszystko musicie zobaczyć na żywo, tak samo jest ze spróbowaniem dań weselnych. Nie omijajcie tego punktu ;) A co u was z salą na wesele? Macie już wybraną? Jeżeli nie, a szukacie miejsca na weselen zaraz pod Warszawą to polecam hotel https://www.hotelponiatowski.pl i jego salę. Bardzo piękne miejsce, możecie liczyć tam na świetną zabawę weselną
AnnaMarie711

Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja Ogólna