okna dla siebie

Rozmowy ogólne związane z Androidem nie pasujące do innych kategorii
kominkiewicz
Re: okna dla siebie

Post autor: kominkiewicz » 13:58 25 mar 2019

A skąd jesteście? Jeśli z Gorzowa lub Szczecina to zerknijcie sobie tutaj - https://www.oknapointa.eu/ Jakie okna konkretnie Was interesują? Mógłby co nie co doradzić, bo na oknach trochę się znam ;) Ogólnie najważniejsza rada to nie ma co niewiadomo jak oszczędzać, bo późniejsze remonty czy koszty ogrzewania szybko pochłoną dużo więcej;)

tukaj

Post autor: tukaj » 09:30 19 kwie 2019

Ja aktualnie czekam na montaż ale jestem bardzo zadowolony, że udało nam się wreszcie wybrać odpowiednie okna. Trochę jeździliśmy z żoną i szukaliśmy w wielu firmach, porównywaliśmy oferty cenowe oraz estetykę. Dla nas najlepiej wypadła firma Oknoplast. Zdecydowaliśmy się na okna Pixel, bo urzekły nas fajnym kształtem profilu. Ramy są nieco cieńsze niż w standardowych oknach dlatego powinno wpadać więcej światła. Zależało nam też na tym aby okna pasowały do naszego domu. Cały jest szary i zdecydowaliśmy się na kolor antracyt quartz. Taki nowoczesny kolor, będzie świetnie pasował. Mamy taki wewnętrzny spokój, że dobrze zainwestowaliśmy. Nie zawsze tak mam ale w tym przypadku takie mamy przeczucie ;) Cenowo też fajnie to wyszło, ceny dla ludzi, że tak powiem ;)

trkmateusz

Post autor: trkmateusz » 18:30 20 kwie 2019

Nie słyszałem o takiej firmie, jak się budowałem to zamawiałem okna chyba z Krakowa

sera33

Post autor: sera33 » 13:54 26 cze 2019

Ja ostatnio kupiłem nowe okna ovlo. Są to okna najnowszego systemu, który jest gwarantem najwyższej jakości. Polecam z zapoznaniem się ze szczegółowymi parametrami okien: http://oknobank.pl/download/01.%20Dekla ... 20OVLO.pdf

Paula883

Post autor: Paula883 » 14:52 29 lip 2019

Jeżeli będziecie potrzebować kogoś od renowacja okien wrocław to nie zwlekajcie tylko postawcie na firmę serwis-okien24.pl bo to jest sprawdzona i bardzo dokładna firma. Wiem co mówię bo korzystałam z ich usług.

urka

Post autor: urka » 16:03 09 lut 2020

tukaj pisze:
09:30 19 kwie 2019
Ja aktualnie czekam na montaż ale jestem bardzo zadowolony, że udało nam się wreszcie wybrać odpowiednie okna. Trochę jeździliśmy z żoną i szukaliśmy w wielu firmach, porównywaliśmy oferty cenowe oraz estetykę. Dla nas najlepiej wypadła firma Oknoplast. Zdecydowaliśmy się na okna Pixel, bo urzekły nas fajnym kształtem profilu. Ramy są nieco cieńsze niż w standardowych oknach dlatego powinno wpadać więcej światła. Zależało nam też na tym aby okna pasowały do naszego domu. Cały jest szary i zdecydowaliśmy się na kolor antracyt quartz. Taki nowoczesny kolor, będzie świetnie pasował. Mamy taki wewnętrzny spokój, że dobrze zainwestowaliśmy. Nie zawsze tak mam ale w tym przypadku takie mamy przeczucie ;) Cenowo też fajnie to wyszło, ceny dla ludzi, że tak powiem ;)
Cześć i jak te okna? Pytam bo sama mam z tej firmy i jestem bardzo zadowolona :) Oknoplast to dobra firma, nam poleciła moja chrzestna jak zapraszaliśmy ich na ślub to mieliśmy okazję oglądać ich okna w domu i opowiadała nam o tym, jak fajnie, sprawnie poszła im realizacja zamówienia na okna i że jest zadowolona. Po ślubie też zamówiliśmy z Oknoplast i nie zawiodłam się.

tukaj

Post autor: tukaj » 19:34 11 lut 2020

Hej, długo na montaż nie musieliśmy czekać. Te okna to był na prawdę dobry wybór, nawet dzisiaj w trakcie tych okropnych wiatrów u nas w domu było cicho. Sąsiadka rano mówiła, że pół nocy nie spała od tego wiatrzyska i burzy, a my tego nawet nie odczuliśmy. Nie no serio izolacyjność termiczna to jedna sprawa, a druga to izolacyjność termiczna. Jestem pod wrażeniem sam, do tego okna bardzo ładnie wyglądają. Na żywo jeszcze lepiej niż w katalogu. Jak chcesz wyślę Ci zdjecia na priv, jakby ktoś chciał z Was zobaczyć to piszcie. Nie chcę wrzucać zdjęć na forum bo obawiam się, że ktoś mógłby ich później użyć ;)

mariuszm2

Post autor: mariuszm2 » 13:40 12 lut 2020

U mnie by się przydały nowe okna, bo te są tak nieszczelne i jest strasznie zimno :( Chyba przemyslę wymianę okien w takim wypadku...

https://pastelowydom.pl/

ODPOWIEDZ