Sposob na nude

Pogaduszki, zabawy, luźne tematy niekoniecznie o Androidzie

Re: Sposob na nude

Postprzez Smartchlopak » 17:07 23 kwi 2015

Ja się nie nudzę, bo zapierdzielam po 12h na dobę, żeby utrzymać siebie, swój dom i rodzinę oraz ZUS , US i kilka innych osób. Żal mnie ściska jak widzę ile mam opłat miesięcznych. Nie zarabiam w mniemianiu wielu osób mało, ale to ile mi zostaje na koncu tej drogi dla siebie samego to śmiech na sali. Cygan spod monopolowego więcej ma na swoje przyjemności.

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: Asus Zenfone 4

Postprzez reyeuro89 » 16:31 28 kwi 2015

Ja lubię obejrzeć ciekawy film, albo pograć w coś na komputerze. Czasem grywam na gitarze i wtedy uczę się nowych kawałków z pomocą sieci. Jest tysiące sposobów na radzenie sobie z nudą a najlepiej zadzwonić do znajomych i wyjść gdzieś na miasto. Słońce nie parzy !

Sprawdź mojego bloga http://sporttozdrowie.blogx.pl - na pewno warto!
Ostatnio edytowano 16:04 28 maja 2015 przez reyeuro89, łącznie edytowano 1 raz
reyeuro89

Telefon: Samsung I9300 Galaxy S III
Operator: 4

Reklama

Postprzez darmin » 20:37 28 kwi 2015

Ja zawsze wypożyczam tutaj: http://www.fleetcorp.pl . Naprawdę świetny wybór samochodów i ceny też mi bardzo odpowiadają:)
darmin

Otrzymał podziękowań: 1

Reklama

Postprzez Obar » 12:23 30 kwi 2015

Ja raczej się nie nudzę. Moja rodzina prowadzi własną yorki hodowla. Jeżeli mam trochę wolnego czasu to idę tam pomagać, lubię to robić
Obar

Reklama

Postprzez cerdyk » 12:42 30 kwi 2015

a ja tam jak mi się nudzi to oglądam sobie erotyczne filmy :) tzn kupiłem sobie coś takiego http://www.sklep-intymny.pl/product-pol-1661-Sztuczna-Pochwa-Deluxe.html i tym sobie dogadzam , fajne zajecie na nudne wieczory
cerdyk

Reklama

Postprzez filipworm » 16:12 30 kwi 2015

ja nie wiem co to nuda, bo ostatni raz to się nudziłem dawno temu, za dużo spraw i obowiązków na głowie :)

Reklama

Postprzez Fikoo » 18:13 30 kwi 2015

Mnie się teraz akurat nudzi. Właśnie sobie przeglądam ciekawe projekty wnętrze spa warszawa. Bardzo mi się podobają właśnie takie aranżacje!
Fikoo

Reklama

Postprzez angentai » 16:34 02 maja 2015

warto czasami coś poczytać, książki rozwiązuje sprawę nudy :)

Reklama

Postprzez natanael84 » 20:33 06 maja 2015

A tak faktycznie czytanie książek bardzo pomaga na nudę ale nie zawsze to może pomóc..Jeśli chodzi o mnie to ja bardzo lubię sobie pograć na konsoli ona mnie bardzo mocno odpręża i relaksuję. Nie ma żadnego lepszego sposobu na relaksik. Zazwyczaj zapraszam do gier mojego brata co tak samo jak ja uwielbia grać właśnie na konsoli i do późnej czasami nocy gramy w FIFE.
natanael84

Telefon: Sony Xperia tipo

Reklama

Postprzez grenewart » 11:08 07 maja 2015

ja jeszcze trochę i na pewno dość często będę wychodził na rower, tylko oby pogoda była :D

Reklama

Postprzez rebeckie1437 » 07:58 08 maja 2015

grenewart napisał(a):ja jeszcze trochę i na pewno dość często będę wychodził na rower, tylko oby pogoda była :D

Pogoda będzie masz to jak w banku bo ja tak mówię, patrzę za oknem i się świetnie świeci u mnie :) Ja już wczoraj wyciągnąłem rower z piwnicy i zacząłem go właśnie pucować. Przestał cały zakurzony w piwnicy u mnie i trochę tak źle wyglądał delikatnie mówiąc. :D Teraz już przychodzi weeekend a u mnie z nadejściem weekendu właśnie chciałbym wskoczyć na rower i zacząć sezon rowery - najlepszy sposób na nudę.
rebeckie1437

Telefon: Nokia Lumia 920
Operator: 5

Reklama

Postprzez EstellXXX1736 » 07:41 11 maja 2015

Roweru nie lubię dla mnie to jest bardzo nudne..Ja nie wiem jak tyle czasu można przesiedzieć sobie na siodełku. Dla mnie to jest nie do ogarnięcia Panowie :D Wolę znacznie iść pobiegać - to jest mój sposób na nudę, tu się organizmu nie oszuka pobiegniesz gdzieś szybciej to znowu nie będziesz miał siły, pobiegniesz wolniej to znowu stracisz cenny czas i tak cały czas :D
EstellXXX1736

Telefon: Apple iPhone 4S

Reklama

Postprzez Glamorc » 10:00 11 maja 2015

widzę, wiele ciekawych pomysłów ;)

Reklama

Postprzez Latosha1353 » 22:34 11 maja 2015

Czytanie, czytanie i jeszcze raz czytanie:-) poza tym słuchanie muzyki podczas czytania, bieganie podczas słuchania muzyki, sprzątanie podczas słuchania muzyki:-) a poza tym, inteligentni ludzie nigdy się nie nudzą;_) Pamiętajmy o tym :-) Pozdrawiam wszystkich:-)
Latosha1353

Telefon: HTC Desire X
Operator: 3

Reklama

Postprzez McEgbert74 » 16:06 12 maja 2015

Sposób na nudę... oglądanie całej serii pięciu albo ośmiu sezonów jakiegoś dobrego serialu, najlepiej fantasy:-) właśnie mem do nadrobienia Grę o Tron, skończyłam chyba na trzecim sezonie... więc jeszcze sporo przede mną:-) ale nie mam zbytnio teraz właśnie czasu na nudę...
McEgbert74

Telefon: Sony Xperia E dual
Operator: 2

Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off Topic