Tanie zabawki

Pogaduszki, zabawy, luźne tematy niekoniecznie o Androidzie

Tanie zabawki

Postprzez angela12 » 23:43 05 mar 2018

Co myślicie na temat kupowania tanich zabawek http://www.clicstoys.pl/dlaczego-clics/top-zabawka/ ? Wolicie kupić tanie klocki konstrukcyjne czy raczej droższe, markowe zabawki? Ja kiedyś kupowałam jedynie sprawdzone firmy, ale teraz bardziej kieruję się ceną. U mnie zabawki i tak dość szybko się psują, więc nie ma sensu kupować drogich.
angela12

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Tanie zabawki

Postprzez Wojteqq » 09:11 07 mar 2018

Bardzo fajne zabawki można znaleźć w atrakcyjnej cenie na stronie https://www.freewebstore.org/cobi. Firma ma szeroki wybór zabawek najwyższej jakości, a przede wszystkim bezpiecznych. Jeśli ktoś myśli nad zakupem klocków, pojazdów, figurek, maskotek, puzzli bądź pojazdów zdalnie sterowanych, to zdecydowanie polecam sprawdzić tę stronę.
Wojteqq

Reklama

Postprzez janbogdan10 » 11:53 07 mar 2018

Ja kupuję zabawki w hurtowni u siebie w mieście. Mam bardzo dużo dzieciaków w rodzinie i gdybym kupował w zwykłych sklepach takowe zabawki, to bym już dawno poszedł z torbami.
janbogdan10

Reklama

Postprzez froso » 12:48 07 mar 2018

powiedzcie mi proszę gdzie kupię jakieś ciekawe zabawki?
froso

Reklama

Postprzez ernika » 10:10 09 mar 2018

Moim zdaniem najważniejsze to nie kupować zabawek w sieciówkach - tam ceny są bardzo zawyżone
ernika

Reklama

Postprzez lemoniada » 11:40 09 mar 2018

Najlepiej chyba polować na wyprzedażach
lemoniada

Reklama

Postprzez olenka87 » 00:00 12 mar 2018

Ja najczęściej kupuję w sklepie www.entliczek.pl i wydaje mi się, że nie przepłacam :) Jestem trochę z innej części Krakowa niż sklep, ale już się tak przyzwyczaiłam że nie kupuję nigdzie indziej
olenka87

Reklama

Postprzez Melmis » 18:29 17 wrz 2018

Zabawki dla dzieci potrafią być drogie, ale na dzieciach się raczej nie oszczędza, takie chyba jest założenie producentów rzeczy dla dzieci :D Trzeba się już z tym pogodzić. Ale wiadomo że możecie kupować tańsze lub droższe zabawki. Generalnie jak decydujecie się na zakupy w sieci to dużo łatwiej znaleźć fajne okazje na tanie zabawki. Zajrzyjcie sobie np. na Nodik.pl Mają tam bardzo duży wybór zabawek i według mnie w bardzo dobrych cenach
Melmis

Reklama

Postprzez słoneczna » 13:41 20 wrz 2018

Takie tanie zabawki i akcesoria dla dzieci to warto zapoznać się z ofertą na mate do pierwszych kroków naszych najmniejszych http://babysteps.pl/ Jest to bardzo dobre i bezpieczne rozwiązanie dla naszych dzieci, Warto sie zapoznać z tą ofertą ponieważ jej cena jest bardzo atrakcyjna.
słoneczna

Reklama

Powrót do Off Topic