Zabawki dla 5-latka

Pogaduszki, zabawy, luźne tematy niekoniecznie o Androidzie

Re: Zabawki dla 5-latka

Postprzez szuwak » 21:40 19 mar 2018

Witajcie, czyta się ostatnio w internecie sporo informacji na temat tego jakie zabawki są najbardziej odpowiednie dla małych dzieci. Ja znalazłam kilka informacji o chodzikach na http://place-zabaw-dla-dzieci.pl/ i powiem wam, że dzięki temu zdecydowałam się na kupno takowego dla mojego synka
szuwak

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Postprzez kremovka » 12:03 20 mar 2018

Jak tylko jest miejsce to taki duży zamek dmuchany z plastikowymi kulkami w środku :D Mój syn był zachwycony
kremovka

Reklama

Postprzez gildiamocy » 18:08 20 mar 2018

Sprawdź na stronie Smyka. Ja swojemu dziecku kupuje zabawki właśnie stamtąd. Niektóre zabawki posiadają gwarancję więc bez nie będzie problemu gdy dziecko rzuci czymś o podłogę jak to zwykle bywa :)

promocja stron w niemieckim google
gildiamocy

Reklama

Postprzez bialas » 00:44 31 sie 2018

Jeśli bardziej niż ruch, zabawa ma być oparta o wyobraźnię, to domki dla lalek będą niekiedy dobrym wyborem - w przedszkola czasami są, bo dopuszczają zabawę dla wielu dzieci naraz, co jest nie bez znaczenia, przecież...
bialas

Reklama

Postprzez Emkaolka0 » 20:56 11 wrz 2018

O zgodzę się z Tobą. Domek dla lalek to idealny prezent dla dziewczynek i to w sumie w przeróżnym wieku. Ja zawsze o takim marzyłam, jednak musiałam się zadowolić wyłącznie kilkoma lalkami, bez domku :) Dlatego też dla mojej córeczki kupuje to co najlepsze i znalazłam już wiele ciekawych domków dla lalek w sklepie internetowym https://nodik.pl/domki-dla-lalek-mattel-c-43,22.html Zadbajcie o swoje małe księżniczki i kupcie im taki fajny domek dla lalek :)
Emkaolka0

Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Off Topic