zakup mieszkania

Pogaduszki, zabawy, luźne tematy niekoniecznie o Androidzie

zakup mieszkania

Postprzez bebe88 » 19:04 07 sty 2019

Witam, nigdy nie myslalam ze bedzie mnie stac na nowe mieszkanie ale jednak sie udalo i poszukuje
sredniej wielkosci polozonego gdzies w dobrej lokalizacji mieszkania w Lodzi. Szukam ciekawych
ofert deweloperow..pomozecie?ciekawa oferte maja na http://www.villaromanow.pl/kontakt i chyba skorzystam
Ostatnio edytowano 16:45 14 sty 2019 przez bebe88, łącznie edytowano 1 raz
bebe88

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: samsung
ROM: 2gb
Operator: play

Re: zakup mieszkania

Postprzez Romek433 » 08:27 08 sty 2019

Teraz kupno mieszkania jest bardzo trudne.Sam ostatnio zastanawiałem się ilu polaków jest stać na nowe mieszkanie w tym kraju.
Romek433

Reklama

Postprzez lucynkaa » 17:37 11 sty 2019

Jak szukasz mieszkania o wysokim standardzie to nie możesz nie udać się do agencji jaką jest https://loco-estate.com/ znajdziesz tutaj bardzo interesujące oferty odnośnie bardzo luksusowych apartamentów. Z pewnością warto będzie się zainteresować tą ofertą, Apartamenty które mozesz tutaj znaleźć spełnią wszelkie twe oczekiwania.
lucynkaa

Reklama

Postprzez krawiec34 » 11:41 12 sty 2019

Romek433 napisał(a):Teraz kupno mieszkania jest bardzo trudne.Sam ostatnio zastanawiałem się ilu polaków jest stać na nowe mieszkanie w tym kraju.

Dokładnie! Dlatego ja postanowiłem kupić tańsze mieszkanie z rynku wtórnego w dobrej lokalizacji. Zaoszczędzone pieniądze włożyłem w jego remont. Dzięki temu mam rewelacyjnie wykończone mieszkanie. Teraz zostało mi już tylko wyposażenie w meble i dodatkowe sprzęty. Nie mamy z żoną czasu na chodzenie po sklepach i oglądanie. Oboje jesteśmy zapracowani. Znajoma poleciła mi kupno mebli w tym kanap przez internet https://www.wikimeble.pl/MEBLE_TAPICEROWANE/SOFY_KANAPY Co myślicie o takim rozwiązaniu? Widzę, że coraz więcej znajomych kupuje przez internet. My się pewnie też zdecydujemy.
krawiec34

Reklama

Postprzez mayczak » 21:23 16 sty 2019

Chcąc kupić mieszkanie, warto obejrzeć nowe apartamenty radom, które są stosunkowo tanie i naprawdę fajne!
mayczak

Reklama

Postprzez słoneczna » 16:42 14 lip 2020

Bardzo ciekawe oferty mieszkaniowe ma to biuro nieruchmości tu https://www.cn-kaczmarek.pl/
To biuro działa na terenie regionu śląskiego, a dokładniej ich oferty dotyczą powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Myślę że ich oferta jest godna uwagi.
słoneczna

Reklama

Postprzez adolph32 » 10:09 21 lip 2020

Zakup mieszkania to ogromna inwestycja, na pewno trzeba poświęcić czas na poszukiwania odpowiedniego lokum.
adolph32

Reklama

Postprzez cleve.bednar » 12:38 23 lip 2020

To spora inwestycja, trzeba to dobrze przemyśleć, aby nie żałować.
cleve.bednar

Reklama

Postprzez loboramert » 19:23 23 lip 2020

Waszym zdaniem lepiej kupić nowe czy używane mieszkanie? Jak myślicie?
loboramert

Reklama

Postprzez kessler.janelle » 10:09 24 lip 2020

Przed wprowadzeniem się do nowego lokum, powinno się przeprowadzić odbiór mieszkania Poznań https://xn--odbir-3ta.pl/odbiory-mieszkan-poznan, czyli ocenę stanu deweloperskiego ściśle określonego w pierwszej, podpisanej przez inwestora umowie. Jest to ostateczna kontrola pracy, jaka została wykonana przez firmę budowlaną, na podstawie której tworzony jest dokument stanowiący podstawę dla dewelopera do wykonania poprawek.
kessler.janelle

Reklama

Postprzez karolus » 12:57 24 lip 2020

Na razie rozglądam się za mieszkaniem od Atala bo zależy mi na mieszkaniu takim już gotowym ale nowym, wybiorę sobie wykończenie i deweloper zrobi to za mnie dzięki czemu nie będę musiał sie już niczym takim zajmować po odbiorze mieszkania
karolus

Reklama

Postprzez korniszon » 21:31 17 paź 2020

W ostatnim czasie to jest sporo ciekawych inwestycji mieszkaniowych, więc nie powinniście mieć problemu ze znalezieniem czegoś dla siebie. Moim zdaniem warto sprawdzić takie osiedla jak Zielonki residence na
peryferiach warszawy u dewelopera kreator dom, bo daje to bardzo ciekawe możliwości,
zarówno jeśli chodzi o nowe miejsce do życia, jak i typowo pod wynajem
korniszon

Reklama

Powrót do Off Topic