Jak się relaksować

Pogaduszki, zabawy, luźne tematy niekoniecznie o Androidzie

Re: Jak się relaksować

Postprzez Mikis » 09:59 09 sty 2019

Ja chodzę raz w miesiącu na drenaż limfatyczny do Fizjobalance - rehabilitacja Gdynia. Po kilku miesiącach regularnego chodzenia czuję się znacznie lepiej. A oprócz tego na co dzień relaksuje mnie spacer, kapiel, ulubiona książka i dużo snu :)
Mikis

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Postprzez martyna7872 » 13:35 10 sty 2019

Masaż, masaż i jeszcze raz masaż. Zastanówcie się nad chińskim masażem relaksacyjnym. Warto sprawdzić go sobie w tym miejscu http://china-relax.pl/ z tego, co mi wiadomo, to wiele osób bardzo go poleca i wiele osób się tym interesuje, więc według mnie miejsce, w którym można się pojawić.
martyna7872

Reklama

Postprzez Fircyk25 » 12:25 18 lip 2019

Jak relaksujesz się poprzez jogging to nie zapomnij zaopatrzyć się na sezon zimowy w którym panuje smog w maski takie jak te https://dragonmask.pl/ Idealnie się sprawdzają i pomagają oczyścić powietrze którym oddychamy. Dla biegacza obowiązkowa pozycja.
Fircyk25

Reklama

Postprzez malwina89 » 15:54 31 lip 2020

Głównie w ramach relaksu pracuję w przydomowym ogródku, ale czasami pojadę z mężem na ryby. Zawsze przed takim wyjazdem sprawdzam rokowania w kalendarzu brań na mojetrofea.pl. O dziwo, często się sprawdzają :)
malwina89

Reklama

Postprzez daniel36Wilk12 » 13:03 05 sie 2020

Fizjoterapia jest dziedziną medycyny, która zajmuje się leczeniem szeroko rozumianych problemów z narządem ruchu. Podejmowana jest nie tylko w celu przywrócenia ogólnej sprawności fizycznej, ale także psychicznej i społecznej. Twój fizjoterapeuta może zaproponować Ci strategię działania, aby w przyszłości uniknąć problemu z którym do niego przyszedłeś. Wypróbuj sam poduszki sensomotoryczne.
daniel36Wilk12

Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Off Topic