Prezent dla żony - kosmetyki

Pogaduszki, zabawy, luźne tematy niekoniecznie o Androidzie

Prezent dla żony - kosmetyki

Postprzez Romekk » 20:04 11 lis 2018

Cześć wszystkim forumowiczom.
Wiem, że może dla niektórych ten problem wydać się błahy, ale dla mnie spędza sen z powiek. Żona uwielbia kosmetyki z firmy https://pl.oriflame.com i ma ich całą szafę. Ja jednak chcę jeszcze jej zamówić jakieś perfumy z tej firmy. Jako, że nie mam pojęcia o zapach to może ktoś mi może podpowiedzieć jakiś perfum właśnie z tej firmy który będzie bardzo dobrze pasował na prezent.
Romekk

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Prezent dla żony - kosmetyki

Postprzez antek443 » 08:02 12 lis 2018

Moim zdaniem prezent dla żony nigdy nie jest żadnym problemem. Ja zawsze wiem co mam kupować dla mojej piękniej żony.
antek443

Reklama

Postprzez manila » 19:15 20 lis 2018

Bardzo fajne kosmetyki i zestawy prezentowe a także vouchery są dostępne na ekodrogeria.pl, tam zajrzyj jak szukasz czegoś porządnego, ja bardzo lubię czytać tamtego bloga https://www.ekodrogeria.pl/blog/news/faq-co-polecacie-na bo można tam znaleźć masę przydatnych informacji na różne kosmetyczne tematy ale nie tylko
manila

Telefon: alcatel

Reklama

Postprzez sawer » 21:39 20 lis 2018

kosmetyki to bardzo dobry prezent dla żony według mnie
sawer

Reklama

Postprzez kloco » 13:19 21 lis 2018

na prezent dla żony to lepsza raczej jest biżuteria
kloco

Reklama

Postprzez dominika77 » 16:06 25 lis 2018

Jeśli chodzi o kosmetyki na prezent to ja bym raczej postawiła na kosmetyki do pielęgnacji, bo takie produkty przydadzą się w każdej łazience. Dobrą opcją będą kosmetyki naturalne, które znajdziecie na stronie https://ecoandwell.pl/. W tej drogerii internetowej widziałam bardzo duży wybór naprawdę różnych kosmetyków.
dominika77

Reklama

Postprzez słoneczna » 18:44 25 lis 2018

A może zamiast Oriflame spróbuj czegoś nowego i zaproponuj inną markę? Jest naprawdę wiele innych marek które są równie dobre. Co myślisz o takiej pomadce http://goldenrose.pl/produkty/usta/pomadki/velvet-matte-lipstick---matowa-pomadka-do-ust---golden-rose.html? Jeśli jest w guście twojej żony to spróbuj ją podarować.
słoneczna

Reklama

Postprzez Dyzio » 19:15 06 gru 2018

Najlepszym prezentem dla żony są naturalne kosmetyki. Moja żona kilka dni temu miała urodziny i był to trafiony prezent. Kupiłem jej na stronie Calluna Medica, Naturalny Krem Liftingujący i Przeciwstarzeniowy, który zawiera Arktyczną różę i kawior. Była zachwycona tym bardziej, że widziała reklamę, w której Natalia Siwiec reklamuje te kosmetyki.
Dyzio

Reklama

Postprzez Alka24 » 04:37 07 gru 2018

Z kosmetykami ostrożnie, możesz kupić jej tylko takie których już używała, albo które jej nie uczulają/pasują jej. To dość ciężko dobrać... Jeżeli jesteś w stanie coś wymodzić, super! Jeżeli nie, może zastanów się nad jakimś fajnym dodatkiem zamiast tego. Pod tym adresem jest fajny wpis z propozycjami torebek, możesz kupić ładny portfel, apaszkę a jak już w kosmetykach chcesz zostać o może chociaż perfumy.
Alka24

Reklama

Postprzez Android88 » 16:34 07 gru 2018

Jeśli chcesz kupić kosmetyki na prezent to polecam wybrać coś z górnej półki. Świetne sa kosmetyki francuskie - takie produkty możesz zamówić w sklepie Papatka. Tu znajdziesz kosmetyki do pielęgnacji każdego rodzaju skóry więc bez problemu wybierzesz cos odpowiedniego.
Android88

Reklama

Postprzez Tokomasz » 03:20 10 gru 2018

Kosmetyki to faktycznie sprawdzony prezent dla kobiety. U nas w tym roku na bogato, bo zażyczyłam sobie ekspres do kawy, a mąż postanowił mi kupić taki pod zabudowę. Sami sprawdźcie Ekspresy do kawy do zabudowy - Ceneo.pl jak się biedny wykosztuje w tym roku :D
Tokomasz

Reklama

Powrót do Off Topic